Справа № 2-н- 416/09
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 грудня 2009 р. м. Запоріжжя
Суддя Запорізького районного суду Запорізької області Галянчук М.І., розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк», в особі представника заявника – ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу,
В С Т А Н О В И В :
15 грудня 2009 року ПАТ КБ «Приватбанк» ( у зв'язку із внесенням змін до Закону України "Про акціонерні товариства", а також на підставі ст..10 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Закрите Акціонерне Товариство "ПриватБанк" змінило найменування юридичної особи на Публічне Акціонерне Товариство "ПриватБанк") звернувся до суду із заявою до ОСОБА_2 про видачу судового наказу.
Суддя, розглянувши заяву та дослідивши долучені до неї письмові докази встановив наступне.
Заява позичальника № ZPJORX47371303 від 14.07.2006р. про надання кредиту, що підписана ОСОБА_2, разом із запропонованими Умовами надання споживчого кредиту фізичним особам складає кредитний Договір.
Відповідно до п. 5.6. розділу 5 «Відповідальність сторін» Умов надання споживчого кредиту фізичним особам, тобто Договору, встановлено, що сторони домовились, що усі спори, розбіжності або вимоги, які виникають з даного Договору або у зв'язку з ним, у тому числі такі, що стосуються його виконання, порушення, припинення або визнання недійсним, підлягають вирішенню у одному із зазначених судів –
- Красногвардійському районному суді м. Дніпропетровська ( 49000, м. Дніпропетровськ, пр. Пушкіна, 77Б);
- Суді за місцем реєстрації філії Приватбанку із діяльності якої виник спір;
- третейських судах.
Вказаний перелік судів є вичерпним.
Відповідно до ст. 628 ЦК України зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Відповідно до ст. 638 ЦК України договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.
Статтею 112 ЦПК України встановлено договірну підсудність, яка визначає, що сторони мають право письмово визначати територіальну підсудність справи, крім справ, для яких встановлена виключна підсудність.
В Договорі № ZPJORX47371303 від 14.07.2006р. чітко оговорено місце розгляду спорів.
Відповідно до ст.115 ЦПК України, суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала. Ухвала суду разом із заявою та всіма додатками до неї надсилається позивачеві.
Таким чином, заяву Публічного акціонерного товариства КБ «ПриватБанк», представник заявника – ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу з додатками необхідно повернути на адресу заявника для звернення до суду, оговореного в кредитному Договорі (Заява Позичальника та запропоновані Умови надання споживчого кредиту фізичним особам).
Керуючись ст.ст. 112, 115, 121 ч.3 ЦПК України, ст.ст. 628, 638 ЦК України,
У Х В А Л И В :
Заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк», представник заявника – ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу - повернути заявникові для звернення до суду, вказаному в Договорі.
Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п*яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя М.І. Галянчук
Суд | Запорізький районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 18.12.2009 |
Оприлюднено | 19.02.2010 |
Номер документу | 7930269 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Болкарьов С.В.
Цивільне
Запорізький районний суд Запорізької області
Галянчук Микола Іванович
Цивільне
Берегівський районний суд Закарпатської області
Ільтьо Іван Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні