Ухвала
від 21.01.2019 по справі 0740/979/18
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

і м е н е м У к р а ї н и

про закриття провадження у адміністративній справі

21 січня 2019 рокум. Ужгород№ 0740/979/18

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Луцович М.М. розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовною заявою Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" про застосування заходів реагування, -

В С Т А Н О В И В:

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" застосування заходів реагування.

Згідно ухвали суду від 06.12.2018 року за клопотанням сторін, з метою надання їм часу для примирення, було зупинено провадження по справі до 09.01.2019 року.

Ухвалою суду від 10.01.2019 року було поновлено провадження по даній адміністративній справі та призначено судове засідання на 21.01.2019 року о 13:30 год.

Так, 09.01.2019 року на адресу Закарпатського окружного адміністративного суду надійшла мирова угода від 08.01.2019 року, укладена між Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області та Товариством з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан", яка належним чином завірена печатками та підписами сторін.

У судове засідання 21.01.2019 року о 13:30 год. сторони не з'явилися.

Відповідно до ч. 4 ст. 229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Розглянувши мирову угоду, укладену між сторонами, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 5 ст. 47 КАС України сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії судового процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Згідно з ч.1 ст.190 КАС України сторони можуть повністю або частково врегулювати спір на підставі взаємних поступок. Примирення сторін може стосуватися лише прав та обов'язків сторін. Сторони можуть примиритися на умовах, які виходять за межі предмета спору, якщо такі умови примирення не порушують прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Умови примирення не можуть суперечити закону або виходити за межі компетенції суб'єкта владних повноважень.

Ч. 3 ст. 190 КАС України передбачено, що умови примирення сторони викладають у заяві про примирення сторін. Заява про примирення сторін може бути викладена у формі єдиного документа, підписаного сторонами, або у формі окремих документів: заяви однієї сторони про умови примирення та письмової згоди іншої сторони з умовами примирення.

Умови примирення сторін затверджуються ухвалою суду. Затверджуючи умови примирення сторін, суд цією самою ухвалою одночасно закриває провадження у справі (ч.5 ст. 190 КАС України).

В мировій угоді сторони зазначили, що її наслідки їм роз'яснені та зрозумілі.

Суд вважає, що добровільно прийняті сторонами умови мирової угоди не суперечать закону, не порушують будь-яких прав, свобод чи інтересів самих сторін та інших осіб. Крім того, сторони ознайомлені з правовими наслідками мирової угоди та з ними згідні.

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 238 КАС України суд закриває провадження у справі якщо сторони досягли примирення.

Нормативне визначення принципу диспозитивності надає сторонам право вільно розпоряджатися предметом спору і процесу, зокрема, сторони можуть досягти примирення. Примирення є способом врегулювання спору шляхом взаємних поступок і може стосуватися лише прав та обов'язків сторін та предмета позову.

Враховуючи, що умови даної мирової угоди не суперечать закону та не порушують права, свободи та інтереси сторін, суд вважає за необхідне затвердити умови мирової угоди та закрити провадження у справі.

Згідно з ст. 141 КАС України якщо спір вирішується шляхом примирення і сторони не дійшли згоди щодо розподілу судових витрат, то кожна сторона у справі несе половину судових витрат.

Як вбачається з поданої мирової угоди, сторони дійшли згоди щодо розподілу судових витрат, зазначивши, що позивач зобов'язується повернути частину судового збору, сплаченого позивачем при пред'явленні даного позову в розмірі 881 грн. на рахунок позивача.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 141, 190, п. 3 ч. 1 ст.238, ст. 248, 256, КАС України, суд -

У Х В А Л И В:

Затвердити умови примирення між Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області (Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Болгарська, 2, 88000, код ЄДРПОУ 38629032) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" (Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Ужгородська, 190, 89600, код ЄДРПОУ 24576816) по справі № 0740/979/18, викладені згідно мирової угоди від 08.01.2019 року, на наступних умовах:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" зобов'язується добровільно провести обробку дерев'яних конструкцій горища до 30.04.2019 р.

2. Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області заявляє, що у випадку належного виконання Товариством з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" даної мирової угоди, не матиме жодних претензій до відповідача по справі № 0740/979/18.

3. Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" зобов'язується повернути частину судового збору, сплаченого Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області при пред'явленні даного позову в розмірі 881,00 (вісімсот вісімдесят одну гривню) грн. на рахунок Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

4. Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" зобов'язується доповісти Управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області до 30.04.2019 року про результати виконання даної мирової угоди.

5. Наслідки укладення даної мирової угоди сторонами роз'яснені та зрозумілі.

6. Позивач і відповідач заявляють, що ні в процесі укладення цієї мирової угоди, ні в процесі виконання її умов не були, не будуть і не можуть бути порушені права будь-яких третіх осіб.

7. Сторони підтверджують, що вищезазначені умови відповідають їх волевиявленню і породжують настання бажаних наслідків, які відповідають їх дійсним бажанням.

8. Після погодження сторонами умов даної мирової угоди, відповідач здійснює підписання цієї мирової угоди та передає її позивачу. Обов'язком позивача є подання цієї мирової угоди до Закарпатського окружного адміністративного суду.

9. Дана мирова угода укладена в трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу - по одному для кожної із сторін та для Закарпатського окружного адміністративного суду.

10. Дана мирова угода набирає чинності з дня її затвердження Закарпатським окружним адміністративним судом.

Закрити провадження у адміністративній справі за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтер-Каштан" про застосування заходів реагування.

Роз'яснити позивачу, що повторне звернення до суду зі спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Роз'яснити сторонам, що ухвала про затвердження умов примирення виконується сторонами в порядку і строки, які нею визначені. У разі невиконання ухвали суду про затвердження умов примирення вона може бути подана для її примусового виконання в порядку, визначеному законодавством для виконання судових рішень.

Ухвала суду може бути оскаржена до Восьмого апеляційного адміністративного суду в строки визначені ст. 295 КАС України. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку визначеному ст. 256 КАС України. Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, а у разі, якщо ухвалу було оскаржено та не скасовано судом апеляційної інстанції, така ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

СуддяМ.М. Луцович

СудЗакарпатський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення21.01.2019
Оприлюднено22.01.2019
Номер документу79307720
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —0740/979/18

Ухвала від 21.01.2019

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 10.01.2019

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 06.12.2018

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 21.11.2018

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 08.10.2018

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 18.09.2018

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні