МІЖГІРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 302/67/19

1-кс/302/36/19

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

18.01.2019 смт.Міжгір'я

Слідчий суддя Міжгірського районного суду Закарпатської області Гайдур А.Ю.

з участю секретаря с/з Царь О.В.,

слідчого СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУ НП

в Закарпатській області Палканин Р.І.,

розглянувши винесене в кримінальному провадженні № 12019070110000029 слідчим СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області Палканин Р.І. і погоджене начальником Міжгірського відділу Хустської місцевої прокуратури Пилип Б.Ф. клопотання про арешт тимчасово вилученого майна,-

В С Т А Н О В И В:

Слідчий СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області Палканин Р.І. звернувся до суду з клопотанням про арешт тимчасово вилученого майна, в якому зазначено, що у провадженні слідчого відділення Міжгірського ВП Хустського ВП Головного управління Національної поліції в Закарпатській області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017070110000523 від 26 листопада 2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

В ході досудового розслідування даного кримінального провадження було встановлено, що У період часу з 23.00 годин 25.11.2017 року по 08.00 годину 26.11.2017 року невідома особа або група осіб, шляхом пошкодження навісного замка проникли до гаражного приміщення будинку АДРЕСА_1, що належить ОСОБА_4, звідки викрали акумуляторну батарею, шуруповерт, перфоратор та 25 літрів палива, чим саме спричинили останньому матеріальну шкоду.

26 листопада 2017 року, за даним фактом було розпочато досудове розслідування, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

В ході досудового розслідування та проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що до вищевказаного кримінального правопорушення причетний ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 зареєстрований за адресою АДРЕСА_2, а проживаючий АДРЕСА_3 який за своїм місцем проживання у приміщенні будинку №355, та підсобних приміщеннях, які належать до даного будинку, зберігає викрадені речі від потерпілого ОСОБА_6, а саме акумуляторну батарею, шуруповерт, префератор.

Згідно відповіді з Торунської сільської ради від 10.01.2019 житловий будинок який знаходиться в АДРЕСА_3 належить ОСОБА_7, а фактично проживає ОСОБА_5. Але не зареєстрований у вказаному будинку.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст.234 КПК України, 12.01.2018 року, на підставі ухвали слідчого судді Міжгірського районного суду, Закарпатської області, Гайдур А.Ю., №302/191/18 1-кс/302/31/19 від 11.01.2019 року, було проведено санкціонований обшук житла, прибудинкових споруд та дворогосподарства, що знаходиться за адресою АДРЕСА_3, та яке є власністю ОСОБА_9, ІНФОРМАЦІЯ_3, мешканки АДРЕСА_3, в ході якого було виявлено та вилучено: 17 предметів, схожих на гільзи мисливських патронів до гладко ствольної зброї, жовтого кольору, із маркування на денці гільзи 20 та одна сірого кольору, із маркуванням на денці гільзи 98 , 5 предметів, схожих на мисливські патрони до гладко ствольної зброї, жовтого кольору, із маркування на денці гільзи 20 , 5 предметів схожих на капсулі, металеву банку з-під сірого кольору, в якій знаходиться речовина чорного-сірого кольору, схожа на мисливський порох, два чохли із предметами схожими для чистки зброї, пакет із предметами схожими на пижі, предмет схожий на магазин до пістолета, два предмети схожі на курки до зброї, два предмети схожі на мисливську зброю з дерев'яними прикладами, коричневого кольору, одна з яких одноствольна, з із маркуванням на ствольній коробці НОМЕР_1 та друга, двохствольна, із маркуванням НОМЕР_2 .

За даним фактом 12.01.2019 внесено відомості до ЄРДР №12019070110000029 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

Відповідно до ч.2 ст.131 КПК України одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна.

Враховуючи викладене, наразі існують достатні підстави вважати, що тимчасово вилучене майно - 17 предметів, схожих на гільзи мисливських патронів до гладко ствольної зброї, жовтого кольору, із маркування на денці гільзи 20 та одна сірого кольору, із маркуванням на денці гільзи 98 , 5 предметів, схожих на мисливські патрони до гладко ствольної зброї, жовтого кольору, із маркування на денці гільзи 20 , 5 предметів схожих на капсулі, металеву банку з-під сірого кольору, в якій знаходиться речовина чорного-сірого кольору, схожа на мисливський порох, два чохли із предметами схожими для чистки зброї, пакет із предметами схожими на пижі, предмет схожий на магазин до пістолета, два предмети схожі на курки до зброї, два предмети схожі на мисливську зброю з дерев'яними прикладами, коричневого кольору, одна з яких одноствольна, з із маркуванням на ствольній коробці НОМЕР_1 та друга, двохствольна, із маркуванням НОМЕР_2 ., можуть бути предметом вчинення злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

У зв'язку з цим, з метою забезпечення кримінального провадження, зокрема, збереження речових доказів, недопущення їх приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення чи відчуження, необхідності призначення ряду експертиз, а також з'ясування всіх інших обставин справи орган досудового слідства просить накласти арешт на вищезазначене майно.

Слідчий СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУ НП в Закарпатській області Палканин Р.І. клопотання підтримав, просить таке задоволити.

Дослідивши надані матеріали, вважаю що клопотання підлягає задоволенню, виходячи з такого.

Так, згідно з ч.ч. 1, 2, 10 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.

Арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів; спеціальної конфіскації; конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Враховуючи, що є достатні підстави вважати, що тимчасово вилучене майно, а саме 83 сухі стебла з бутонами рослин маку снотворного (макову солому), має істотне значення для розслідування кримінального провадження, та з метою забезпечення кримінального провадження, зокрема, збереження речових доказів, недопущення їх приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення чи відчуження, необхідності призначення ряду експертиз, а також з'ясування всіх інших обставин справи, вважаю необхідним накласти арешт на вказане майно вищезазначене майно.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 170-173, 309, 369-372 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області Палканин Р.І. задовольнити.

Накласти арешт на тимчасово вилучене майно - 17 предметів, схожих на гільзи мисливських патронів до гладко ствольної зброї, жовтого кольору, із маркування на денці гільзи 20 та одна сірого кольору, із маркуванням на денці гільзи 98 , 5 предметів, схожих на мисливські патрони до гладко ствольної зброї, жовтого кольору, із маркування на денці гільзи 20 , 5 предметів схожих на капсулі, металеву банку з-під сірого кольору, в якій знаходиться речовина чорного-сірого кольору, схожа на мисливський порох, два чохли із предметами схожими для чистки зброї, пакет із предметами схожими на пижі, предмет схожий на магазин до пістолета, два предмети схожі на курки до зброї, два предмети схожі на мисливську зброю з дерев'яними прикладами, коричневого кольору, одна з яких одноствольна, з із маркуванням на ствольній коробці НОМЕР_1 та друга, двохствольна, із маркуванням НОМЕР_2 , які належать ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, який фактично проживає в АДРЕСА_3 та які на даний час знаходиться в кімнаті зберігання речових доказів, Міжгірського відділення поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області за адресою: Закарпатська область, Міжгірський район, смт. Міжгір'я, вул. Возз'єднання, 1.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Ухвала може бути оскаржена в Закарпатський апеляційний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня проголошення ухвали; у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Слідчий суддя:А. Ю. Гайдур

Зареєстровано 23.01.2019
Оприлюднено 23.01.2019
Дата набрання законної сили 18.01.2019

Судовий реєстр по справі 302/67/19

Проскрольте таблицю вліво →
Судові справи, в яких компанія згадана у тексті
Рішення Суд Форма
Ухвала від 30.01.2019 Міжгірський районний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 24.01.2019 Міжгірський районний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 24.01.2019 Міжгірський районний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 21.01.2019 Міжгірський районний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 18.01.2019 Міжгірський районний суд Закарпатської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру