Справа № 379/1603/18
2/379/169/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23.01.2019 року м.Тараща
Таращанський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді Потеряйко С.А.,
з участю секретаря судових засідань: ОСОБА_1,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в м. Тараща справу за позовом ОСОБА_2, представник позивача ОСОБА_3 до приватного підприємства Таращанське автотранспортне підприємство про зобов'язання здійснити перерахунок заробітної плати та видати довідку про заробітну плату встановленого зразка,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Таращанського районного суду Київської області перебуває зазначена вище справа.
Ухвалою суду від 18.12.2018 відкрито провадження в справі та постановлено розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження.
В судове засідання сторони не з'явилися, про час, місце розгляду справи повідомлені належно, причини неявки суду не повідомили.
22.01.2019 представник позивача ОСОБА_3 до початку першого судового засідання подав клопотання про заміну визначеного у позові відповідача, зважаючи на його неналежність, на Відкрите акціонерне товариство Тараща-автотранс ( 09500, вул..Ватутіна,3 м.Тараща, Таращанського району Київської області, код ЄДРПОУ 05538862).
Відповідно до ст. 51 ЦПК України, суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження до початку першого судового засідання, не закриваючи провадження у справі замінити первісного відповідача належним відповідачем. Про залучення співвідповідача чи заміну неналежного відповідача постановляється ухвала. За клопотанням нового відповідача або залученого співвідповідача розгляд справи починається спочатку.
Частиною 1статті 4 ЦПК України визначено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Згідно ст. 177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб
Згідно з положеннями ч. 3 ст. 175 Цивільного процесуального кодексу України позовна заява повинна містити: 1) найменування суду першої інстанції, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України) , а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; 3) зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; 4) зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; 6) відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; 7) відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; 8) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; 9) попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи; 10) підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Тобто, до суду подана заява з позовними вимогами, належними доказами та зобов'язанням вчинити певні дії приватне підприємство Таращанське автотранспортне підприємство , а тому в задоволенні заяви представника позивача про заміну неналежного відповідача ВАТ Тараща-автотранс неможливо, оскільки вона не відповідатиме вимогам ЦПК.
Тому, вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку про необхідність постановлення ухвали про закриття провадження в даній цивільній справі, оскільки відсутній предмет спору між позивачем та відповідачем.
Керуючись ст.ст.4, 51, 177,175, п.2 ч.1 ст.255, 353 ЦПК України, суд
Ухвалив:
Закрити провадження в справі за позовом ОСОБА_2, представник позивача ОСОБА_3 до приватного підприємства Таращанське автотранспортне підприємство про зобов'язання здійснити перерахунок заробітної плати та видати довідку про заробітну плату встановленого зразка, в зв'язку з відсутністю предмета позову.
Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Київського апеляційного суду через Таращанський районний суд Київської області (в силу вимог пункту 15.5 Перехідних положень ЦПК України ) протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Головуючий:ОСОБА_4
Суд | Таращанський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 23.01.2019 |
Оприлюднено | 25.01.2019 |
Номер документу | 79385714 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Таращанський районний суд Київської області
Потеряйко С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні