Лебединський районний суд Сумської області
Справа № 580/104/19
Номер провадження 2/580/239/19
У Х В А Л А
"25" січня 2019 р. м. Лебедин
Суддя Лебединського районного суду Сумської області, Стеценко В. А.,
розглянувши клопотання ОСОБА_2 про звільнення від сплати судового збору за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання права власності ;
В С Т А Н О В И В:
21.01.2019 року ОСОБА_2 звернулася з позовною заявою до ОСОБА_3 про визнання права власності. В окремій заяві позивачка просила звільнити її від сплати судового збору на підставі ст. 8 Закону України Про судовий збір , так як вона перебуває у скрутному матеріальному становищі, оскільки її щомісячний дохід складає 1 054 грн. 00 коп., проживає одна та на її повному утриманні перебуває неповнолітня дочка. В зв?язку з чим вона позбавлена можливості захищати свої законні права та інтереси.
Відповідно до ст. 136 ЦПК України та ст. 8 Закону України Про судовий збір враховуючи майновий стан сторони суд може своєю ухвалою звільнити від його сплати.
Вивчивши матеріали справи, беручи до уваги обов?язок позивачів сплачувати судовий збір на користь держави та враховуючи майновий стан позивачки, вважаю необхідним звільнити її від сплати судового збору.
Керуючись ст.ст. 136, 260-261 ЦПК України, ст. 8 Закону України Про судовий збір ;
У Х В А Л И В:
Клопотання ОСОБА_2 про звільнення від сплати судового збору в дохід держави заїї позовною заявою до ОСОБА_3 про визнання права власності, задовільнити.
Звільнити ОСОБА_2 від сплати судового збору при подачі нею позовної заяви про визнання права власності.
Суддя В. А. Стеценко
Суд | Лебединський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2019 |
Оприлюднено | 27.01.2019 |
Номер документу | 79417695 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лебединський районний суд Сумської області
Стеценко В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні