Справа № 640/24145/18
н/п 2-н/640/11/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"17" січня 2019 р. Суддя Київського районного суду м. Харкова Сенаторов В.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 до Навчального центру Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка та Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по заробітній платі,-
ВСТАНОВИВ:
20.12.2019 ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою, в якій просить видати наказ про солідарне стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати в сумі 21449,09 грн., вихідної допомоги у сумі 2147,35 грн. та середнього заробітку за час затримки виплати повного розрахунку при звільненні у сумі 6210 грн.
Відповідно ч. 4 ст. 165 ЦПК України суддя з метою визначення підсудності, крім випадків подання заяви про видачу судового наказу в електронній формі до боржника, який має офіційну електронну адресу, не пізніше наступного дня з дня отримання заяви про видачу судового наказу перевіряє зазначене у заяві місцезнаходження боржника за відомостями, внесеними до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
На виконання вказаних вимог судом був направлений запит до органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи боржника.
Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація щодо Навчального центру Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка (код ЄДРПОУ 34017216) відсутня.
Відповідно до ч. 3 ст. 165 ЦПК України у разі якщо в заяві про видачу судового наказу містяться вимоги, частина з яких не підлягає розгляду в порядку наказного провадження, суд постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу лише в частині цих вимог. У разі якщо заявлені вимоги між собою взаємопов'язані і окремий їх розгляд неможливий, суд відмовляє у видачі судового наказу.
Згідно ст. 167 ЦПК України, суд розглядає заяву про видачу судового наказу протягом п'яти днів з дня її надходження, а якщо боржником у заяві про видачу судового наказу вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, - протягом пяти днів з дня отримання судом у порядку, передбаченому ч. 5 ст. 165 ЦПК України, інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи боржника. Розгляд проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника; за результатами розгляду заяви про видачу судового наказу суд видає судовий наказ або постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу.
Враховуючи вищевикладене, вважаю за необхідне, відмовити у видачі судового наказу в частині стягнення заборгованості із Навчального центру Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.
Заява про видачу судового наказу в частині вимог до Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенкаоформлена в порядку, встановленому 160-164 ЦПК України, підстави для відмови у видачі судового наказу відсутні.
Керуючись ст.ст. 160-164, 165, 187 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Відмовити у видачі судового наказу за заявою ОСОБА_1 до Навчального центру Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка про стягнення заборгованості по заробітній платі.
Відкрити наказне провадження за заявою ОСОБА_1 до Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка про стягнення заборгованості по заробітній платі.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом пятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом пятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський районний суд м. Харкова до Харківського апеляційного суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/fair/sud2018
Суддя -
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2019 |
Оприлюднено | 30.01.2019 |
Номер документу | 79446191 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м.Харкова
Сенаторов В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні