Ухвала
від 29.01.2019 по справі 910/15988/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

29.01.2019Справа № 910/15988/18

Господарський суд міста Києва у складі судді Кирилюк Т.Ю. , при секретарі судового засідання Максимець В.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження з (повідомленням) викликом сторін матеріали господарської справи

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "ЮБі компані"

до товариства з обмеженою відповідальністю "ЗИСК "

про стягнення 81 941,21 грн.

за участю представників:

позивача: Парфьонова В.С.

відповідача: Капелюшна І.М.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "ЮБІ компані" звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "ЗИСК" про стягнення 81 941, 21 грн., у тому числі 67 200, 00 грн. - основного боргу, 13 325, 85 грн. - пеня, 1 415, 36 грн. - інфляційні втрати.

Позовну заяву обґрунтовано тим, що відповідач неналежним чином виконав зобов'язання за договором на абонентне юридичне обслуговування № ЗК-ЮБ/0111 від 04.01.2011.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 03.12.2018 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 910/15988/18. Розгляд справи вирішено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін. Розгляд справи призначено на 18.12.2018.

Через відділ автоматизованого документообігу суду, моніторингу виконання документів (канцелярію) 10.12.2018 представник позивача подав заяву про розгляд справи № 910/15988/18 за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 11.12.2018 заяву товариства з обмеженою відповідальністю Юридична фірма ЮБІ компані про розгляд справи № 910/15988/18 за правилами загального позовного провадження залишено без задоволення.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 18.12.2018 у зв'язку з відсутністю у судовому засіданні представника відповідача, розгляд справи відкладено до 29.01.2019.

Через відділ автоматизованого документообігу суду, моніторингу виконання документів (канцелярію) 28.01.2019 представники сторін подали спільну заяву про затвердження мирової угоди та текст мирової угоди.

Розглянувши у судовому засіданні 29.01.2019 подану заяву, суд зазначає наступне.

Частиною сьомою статті 46 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов'язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, якщо мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу (частин перша та друга статті 192 Господарського процесуального кодексу України).

Судом встановлено, що до прийняття рішення у справі сторонами подано спільну письмову заяву про затвердження мирової угоди, укладену позивачем та відповідачем, яка стосується виключно їх прав та обов'язків, відповідає фактичним обставинам та доказам по справі, а також не порушує прав та охоронюваних законом інтересів інших осіб.

Відповідно до частини третьої статті 192 Господарського процесуального кодексу України до ухвалення судового рішення у зв'язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз'яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії.

Судом прийнято до уваги, що зі змісту поданої сторонами заяви вбачається, що наслідки затвердження мирової угоди сторонам по справі відомі.

Окрім викладеного, судом встановлено, що мирова угода сторін підписана повноважними представниками позивача та відповідача.

Водночас, статтею 192 Господарського процесуального кодексу України визначено, що укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією самою ухвалою одночасно закриває провадження у справі.

Згідно пункту 7 частини першої статті 231 Господарського процесуального кодексу України господарський суд закриває провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена судом.

Таким чином, враховуючи, що подана сторонами заява про затвердження мирової угоди не суперечить законодавству та не порушує права та охоронювані законом інтереси інших осіб, суд вважає за необхідне затвердити укладену сторонами мирову угоду, за виключенням пункту 7 мирової угоди.

Отже, провадження у справі слід закрити на підставі пункту 7 частини першої статті 231 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись статтями 130, 192, 231, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Спільну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "ЮБі компані" до товариства з обмеженою відповідальністю "ЗИСК" про стягнення 81 941,21 грн. про затвердження мирової угоди задовольнити.

2. Затвердити мирову угоду від 25.01.2019, укладену товариством з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "ЮБі компані" та товариством з обмеженою відповідальністю "ЗИСК" в наступній редакції.

МИРОВА УГОДА

Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "ЮБі компані", в особі генерального директора Дзюби В`ячеслава Григоровича, що діє на підставі статуту, з однієї сторони, та

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЗИСК", в особі директора Петрова Олександра Вікторовича, що діє на підставі статуту з другої сторони, в подальшому разом іменуються Сторони, а кожна окремо- Сторона,

керуючись статтею 192 Господарського процесуального кодексу України, з метою мирного врегулювання спору уклали цю Мирову угоду по справі № 910/15988/18, що знаходиться в провадженні Господарського суду міста Києва, за позовом ТОВ Юридична фірма ЮБі компані (далі - Позивач) до ТОВ ЗИСК (далі - Відповідач) про стягнення 81 941, 21 грн., у тому числі 67 200, 00 грн. - основного боргу, 13 325, 85 грн. - пеня, 1 415, 36 грн. - інфляційні втрати.

1. Відповідно до цієї мирової угоди Відповідач визнає суму основного боргу у розмірі 67 200, 00 грн. (шістдесят сім тисяч двісті гривень 00 копійок), яка існувала на момент подачі Позивачем позовної заяви 29 листопада 2018 року.

1.2. На момент підписання цієї Мирової угоди Відповідачем сплачено Позивачу, частину основного боргу у розмірі 50 400 (п'ятдесят тисяч чотириста гривень 00 копійок) гривень, що підтверджується платіжними дорученнями № 1666 від 17 грудня 2018 року та № 90 від 24 січня 2019 року.

2. Решту суми основного боргу у розмірі 16 800 грн. 00 коп., суми інфляційних втрат у розмірі 1415 грн. 36 коп. та частини пені у розмірі 8 584 грн. 00 коп. Відповідач зобов'язується сплатити Позивачу протягом п'яти днів з моменту затвердження даної мирової угоди, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Позивача.

3. Позивач відмовляється від стягнення з Відповідача в примусовому порядку частини пені у розмірі 4 741 грн. 21 коп. та судових витрат у розмірі 1 841 грн. 00 коп.

4. Сторони погоджуються з тим, що відповідно до умов цієї мирової угоди вони дійшли згоди щодо повного та остаточного врегулювання будь-яких претензій з предмету спору, не мають і не матимуть одна до одної ніяких інших вимог.

5. Сторони підтверджують, що вищевикладені умови відповідають їх волевиявленню і породжують настання бажаних юридичних наслідків, які відповідають їх дійсним інтересам.

6. Сторони підтверджують, що ані в процесі укладення цієї угоди, ані в роцесі виконання її умов не були, не будуть і не можуть бути порушені права будь - яких третіх осіб, в тому числі держави.

7. Мирова угода укладена в трьох примірниках, по одному для кожної сторони та третій примірник для приєднання до матеріалів справи № 910/15988/18.

8. Мирова угода набуває чинності після затвердження Господарським судом міста Києва і діє до моменту виконання Відповідачем своїх зобов'язань за цією угодою.

9. Наслідки підписання Мирової угоди сторонам відомі.

3 . Стягувачем за даною ухвалою є: товариство з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "ЮБі компані" (01042, місто Київ, Печерський район, вулиця Іоанна Павла, II, будинок 4/6, корпус А, офіс 121, ідентифікаційний код 37000624).

4 . Боржником за даною ухвалою є: товариство з обмеженою відповідальністю ЗИСК (04050, місто Київ, вулиця Мельникова, будинок 12, ідентифікаційний код 33447891).

5. Провадження у справі № 910/15988/18 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична фірма "ЮБі компані" до товариства з обмеженою відповідальністю "ЗИСК" про стягнення 81 941,21 грн. - закрити.

6. Ухвала може бути оскаржена в порядку та строки, передбаченому розділом IV Господарського процесуального кодексу України.

Дана ухвала набирає законної сили 29.01.2019, відповідно до положень Закону України "Про виконавче провадження" є виконавчим документом та може бути пред'явлена до виконання в передбаченому чинним законодавством порядку до 29.01.2022.

Повний текст ухвали виготовлено та підписано 29.01.2019.

Суддя Т.Ю.Кирилюк

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення29.01.2019
Оприлюднено30.01.2019
Номер документу79458761
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/15988/18

Ухвала від 29.01.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 18.12.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 11.12.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 03.12.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні