ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

22 січня 2019 року м. Київ № 826/15641/18

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Мазур А.С., при секретарі судового засідання Павленко Ю.В., розглянувши клопотання позивача про залучення третьої особи в адміністративній справі:

за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "ПАРБАТ" до Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправним та скасування рішень№1536, №1535 ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю "ПАРБАТ" із позовом до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, в якому просив суд визнати протиправним та скасувати п. 2 рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення №1536 від 20.09.2018 "Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 101, 5 МГц у м. Долині Івано-Франківської обл." щодо Товариства з обмеженою відповідальністю "ПАРБАТ"; визнати протиправним та скасувати рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення №1536 від 20.09.2018 "Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 101, 5 МГц у м. Долині Івано-Франківської обл.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.09.2018 відкрито провадження у справі та призначено до розгляду у підготовчому засіданні.

У судовому засіданні, що відбулося 22.01.2019 судом було розглянуто клопотання позивача про залучення до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Львівська Хвиля".

Клопотання мотивовано тим, що відповідач видав ліцензію на мовлення Товариству з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Львівська Хвиля" як переможцю конкурсу, в той час як переважне право на отримання вказаної ліцензії мав позивач. У зв'язку з тим, що рішення по даній справі може вплинути на права та обов'язки Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Львівська Хвиля", позивач просить суд залучити останнього у якості третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача.

Статтею 49 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов'язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

Відповідно до ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України у поясненнях третьої особи щодо позову або відзиву третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, викладає свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову. Пояснення третьої особи подаються в строк, встановлений судом. Суд має встановити такий строк, який дасть змогу третій особі підготувати свої міркування, аргументи та відповідні докази і надати пояснення до позову або відзиву, а іншим учасникам справи - відповідь на такі пояснення завчасно до початку розгляду справи по суті.

Керуючись ст. ст. 49, 180,205, 223, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "ПАРБАТ" про залучення третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Львівська Хвиля".

Залучити у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Львівська Хвиля" (79008, Львівська обл., м. Львів, вул. Гуцульська, буд. 9-а, код ЄДРПОУ 13824151) та надати 5 днів для надання пояснень по справі, з дня вручення вказаної ухвали суду.

Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Львівська Хвиля" надіслати свої пояснення всім учасникам справи, докази направлення пояснень надати суду.

Запропонувати учасникам справи надати відповідь на письмові пояснення третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Львівська Хвиля".

Відкласти розгляд справи на 28 лютого 2019 року о 12:45 год., що відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А, зал №214.

Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Кодексом адміністративного судочинства не передбачено оскарження ухвали про залучення третьої особи.

Суддя А.С. Мазур

Дата ухвалення рішення 22.01.2019
Зареєстровано 31.01.2019
Оприлюднено 31.01.2019

Судовий реєстр по справі 826/15641/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 02.12.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 31.10.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 19.09.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 13.08.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 12.07.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 01.07.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 27.05.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 24.04.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 22.01.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 28.09.2018 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 27.09.2018 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону