РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30.01.2019 Провадження №2-о/425/32/19
Справа № 425/361/19
місто Рубіжне Луганської області
Рубіжанський міський суд Луганської області у складі головуючого судді Москаленко В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, заінтересована особа - Хрустальнинський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області про встановлення факту смерті,-
встановив:
30 січня 2019 року ОСОБА_1 звернулася до Рубіжанського міського суду Луганської області з заявою, в якій просить встановити факт смерті її батька - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 у місті Алчевськ Луганської області, яке знаходиться на тимчасово окупованій території України.
Статтею 317 ЦПК України, встановлені особливості провадження у справах про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, згідно з якою заява про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути подана родичами померлого або їхніми представника до суду за межами такої території України.
Справа підсудна Рубіжанському міському суду Луганської області.
Заява відповідає вимогам ст. ст. 294, 318 ЦПК України, відсутні підстави для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження.
З огляду на зазначене суддя вважає за необхідно негайно призначити справу до судового розгляду з викликом учасників процесу.
Керуючись ст. ст. 294, 317-318 ЦПК України, суддя, -
п о с т а н о в и в :
Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1, заінтересована особа - Хрустальнинський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області про встановлення факту смерті та відкрити провадження у зазначеній цивільній справі.
Розгляд справи здійснювати за правилами окремого провадження.
Призначити цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Хрустальнинський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області про встановлення факту смерті до розгляду у судовому засіданні на 31 січня 2019 року об 11 год. 30 хв. в Рубіжанському міському суді Луганської області, розташованому за адресою: Луганська область, м. Рубіжне, вулиця Миру, 34.
У судове засідання викликати учасників справи.
Повідомити заявника та заінтересовану особу про постановлення цієї ухвали шляхом її вручення заявнику та заінтересованій особі.
Встановити заінтересованій особі строк до 31 січня 2019 року о 10-00 годин, протягом якого вона має право подати до Рубіжанського міського суду Луганської області письмові пояснення щодо заяви.
Представникам осіб, які беруть участь у справі, подати до суду документи, що посвідчують повноваження представників, перелік яких передбачено ст. 62 ЦПК України.
Повідомити учасників справи про те, що вони мають право отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на веб-сторінці офіційного веб-порталу судової влади України: http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала може бути оскаржена лише в частині недотримання правил підсудності до Луганського апеляційного суду через Рубіжанський міський суд Луганської області відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України, або безпосередньо до Луганського апеляційного суду, шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя: В.В. Москаленко
Суд | Рубіжанський міський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2019 |
Оприлюднено | 31.01.2019 |
Номер документу | 79509010 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Рубіжанський міський суд Луганської області
Москаленко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні