ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/58265/18-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 грудня 2018 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Новак Р.В., при секретарі Сердюк К.О., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого з ОВС 6 СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві Іванова Д.В. про тимчасовий доступ до речей та документів,-

В С Т А Н О В И В :

до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Новака Р.В. надійшло клопотання старшого слідчого з ОВС 6 СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві Іванова Д.В., погодженим прокурором відділу прокуратури м. Києва Б. Безкоровайним Б.В. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (код 38979691) за адресою реєстрації: м. Харків, вул. Індустріальна, буд. 3.

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження слідчий вказала, що в провадженні 6 СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві знаходяться матеріали досудового розслідування № 32018100060000016, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 15.02.2018, за фактом фіктивного підприємництва, вчиненого повторно, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 205 КК України.

Слідчий зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які знаходяться у володінні ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (код 38979691) за адресою реєстрації: м. Харків, вул. Індустріальна, буд. 3, з можливістю вилучення оригіналів документів.

В судове засідання слідчий не з'явились, про причини своєї неявки не повідомив. Слідчий подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність та зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.

Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.

У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.

Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України, відсутність слідчого чи прокурора не є перешкодою для розгляду клопотання, а тому суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності слідчого, прокурора на підставі наявних доказів.

Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 4 ст. 107 КПК України не здійснювалась у зв'язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у судовому провадженні.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Дослідивши матеріали клопотання, враховуючи положення ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

Разом з тим, клопотання слідчого в частині вилучення оригіналів документів, які зазначені в клопотанні слідчий суддя вважає необґрунтованим належним чином, тому в цій частині клопотання слід відмовити.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В :

Клопотання старшого слідчого з ОВС 6 СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві Іванова Д.В. про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити частково.

Надати дозвіл старшому слідчому з ОВС 6 СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві Іванову Денису Вікторовичу, слідчому з ОВС 6 СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві Савчуку Михайлу Вадимовичу, слідчим слідчої групи 6 СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС ум. Києві, а також оперативним співробітникам 6 ОУ ГУ ДФС у м. Києві, а саме: Мищаку Борису Борисову, Скибі Павлу Сергійовичу, Ходобі Василю Андрійовичу, Притиченку Олександру Вікторовичу, Кондратенку Андрію Станіславовичу, слідчим СУ ФР ГУ ДФС у Харківській області, які діятимуть на підставі постанови про проведення процесуальних дій на іншій території на тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (код 38979691) за адресою реєстрації: м. Харків, вул. Індустріальна, буд. 3, з можливістю вилучення належним чином завірених копій документів, фінансово-господарських документів ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (код 38979691), по взаємовідносинам з ТОВ ЛАРГІУС (ЄДРПОУ 41149641), ТОВ ЛОЯЛ КОНСАЛТИНГ (ЄДРПОУ 41082378), ТОВ СІНГУЛЯРІС (ЄДРПОУ 41151011), ТОВ ОБСИДІАН КОМПАНІ (ЄДРПОУ 41150222), ТОВ ГУД КОМЕРС (ЄДРПОУ 41083282), ТОВ АМБЕР ПРОДАКШН (ЄДРПОУ 41151053), ТОВ КОНСАЛТИНГ МАРКЕТ ЛТД (ЄДРПОУ 40995246), ТОВ НОРДІК СТАЙЛ (ЄДРПОУ 40994258), ТОВ ЛЮКС СТАР (ЄДРПОУ 40904777), ТОВ ЛЮКСІ ТРЕЙД (ЄДРПОУ 41199451), за період діяльності з 01.01.2017 по 05.12.2018, а саме:

•Договори (контракти, рахунки-фактури) та додатки до них;

•Заявки, звіти, акти виконаних робіт;

•Податкові накладні, видаткові накладні, товарно-транспортні накладні;

•копії журналів первинного інструктажу, журналів техніки безпеки, пожежної безпеки, журналів електробезпеки, журналів відвідування об'єктів будівництва;

•Сертифікати якості та відповідності придбаних товарів (робіт, послуг);

•Роздруковані витяги з електронних реєстрів отриманих та виданих податкових накладних, які містять облікові записи про вищезазначені фінансово-господарські операції;

•Платіжні доручення, рахунки-фактури, банківські виписки з оплати відвантаженого, придбаного товару (послуг, робіт), актів взаємозвірок в односторонньому порядку, складські картки;

•Копії регістрів бухгалтерського обліку ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (оборотно-сальдові відомості, картки рахунків по рахунках: 903 Собівартість реалізованих робіт та послуг , 631 Розрахунки з вітчизняними постачальниками , 311 Поточні рахунки в національній валюті , 64 Розрахунки за податками й платежами , 79 Фінансові результати за період з 01.01.2017 по момент оголошення ухвали.

•Копію штатного розпису працівників за період 2017-2018.,

•Інформацію із зазначенням прізвища, імя, по батькові працівників ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (код 38979691), адреси мешкання, та контактних номерів, які працюють (працювали) на товаристві в період з 2017 по 2018 р.р.

В задоволенні інших вимог - відмовити.

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (код 38979691) надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Новак

Підготовлено в 2-х примірниках.

Прим. 1 - справа №757/58265/18-к.

Прим. 2 - слідчий Іванов Д.В.

Копія - ТОВ СПЕЦТРАНСЗАПЧАСТЬ (код 38979691)

Виконавець: Новак Р.В.

05.12.2018

Дата ухвалення рішення 05.12.2018
Зареєстровано 31.01.2019
Оприлюднено 31.01.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/58265/18-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону