2/130/39/2019
130/1666/18
У Х В А Л А
31.01.2019 р. м. Жмеринка
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Заярного А.М.,
за участі: секретаря Буга Р.М.,
представника позивача ОСОБА_1,
відповідача ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства Вінницяобленерго в особі структурної одиниці Жмеринські електричні мережі до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію,
ВСТАНОВИВ:
11.01.2019 суд перейшов до розгляду справи по суті. 11.01.2019 судом оголошено перерву, на підставі ч. 7 ст. 81 ЦПК України зобов'язано позивача в наступне судове засідання надати документи, які б підтверджували наявність договірних відносин між позивачем та відповідачем, як споживачем енергії.
31.01.2019 такі документи суду відповідачем представлені не були. Представник позивача ОСОБА_1 пояснила, що будь-які документи відповідача, зокрема заява та договір відсутні.
Заявила клопотання витребувати з Жмеринського КП ВОБТІ інвентаризаційну справу по домоволодінню за адресою: вул. Горького, 19/2, м. Жмеринка Вінницької області. Хоче встановити власника.
Відповідач ОСОБА_2 не заперечувала у задоволенні клопотання.
Суд ознайомившись з клопотання дійшов таких висновків.
Відповідно до ст. 2 ЦПК України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.
Як визначено ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд, зберігаючи об'єктивність та неупередженість, запобігає зловживанню учасниками судового процесу їхніми правами та вживає заходів для виконання ними їхніх обов'язків.
Відповідно до пунктів 2, 3 і 6 ч. 2 ст. 43 ЦПК України учасники справи зобов'язані сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи; подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази; виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки.
Відповідно до ч. 1 ст. 44 ЦПК України, учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватись процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Клопотання про витребування доказів повинно відповідати вимогам ч. 2 ст. 84 цієї Статті.
Відповідно до ч. 2 ст. 84 ЦПК України, позивач, особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви.
Суд вважає, що клопотання представника позивача не відповідає вимогам ст. 84 ЦПК України, подане в порушення вимог ч. 2 ст. 83 ЦПК України, а тому не підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 84 ЦПК України, Суд
ПОСТАНОВИВ:
В задоволенні клопотання представник позивача ОСОБА_1 про витребування доказів відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: А.М. Заярний
Суд | Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2019 |
Оприлюднено | 01.02.2019 |
Номер документу | 79518632 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Заярний А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні