ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

Справа № 415/611/19

Провадження № 11-п/810/42/19

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

іменем України

05 лютого 2019 року Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Луганського апеляційного суду у складі:

головуючого - Луганського Ю.М.

суддів: Люклянчука В.Ф., Руденка В.В.

за участю секретаря - Магомедова Ш.Х.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сєвєродонецьку

подання Голови Сєвєродонецького міського суду Луганської області Луганського В.І. про направлення клопотання слідчого СВ Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області Шаповала А.В. про проведення обшуку по матеріалам кримінального провадження № 12019130240000132 від 20.01.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, з одного суду до іншого,

В С Т А Н О В И Л А:

В поданні зазначено, що 30.01.2019 року до Сєвєродонецького міського суду Луганської області надійшло зазначене клопотання слідчого Шаповала А.В. про проведення обшуку.

У протоколі та звіті щодо неможливості автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 30.01.2019 року зазначено, що призначення судді для розгляду справи № 415/611/19 не відбулось у зв'язку з тим, що судді Олійник В.М., Комплєктова Т.О. та Луганський В.І. відповідно до наказу Сєвєродонецького міського суду Луганської області перебуватимуть у відрядженні з 31 січня 2019 року.

Суддя Бойко Н.В. з 31 січня по 04 лютого 2019 року згідно з наказом Голови суду перебуває у частині додаткової оплачуваної відпустки.

У суддів Бароніна Д.Б. та Макаренко І.Г. закінчився п'ятирічний період повноважень судді.

Судді Кордюкова Ж.І., Юзефович І.О., Посохов І.С., Журавель Т.С. не мають спеціалізації з розгляду кримінальних справ.

Отже, на сьогодні в Сєвєродонецькому міському суді Луганської області неможливо здійснити автоматизований розподіл вищевказаної судової справи.

Разом з тим, відповідно ч.4 ст.234 КГІК України, клопотання про обшук розглядається у суді в день його надходження за участю слідчого або прокурора.

Питання про можливість зміни спеціалізації суддів для розгляду справи № 415/611/19 розглядалась на зборах суддів Сєвєродонецького міського суду Луганської області 30.01.2019 року, однак відповідне рішення не було прийняте.

З урахуванням викладеного, просить вирішити питання про направлення вказаного клопотання на розгляд іншого суду.

Заслухавши доповідь судді, прийнявши до уваги неявку учасників судового провадження, яка не перешкоджає розгляду подання, вивчивши доводи подання, колегія суддів дійшла висновку, що подання не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно ч.2 ст.34 КПК України питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду або за клопотанням сторін чи потерпілого не пізніше п'яти днів з дня внесення такого подання чи клопотання, про що постановляється вмотивована ухвала.

Відповідно до ч.1 ст.34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо:

1) до початку судового виявилося, що кримінальне провадження надійшло до суду з порушенням правил територіальної підсудності;

2) після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду;

3) обвинувачений чи потерпілий працює або працював у суді, до підсудності якого належить здійснення кримінального провадження;

4) ліквідовано суд, який здійснював судове провадження.

Як слідує із подання суддя Бойко Н.В. з 31 січня по 04 лютого 2019 року згідно з наказом Голови Сєвєродонецького міського суду Луганської області перебуває у частині додаткової оплачуваної відпустки.

Таким чином, у судді Бойко Н.В. на сьогоднішній день відпустка закінчилась.

Крім цього, до подання не долучені документи з зазначенням терміну протягом якого судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Олійник В.М., Комплєктова Т.О. та Луганський В.І. перебуватимуть у відряджені.

З урахуванням викладеного, відсутні передбачені ч.2 ст.34 КПК України підстави для передачі вказаного клопотання на розгляд іншого суду, а тому колегія суддів вважає необхідним відмовити в задоволенні подання Голови Сєвєродонецького міського суду Луганської області Луганського В.І.

Керуючись ст.ст.34, 405, 419 КПК України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А:

Відмовити в задоволенні подання Голови Сєвєродонецького міського суду Луганської області Луганського В.І.

Клопотання слідчого СВ Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області Шаповалова А.В. про проведення обшуку по матеріалам кримінального провадження № 12019130240000132 від 20.01.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, повернути Сєвєродонецькому міському суду Луганської області для розгляду відповідно до вимог діючого законодавства.

Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.

Головуючий -

Судді:

Зареєстровано 06.02.2019
Оприлюднено 06.02.2019
Дата набрання законної сили 05.02.2019

Судовий реєстр по справі 415/611/19

Проскрольте таблицю вліво →
Судові справи, в яких компанія згадана у тексті
Рішення Суд Форма
Ухвала від 05.02.2019 Луганський апеляційний суд Кримінальне
Ухвала від 25.01.2019 Луганський апеляційний суд Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру