ЗАПОРІЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Провадження № 1-кс/317/192/2019

Справа № 317/83/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 лютого 2019 року м. Запоріжжя

Слідчий суддя Запорізького районного суду Запорізької області Громова І.Б., за участю секретаря Коваль В.В., розглянувши клопотання слідчого СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_1 про призначення судової-балістичної експертизи, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням про призначення судової-балістичної експертизи, у якому зазначає, що до Запорізького РВП ДВП ГУНП в Запорізькій області надійшла письмова заява від ОСОБА_2, про те що за адресою: Запорізька область, Запорізький район, садове товариство Мотор 5 який розташований поблизу смт. Кушугум, на дачній ділянці №274 незаконно зберігають та вирощують наркотичні речовини.

Відповідно до ст. 107, 110, 233, 234, 235 КПК України, на підставі ухвали слідчого суді Запорізького районного суду в Запорізькій області від 10.01.2019 року, в період часу з 13:41 год. до 21:01 год. 01.02.2019 року старшим слідчим СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_1 був проведений обшук території домоволодіння № 10 по провулку Східний, в смт. Балабине, Запорізького району, Запорізької області де мешкає ОСОБА_3, та в період часу з 21:47 год до 22:09 год 01.02.2019 року був проведений обшук території дачної ділянки № 274 с/т Мотор 5 Запорізького району, Запорізької області, під час яких було виявлено та вилучено наступні речі, предмети:

Під час обшуку приміщення домоволодіння було виявлено та вилучено:

Вогнепальна зброя чорного кольору; Вогнепальна зброя АКМ; Вогнепальна зброя Форт-205; 4 шт рожка для вогнепальної зброї.; Предмети схожі на патрони в кількості 150 шт.; Магазин із предметами схожі на патрони в кількості 8 шт, та підставка з предметами схожих на патрони в кількості 8 шт.; Предмети схожі на патрони в кількості 25 шт.; Газовий балончик.; Предмет схожий на гранату зеленого кольору, порожня.; 2 предмети схожі на запали для гранати.; Предмет схожий на пістолет з 2 шт магазинами в яких знаходяться предмети схожі на патрони в кількості по 8 шт в кожному магазині.; 6 димових шашок.

На переконання слідчого на теперішній час виникла необхідність в проведенні судово-балістичної експертизи до проведення якої залучити експертів Запорізького НДЕКЦ МВС України.

Слідчий у судове засідання не з'явився, проте його неприбуття відповідно до ч. 3 ст. 244 КПК України не перешкоджає розгляду клопотання.

Дослідивши надані матеріали, слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого про призначення судової-хімічної експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Судом встановлено, що в провадженні Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12019080230000014 від 05.01.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України.

Відповідно до ст. 242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з'ясування питань права.

Згідно диспозиції ст. 243 КПК України експерт залучається за наявності підстав для проведення експертизи за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження.

Відповідно до ч. 6 ст. 244 КПК України слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Приймаючи до уваги, що слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідно залучення експерта, слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого про призначення судової-балістичної експертизи є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Керуючись вимогами ст.ст. 242-245 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_1 про призначення судової балістичної експертизи - задовольнити.

Доручити проведення судової балістичної експертизи експертам Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Аваліані, буд. 19-а.

На вирішення експерта для проведення судово-балсітичної експертизи поставити наступні питання:

Чи є надані на дослідження предмети вогнепальною зброєю, та якого саме, та чи придатний вони до стрільби?

Чи є надані на дослідження предмети боєприпасами, та якого саме, та чи придатні вони до стрільби.

Чи є наданий на дослідження предмет схожий на гранату із двома запалами, та якого саме, та чи придатний він до вибуху?

Чи є надані на дослідження предмети в кількості 6 шт схожі на димові шашками, боєприпасами, та якого саме, та чи придатні вони до вибуху?

Для дослідження направити:

предмет схожий на вогнепальну зброю чорного кольору, предмет схожий на вогнепальну зброю АКМ, предмет схожий на вогнепальну зброю Форт-205, 4 шт рожка для вогнепальної зброї, предмети схожі на патрони в кількості 150 шт, магазин із предметами схожих на патрони в кількості 16 шт, предмети схожі на патрони в кількості 25 шт, предмет схожий на гранату зеленого кольору, 2 предмети схожі на запали для гранати, предмет схожий на пістолет з 2 шт магазинами та предметами схожі на патрони в кількості 16 шт, 6 предметів схожих на димові шашки.

Висновок експерта оформити українською мовою та надати до СВ Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області.

Попередити експертів про кримінальну відповідальність за ст.ст. 384, 385 КК України за завідомо неправдивий висновок експерта та відмову експерта без поважних причин від виконання покладених на нього обов'язків у суді чи під час провадження досудового слідства.

При проведенні експертизи згідно ст. 5 Закону України Про судову експертизу дозволити повне або часткове знищення речових доказів у межах для проведення експертизи.

Копію ухвали направити експертам Запорізького НДЕКЦ МВС України - для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя І.Б. Громова

Зареєстровано 07.02.2019
Оприлюднено 07.02.2019
Дата набрання законної сили 06.02.2019

Судовий реєстр по справі 317/83/19

Проскрольте таблицю вліво →
Судові справи, в яких компанія згадана у тексті
Рішення Суд Форма
Ухвала від 04.03.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 04.03.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 20.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 18.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 18.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 18.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 18.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 15.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 15.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 15.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 06.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне
Ухвала від 06.02.2019 Запорізький районний суд Запорізької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру