Справа №295/155/19
2/295/629/19
У Х В А Л А
16.01.2019 року м.Житомир
Суддя Богунського районного суду м. Житомира Слюсарчук Н. Ф, розглядаючи позовну заяву ОСОБА_1 (10029, АДРЕСА_1) до ОСОБА_2 (10029, АДРЕСА_1), ТОВ Древо Полісся (10029, АДРЕСА_1), третя особа без самостійних вимог на стороні позивача КП Центр державної реєстрації Садківської сільської ради (12411, Житомирський р-н, с. Садки, вул. Тімірязєва, 40)про виключення відомостей в реєстрі, зобов'язання вчинити дії,-
в с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про виключення відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та зобов'язання вчинити дії щодо проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб фізичних осіб - підприємців та громадських формувань щодо юридичної особи ТОВ Древо Полісся .
Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України. Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі згідно ст.ст. 185-186 ЦПК України, відсутні.
При цьому суд враховує положення ч.ч. 3-4 ст. 274 ЦПК України при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження, та з огляду на викладене вважає, що дана справа підпадає під ознаки малозначної справи та не віднесена до категорії справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження. Обставини справи, що згідно частини третьої статті 274 ЦПК України, мають значення для вирішення питання про можливість розгляду справи в порядку спрощеного провадження, також свідчать про наявність підстав для розгляду цієї справи в спрощеному порядку, тому суд приходить до висновку про те, що справа підлягає подальшому розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, оскільки відповідно до положень ч. 6 ст. 19 ЦПК України даний спір є малозначним.
З метою недопущення порушення прав відповідача з огляду на предмет та ціну позову, суд вважає необхідним на підставі ч. 5 ст. 279 ЦПК України розгляд справи проводити в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 274, 277, 279 ЦПК України,-
п о с т а н о в и в:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ТОВ Древо Полісся , третя особа без самостійних вимог на стороні позивача КП Центр державної реєстрації Садківської сільської ради про виключення відомостей в реєстрі, зобов'язання вчинити дії.
Призначити спрощене позовне провадження по розгляду даної справи у відкритому судовому засіданні в приміщенні Богунського районного суду м. Житомира на 16.04.2019 року о 10 год. 00 хв. Зал №2Б2.
В судове засідання викликати сторони.
Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив,яка має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Третя особа має право подати письмові пояснення щодо позову або відзиву, в яких третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, викладає свої аргументи і міркування в підтримку або заперечення проти позову. До пояснень третьої особи застосовуються правила, встановлені частинами 3-6 ст. 178 ЦПК України.
Одночасно з подачею пояснень на позовну заяву третя особа надає суду докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються аргументи та міркування на підтримку або заперечення щодо предмета позову, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в частині порушення правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду через Богунський районний суд м. Житомира протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://bg.zt.court.gov.ua.//
Суддя: Н.Ф. Слюсарчук
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2019 |
Оприлюднено | 13.02.2019 |
Номер документу | 79755437 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Богунський районний суд м. Житомира
Слюсарчук Н. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні