Харківський окружний адміністративний суд
61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, код 34390710
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
13 лютого 2019 р. справа № 520/251/19
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Шляхова О.М., розглянувши адміністративний позов Індустріального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Харкова до Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "АВІАПОШУК" про стягнення заборгованості -
В С Т А Н О В И В :
Індустріальне об'єднане управління Пенсійного фонду України м. Харкова звернулось до Харківського окружного адміністративного суду із позовом, в якому просить суд: стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "АВІАПОШУК" (61189, місто Харків, вул. Тархова, код ЄДРПОУ 22654647) на користь Індустріального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова (пр. Московський, 198/3, м.Харків, 61082, р/р 25600301672331 в Харківське обласне управління АТ “Ощадбанк”, МФО 351823, код ЄДРПОУ 41248021) прострочену суму заборгованості по сплаті фінансової санкції та пені у розмірі 1356,09 грн. (одну тисячу триста п'ятдесят шість грн. 09 коп.)
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 14.01.2019 року адміністративний позов був залишений без руху та надано позивачу термін для усунення недоліків позовної заяви.
Вказана ухвала Харківського окружного адміністративного суду від 14.01.2019 року по справі № 520/251/19 направлена судом на адресу позивача, отримана ним 17.01.2019 року, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення, яке повернулось на адресу суду. Станом на 13.02.2019 року ухвала про залишення позовної заяви буз руху - залишилася без виконання.
Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.
Приймаючи до уваги вищенаведені обставини, зважаючи на те, що станом на час постановлення даної ухвали позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, суд дійшов висновку повернути позивачу позовну заяву з доданими до неї документами.
При цьому, суд звертає увагу, що відповідно до ч. 8 ст. 169 КАС України, повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
На підставі викладеного та керуючись ст. 169 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Індустріального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Харкова до Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "АВІАПОШУК" про стягнення заборгованості - повернути позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.
Копію ухвали разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами невідкладно надіслати особі, яка подала позовну заяву.
Ухвала набирає законної сили відповідно до вимог ст.256 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Шляхова О.М.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 13.02.2019 |
Оприлюднено | 15.02.2019 |
Номер документу | 79784032 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Шляхова О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні