Справа № 536/1664/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 січня 2019 року м. Кременчук
Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі:
Головуючого судді - Колотієвського О.О.
при секретарі - Клоновій І.М,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі № 536/1664/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 та ОСОБА_4, треті особи - приватний нотаріус Кременчуцького районного нотаріального округу ОСОБА_5, приватний нотаріус Кременчуцького районного нотаріального округу ОСОБА_6, про визнання договорів дарування недійсними та витребування майна ,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Кременчуцького районного суду Полтавської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про визнання договорів дарування недійсними та витребування майна .
08 жовтня 2018 року до Кременчуцького районного суду Полтавської області із заявою про забезпечення позову звернувся ОСОБА_1, в якій просив вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на житловий будинок з господарськими будівлями №21 по вул. Тупикова с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області, земельну ділянку площею 0,07 га, кадастровий номер 5322481703:03:003:0208 для обслуговування житлового будинку і господарських будівель за адресою вул. Тупикова, 21 в с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області та земельну ділянку площею 0,13 га, кадастровий номер 5322481703:03:003:0209, що розташована в с. Садки Кременчуцького району Полтавської області для ведення особистого підсобного господарства, що належать ОСОБА_4
Ухвалою Кременчуцького районного суду Полтавської області від 10 жовтня 2018 року вищезазначену заяву задоволено, та накладено арешт на житловий будинок з господарськими будівлями №21 по вул.. Тупикова с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області, земельну ділянку площею 0,07 га, кадастровий номер 5322481703:03:003:0208 для обслуговування житлового будинку і господарських будівель за адресою вул.. Тупикова,21 в с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області та земельну ділянку площею 0,13 га, кадастровий номер 5322481703:03:003:0209, що розташована в с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області для ведення особистого підсобного господарства, що належать ОСОБА_4.
09 січня 2019 року від представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 надійшла заява про скасування заходів забезпечення позову, оскільки на даний час, відповідачі згодні на вирішення спірного питання в добровільному порядку, шляхом укладення договору дарування між власником спірного майна ОСОБА_4 та позивачем ОСОБА_1. Однак, укладенню даного договору перешкоджає арешт спірного майна.
Позивач та його представники в судове засідання не з'явились. Про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином. Представник позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 надав суду клопотання про розгляд заяви про скасування заходів забезпечення позову без його участі, та участі позивача, заяву підтримав з обставин зазначений у ній.
Відповідачі ОСОБА_3 та ОСОБА_4 в судове засідання не з'явились. Про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином. Надали суду клопотання про розгляд заяви про скасування заходів забезпечення позову без їх участі, проти задоволення заяви не заперечували.
Треті особи - приватний нотаріус Кременчуцького районного нотаріального округу ОСОБА_5 та приватний нотаріус Кременчуцького районного нотаріального округу ОСОБА_6 в судове засідання не з'явились. Про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином. Надали суду клопотання про розгляд заяви про скасування заходів забезпечення позову без їх участі.
Суд, дослідивши заяву представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 та матеріали справи, приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з огляду на наступне.
Відповідно до положень ст. 158 ЦПК України суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. Клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається в судовому засіданні не пізніше п'яти днів з дня надходження його до суду.
Враховуючи, що арешт був накладений за заявою позивача, який на даний час зацікавлений в його скасуванні , тобто потреба в забезпеченні позову відпала, тому заходи забезпечення позову слід скасувати.
На підставі викладеного, відповідно до ст. ст. 158 ЦПК України , суд,-
У Х В А Л И В:
Заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі № 536/1664/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 та ОСОБА_4, треті особи - приватний нотаріус Кременчуцького районного нотаріального округу ОСОБА_5, приватний нотаріус Кременчуцького районного нотаріального округу ОСОБА_6, про визнання договорів дарування недійсними та витребування майна - задовольнити.
Скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою суду від 10 жовтня 2018 року, по цивільній справі № 536/1664/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання договорів недійсними та витребування майна, шляхом зняття арешту з майна, а саме: житлового будинку з господарськими будівлями №21 по вул.. Тупикова с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області, земельної ділянки площею 0,07 га, кадастровий номер - 5322481703:03:003:0208 для обслуговування житлового будинку і господарських будівель за адресою вул.. Тупикова,21 в с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області та земельної ділянки площею 0,13 га, кадастровий номер 5322481703:03:003:0209, що розташована в с. Садки, Кременчуцького району, Полтавської області для ведення особистого підсобного господарства, що належать ОСОБА_4.
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Полтавського апеляційного суду через Кременчуцький районний суд Полтавської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги на ухвалу суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
СуддяОСОБА_7
Суд | Кременчуцький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 14.01.2019 |
Оприлюднено | 21.02.2019 |
Номер документу | 79980326 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кременчуцький районний суд Полтавської області
Колотієвський О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні