154/3331/18
2-а/154/7/19
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 лютого 2019 року м.Володимир-Волинський
Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі:
головуючого: судді Лященка О.В.
при секретарі Баранюк О.В.
з участю позивача: ОСОБА_1
представника позивача: ОСОБА_2
представника відповідача: ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Володимир-Волинський адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Волинської митниці Державної фіскальної служби України про скасування постанов в справі про порушення митних правил,-
встановив:
05 грудня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до Волинської митниці Державної фіскальної служби України про скасування постанов в справі про порушення митних правил.
Позовні вимоги обгрунтовує тим, що 16 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4694/20500/18, згідно якої його, як директора ТОВ КОММ , було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Окрім цього, 18 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4695/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
19 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4696/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 22 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4697/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
23 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4698/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 24 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4699/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 25 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4700/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
29 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4659/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 30 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4660/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
31 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4661/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
01 листопада 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4662/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
02 листопада 2018 року Волинською митницею ДФС Українив особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4663/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 05 листопада 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4664/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Позивач є директором ТОВ КОММ , вважає прийняті Постанови у справах про порушення митних правил №4694/20500/18 від 16.10.2018 року, №4695/20500/18 від 18.10.2018 року, №4696/20500/18 від 19.10.2018 року, №4697/20500/18 від 22.10.2018 року, №4698/20500/18 від 23.10.2018 року, №4699/20500/18 від 24.10.2018 року, №4700/20500/18 від 25.10.2018 року, №4659/20500/18 від 29.10.2018 року, №4660/20500/18 від 30.10.2018 року, №4661/20500/18 від 31.10.2018 року, №4662/20500/18 від 01.11.2018 року, №4663/20500/18 від 02.11.2018 року та №4664/20500/18 від 05.11.2018 року необґрунтованими, винесеними з порушенням вимог чинного законодавства, викладені у постановах обставини та підстави порушення митних правил такими, що не відповідають дійсності, а розгляд справ - неповним та необ'єктивним, з наступних підстав.
Із змісту Постанови в справі про порушення митних правил №4694/20500/18 від 16.10.2018, вбачається, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 16.03.2015 №33 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 19.03.2015 зазначений товар у кількості 1218,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/000915 від 19.03.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №23 від 11.03.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 16.03.2015 №33, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №150/7 від 03.04.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС директором ТОВ КОММ ОСОБА_1, було порушено встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4694/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із змісту Постанови в справі про порушення митних правил №4695/20500/18 від 18.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 15.09.2015 №130 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 16.09.2015 зазначений товар у кількості 1465,1 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002605 від 16.09.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №31 від 10.09.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 15.09.2015 №130, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна також на помилкову та нічим не обґрунтовану та належним чином не підтверджену думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №428/6 від 06.10.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4695/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4696/20500/18 від 19.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 05.10.2015 №158 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 07.10.2015 зазначений товар у кількості 1036,5 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002744 від 07.10.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №32 від 01.10.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 05.10.2015 №158, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №449/27 від 21.10.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4696/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4697/20500/18 від 22.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 20.10.2015 №164 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 21.10.2015 зазначений товар у кількості 535,2 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002842 від 21.10.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №33 від 19.10.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 20.10.2015 №164, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №471/6 від 03.11.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4697/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4698/20500/18 від 23.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 20.01.2016 №9 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 22.01.2016 зазначений товар у кількості 1365,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2016/000062 від 22.01.2016.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №39 від 20.01.2016, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 20.01.2016 №9, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №84/47 від 19.02.2016 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4698/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4699/20500/18 від 24.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 06.04.2016 №55 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 04.07.2016 зазначений товар у кількості 829,1 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2016/00184 від 07.04.2016.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №43 від 05.04.2016, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 06.04.2016 №55, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №212/32 від 20.04.2016 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4699/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4700/20500/18 від 25.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 15.04.2016 №63 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 19.04.2016 зазначений товар у кількості 1211 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100004/2015/00246 від 19.04.2016.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №44 від 14.04.2016, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 15.04.2016 №164, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №341/39 від 16.06.2016 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4700/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4659/20500/18 від 29.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 14.04.2015 №48 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 17.04.2015 зазначений товар у кількості 623,3 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001288 від 17.04.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №24 від 10.04.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 14.04.2015 №48, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №171/28 від 27.04.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4659/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4660/20500/18 від 30.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 29.04.2015 №56 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 30.04.2015 зазначений товар у кількості 1310,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001435 від 30.04.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №25 від 27.04.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 29.04.2015 №56, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №228/48 від 27.04.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4660/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4661/20500/18 від 31.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 22.05.2015 №69 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 25.05.2015 зазначений товар у кількості 1556,2 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001661 від 25.05.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №26 від 21.05.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 22.05.2015 №69, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №252/23 від 16.06.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4661/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4662/20500/18 від 01.11.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 15.06.2015 №74 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 16.06.2015 зазначений товар у кількості 1180,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001848 від 16.06.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №27 від 12.06.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 15.06.2015 №74, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ України на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №285/9 від 06.09.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4662/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4663/20500/18 від 02.11.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 26.06.2015 №83 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 30.06.2015 зазначений товар у кількості 410,5 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001962 від 30.06.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №28 від 26.06.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 26.06.2015 №83, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №336/3 від 04.08.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4663/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4664/20500/18 від 05.11.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 26.10.2015 №170 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 26.10.2015 зазначений товар у кількості 567,5 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002900 від 29.10.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №34 від 23.10.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 26.10.2015 №170, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна на помилкову та нічим не обґрунтовану та належним чином не підтверджену думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №500/40 від 03.11.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4664/20500/18 за ст. 480 МК України.
Вважає, що прийняті Постанови у справах про порушення митних правил є необґрунтованими, винесеними з порушенням вимог чинного законодавства України, адже викладені у них обставини та підстави порушення митних правил є такими, що не відповідають дійсності, а розгляд справ відповідачем є неповним та необ'єктивним.
Просить визнати протиправними та скасувати постанову від 16 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4694/20500/18, постанову від 18 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4695/20500/18, постанову від 19 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4696/20500/18, постанову від 22 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4697/20500/18, постанову від 23 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4698/20500/18, постанову від 24 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4699/20500/18, постанову від 25 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4700/20500/18, постанову від 29 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4659/20500/18, постанову від 30 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4660/20500/18, постанову від 31 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4661/20500/18, постанову від 01 листопада 2018 року у справі про порушення митних правил №4662/20500/18, постанову від 02 листопада 2018 року у справі про порушення митних правил №4663/20500/18, постанову від 05 листопада 2018 року у справі про порушення митних правил №4664/20500/18, а справи про вчинені порушення митних правил - закрити.
Ухвалою судді від 06.12.2018 року прийнято до розгляду позовну заяву та відкрито провадження у справі та підготовче засідання призначено на 17 грудня 2018 року.
14 грудня 2018 року відповідач подав суду відзив на даний позов, заперечуючи проти заявлених позовних вимог.
Ухвалою суду від 16 січня 2019 року підготовче провадження було закрито і призначено справу до судового розгляду.
Позивач ОСОБА_1 та його представник ОСОБА_2 в судовому засіданні позов підтримали та просять його задовольнити з підстав, вказаних у тексті позовної заяви. В своїх поясненнях послались на обставини, викладені у тексті позовної заяви.
Представник відповідача ОСОБА_3 в судовому засіданні позов не визнала, заперечила обставини, викладені у тексті позовної заяви, вважає оскаржувані постанови законними, просить відмовити у задоволенні позову.
Заслухавши пояснення позивача, представників сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази по справі в їх сукупності, суд приходить до висновку, що позовна заява підлягає до задоволення з наступних підстав.
Зі змісту ст.19 Конституції України вбачається, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно ч. 1 ст. 458 Митного Кодексу України порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.
Відповідно до ст. 486 МК України завданнями провадження у справах про порушення митних правил є своєчасне, всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її з дотриманням вимог закону, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень митних правил, та запобігання таким правопорушенням. Провадження у справі про порушення митних правил включає в себе виконання процесуальних дій, зазначених у статті 508 цього Кодексу, розгляд справи, винесення постанови та її перегляд у зв'язку з оскарженням.
З оскаржуваних постанов та матеріалів справ про порушення митних правил судом встановлено наступне.
16 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4694/20500/18, згідно якої його, як директора ТОВ КОММ , було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Окрім цього, 18 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4695/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
19 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4696/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 22 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4699/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
23 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4698/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 24 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4699/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 25 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4700/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
29 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4659/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 30 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4660/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
31 жовтня 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4661/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
01 листопада 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4662/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
02 листопада 2018 року Волинською митницею ДФС Українив особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4663/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Крім цього, 05 листопада 2018 року Волинською митницею ДФС України в особі в.о. начальника Волинської митниці ДФС України - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_4, було винесено Постанову у справі про порушення митних правил №4664/20500/18, згідно якої позивача було визнано винним у вчиненні порушень митних правил за ознаками ст.480 Митного Кодексу України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.
Наявними в матеріалах справ про порушення митних правил копіями наказу №38 від 16 липня 2010 року по ТОВ КОММ , стверджується, що позивач ОСОБА_1 є директором цього товариства.
Із змісту Постанови в справі про порушення митних правил №4694/20500/18 від 16.10.2018, вбачається, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 16.03.2015 №33 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 19.03.2015 зазначений товар у кількості 1218,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/000915 від 19.03.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №23 від 11.03.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 16.03.2015 №33, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №150/7 від 03.04.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС директором ТОВ КОММ ОСОБА_1, було порушено встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4694/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із змісту Постанови в справі про порушення митних правил №4695/20500/18 від 18.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 15.09.2015 №130 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 16.09.2015 зазначений товар у кількості 1465,1 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002605 від 16.09.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №31 від 10.09.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 15.09.2015 №130, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна також на помилкову та нічим не обґрунтовану та належним чином не підтверджену думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №428/6 від 06.10.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4695/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4696/20500/18 від 19.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 05.10.2015 №158 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 07.10.2015 зазначений товар у кількості 1036,5 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002744 від 07.10.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №32 від 01.10.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 05.10.2015 №158, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №449/27 від 21.10.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4696/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4697/20500/18 від 22.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 20.10.2015 №164 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 21.10.2015 зазначений товар у кількості 535,2 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002842 від 21.10.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №33 від 19.10.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 20.10.2015 №164, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №471/6 від 03.11.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4697/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4698/20500/18 від 23.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 20.01.2016 №9 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 22.01.2016 зазначений товар у кількості 1365,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2016/000062 від 22.01.2016.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №39 від 20.01.2016, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 20.01.2016 №9, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №84/47 від 19.02.2016 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4698/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4699/20500/18 від 24.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 06.04.2016 №55 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 04.07.2016 зазначений товар у кількості 829,1 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2016/00184 від 07.04.2016.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №43 від 05.04.2016, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 06.04.2016 №55, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №212/32 від 20.04.2016 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4699/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4700/20500/18 від 25.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 15.04.2016 №63 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 19.04.2016 зазначений товар у кількості 1211 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100004/2015/00246 від 19.04.2016.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №44 від 14.04.2016, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 15.04.2016 №164, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №341/39 від 16.06.2016 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_5 складено протокол про ПМП 4700/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4659/20500/18 від 29.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 14.04.2015 №48 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 17.04.2015 зазначений товар у кількості 623,3 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001288 від 17.04.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №24 від 10.04.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 14.04.2015 №48, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №171/28 від 27.04.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4659/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4660/20500/18 від 30.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 29.04.2015 №56 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 30.04.2015 зазначений товар у кількості 1310,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001435 від 30.04.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №25 від 27.04.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 29.04.2015 №56, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №228/48 від 27.04.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4660/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4661/20500/18 від 31.10.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 22.05.2015 №69 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 25.05.2015 зазначений товар у кількості 1556,2 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001661 від 25.05.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №26 від 21.05.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 22.05.2015 №69, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ Новотекс на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №252/23 від 16.06.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4661/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4662/20500/18 від 01.11.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 15.06.2015 №74 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 16.06.2015 зазначений товар у кількості 1180,6 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001848 від 16.06.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №27 від 12.06.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 15.06.2015 №74, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ України на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №285/9 від 06.09.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4662/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4663/20500/18 від 02.11.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 26.06.2015 №83 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 30.06.2015 зазначений товар у кількості 410,5 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/001962 від 30.06.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №28 від 26.06.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 26.06.2015 №83, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна на помилкову думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №336/3 від 04.08.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4663/20500/18 за ст. 480 МК України.
Як вбачається із Постанови в справі про порушення митних правил №4664/20500/18 від 05.11.2018, що 01.08.2018 на Волинську митницю ДФС надійшов лист Головного управління ДФС у Волинській області від 01.08.2018 №4422/7/03-20-14-08-10 Про направлення матеріалів по ТОВ КОММ з результатами документальної позапланової виїзної перевірки стану дотримання ТОВ КОММ (код ЄДРПОУ 35184196) вимог законодавства України з питань державної митної справи за період з 01.03.2015 - 31.12.2017. В акті зазначеної перевірки від 09.07.2018 №10900/03-20-14-08/35184196 зафіксовано факт здійснення операцій з обробки частини ввезених для переробки товарів, а саме: Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus в перевіряємому періоді здійснювалось із залученням сторонніх підприємств. Згідно договорів підряду від 01.11.2010 №45/11, від 10.08.2011 №48/08 укладених між ТОВ КОММ та ТОВ Новотекс (код ЄДРПОУ 32579002, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, 148) (підрядник) ТОВ КОММ (замовник) доручає, а ТОВ Новотекс (підрядник) зобов'язується на власний ризик, своїми силами провести обробку предметів одягу та передати після обробки замовнику для транспортування.
Відповідно до заяви ТОВ КОММ від 26.10.2015 №170 рішенням керівництва м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС надано дозвіл на розміщення товару - частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus та аксесуари до них у митний режим переробка на митній території України . 26.10.2015 зазначений товар у кількості 567,5 кг ввезено на митну територію України та розміщено у митний режим переробка на митній території України за митною декларацією типу ІМ 51 ДЕ №205100000/2015/002900 від 29.10.2015.
Однак, у вищезазначеній заяві і технологічній схемі №34 від 23.10.2015, що є доповненням до контракту від 02.01.2014 №1/U/2014 і яка долучалась до пакету документів, доданих до заяви ТОВ КОММ від 26.10.2015 №170, про здійснення додаткової операції на іншому підприємстві з товаром, що перебуває під митним контролем, зазначено не було. Факт здійснення додаткової операції на ТОВ РГТ Україна на помилкову та нічим не обґрунтовану та належним чином не підтверджену думку працівників митниці підтверджено Актом виконаних робіт №500/40 від 03.11.2015 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
Таким чином, на думку посадових осіб Волинської митниці ДФС, директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 було порушено, встановлений законодавством з питань державної митної справи, порядок здійснення операцій з переробки товарів на митній території України, визначений частиною 3 статті 150 МК України, та відносно останнього по даному факту головним державним інспектором ВМО №1 м/п Володимир-Волинський Волинської митниці ДФС ОСОБА_6 складено протокол про ПМП 4664/20500/18 за ст. 480 МК України.
Відповідно до ч.1 ст.480 МК України, порушення встановленого цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядку здійснення операцій з переробки товарів, у тому числі невивезення за межі митної території України (неввезення на митну територію України) товарів, що переміщувалися через митний кордон України з метою переробки, та/або продуктів їх переробки після закінчення строку переробки, тягне за собою накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Із змісту оскаржуваних постанов вбачається, що факти здійснення додаткових операцій на ТОВ Новотекс та ТОВ РГТ Україна підтверджуються актами виконаних робіт №150/7 від 03.04.2015, №428/6 від 06.10.2015, №449/27 від 21.10.2015, №471/6 від 03.11.2015, №84/47 від 19.02.2016, №341/39 від 16.06.2016, №171/28 від 24.04.2015, №228/48 від 27.04.2015, №252/23 від 16.06.2015, №285/9 від 06.06.2015, №336/3 від 04.08.2015, №500/40 від 03.11.2015, №212/32 від 20.04.2016 та оплатою ТОВ КОММ наданих послуг.
З таким висновком погодитись не можна, оскільки у вищезазначених Актах виконаних робіт ніякої індивідуалізації щодо товару, до якого здійснювалися додаткові операції, немає, та в даних документах вказано лише те, що надавалися послуги з обробки предметів одягу без зазначення марки та моделі, тобто вищезазначені Акти до Товару, щодо якого винесені Постанови про порушення митних правил, а саме Частини одягу: викроєні деталі піджаків для чоловіків Vestus ніякого відношення немає. Інших доказів на підтвердження цієї обставини в матеріалах справ не має.
Пунктом 25 ч. 1 ст.4 МК України визначено, що митний режим - комплекс взаємопов'язаних правових норм, що відповідно до заявленої мети переміщення товарів через митний кордон України визначають митну процедуру щодо цих товарів, їх правовий статус, умови оподаткування і обумовлюють їх використання після митного оформлення.
Згідно Розділу 4 КВЕД ДК 009 2010 - Перероблення - це технологічний процес, виконання якого змінює форму, властивості чи склад сировини, напівфабрикатів або, в окремих випадках, готової продукції, задля отримання нової продукції, однак відповідно до вищезазначених Актів виконаних робіт - здійснювалася лише обробка товару, а саме прання , тобто не відбулося змін форми, властивостей чи складу сировини, отже порушення порядку режиму переробки ТОВ КОММ не було порушено.
Відповідно до вимог ч.1 ст.147 МК України передбачено, що переробка на митній території - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари піддаються у встановленому законодавством порядку переробці без застосування до них заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, за умови подальшого реекспорту продуктів переробки.
Поміщення товарів у митний режим переробки на митній території України здійснюється з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами. (ч. 1 ст.148 МК України)
Цей митний режим застосовується переважно до товарів, що ввозяться з метою їх переробки, обробки, ремонту на митній території України, що і відповідає призначенню цього режиму. Мета ввезення товарів звичайно підтверджується зовнішньоекономічним договором (контрактом), що передбачає проведення конкретних операцій з товарами і подається митниці разом з іншими документами. У зовнішньоекономічному договорі (контракті) повинен бути чітко обумовлений предмет договору, що передбачає проведення операцій, пов'язаних з переробкою, обробкою, ремонтом (з вказівкою операцій, що проводяться при цьому), і вартість проведення операцій.
Відповідно до наявного в матеріалах справи Контракту №1/U/2016 від 07.11.2016 року, ТОВ КОММ не було порушено умов договору, а саме дотримано технологічної схеми переробки, умов виготовлення і поставки Замовнику одягу (продукції) з наданої Замовником давальницької сировини.
Відповідно до п.2 Контракту Замовник забезпечує Виконавця всіма необхідними матеріалами, а Виконавець має необхідні технічні засоби для пошиття та пакування одягу. Згідно п. 2.3 Контракту - під час періоду виконання замовлень представники Замовника має право здійснювати контроль за процесом виробництва. Процес виробництва розпочинається з моменту прибуття Сировини і триває до моменту відправки готової продукції.
Таким чином, претензій збоку Замовника до дій ТОВ КОММ щодо переробки давальницької сировини ніяких не було, тобто умов Контракту не порушено, що стверджується наявною в матеріалах справи довідкою контрагента.
Згідно ч.1, ч.2, ч.3 ст. 149 Митного кодексу України поміщення товарів у митний режим переробки на митній території допускається з письмового дозволу органу доходів і зборів за заявою власника цих товарів або уповноваженої ним особи.
Разом із заявою власник товарів або уповноважена ним особа подає органу доходів і зборів такі документи: 1) зовнішньоекономічні договори або документи, що їх замінюють, на підставі яких здійснюватиметься переробка товарів, і які повинні містити, зокрема, відомості про обов'язковий обсяг виходу продуктів переробки, конкретний обсяг робіт і строк їх виконання. Якщо зовнішньоекономічний договір або документ, що його замінює, не містить зазначених відомостей, такі відомості подаються окремим документом; 2) технологічні схеми переробки (крім випадків ввезення товарів з метою ремонту, у тому числі модернізації, відновлення та регулювання), в яких повинні бути зазначені відомості про всі етапи переробки та процесу перетворення товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території, на продукти переробки, кількісні показники товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території, та інших товарів, що витрачаються підприємством на здійснення операцій з переробки, з обґрунтуванням виробничих втрат товарів на кожному етапі, а також відомості про найменування та кількість відходів переробки; 3) договори на переробку товарів з іншими підприємствами, якщо окремі операції (або повний цикл) з переробки товарів здійснюватимуться такими іншими підприємствами; 4) інші документи за бажанням власника товарів або уповноваженої ним особи - висновки державних органів, експертних установ, організацій, державні стандарти й стандарти підприємства, технічні умови, описи чи креслення зразків, відповідно до яких здійснюватиметься переробка, тощо. Усі необхідні документи нами були подані.
Дозвіл на переробку товарів на митній території України видається органом доходів і зборів підприємству безоплатно протягом п'яти робочих днів від дати реєстрації відповідної заяви.
Так, лише з письмового дозволу Волинської митниці ДФС іноземні товари були поміщені ТОВ КОММ в режим переробки на митній території України за заявою товариства на кожну партію окремо.
Таким чином, контроль за дотриманням митного режиму переробки в цілому здійснюється митним органом, що надав дозвіл на ввезення та переробку товарів у режимі переробки. Митний контроль за виконанням окремих операцій з переробки товарів здійснюється митним органом, що надав дозвіл на виконання цих операцій. Отже, митними органами не було виявлено ніяких порушень, адже Дозволи надавали вони неодноразово.
Операції з переробки товарів здійснювалися на підставі контрактів ТОВ КОММ з Виробничо - торгівельним підприємством КОММ ВАТ ОСОБА_7 (м. Люблін, Польща).
Згідно з ч.6 ст.149 МК України у дозволі на переробку товарів на митній території України зазначається перелік операцій з переробки та спосіб їх здійснення.
Відповідно до ч.5 ст.149 МК України, виникнення або виявлення органом доходів і зборів обставин, які не відображені у документах підприємства і які впливають на найменування та обсяги виходу продуктів переробки, а також встановлення законодавством України заборон чи обмежень щодо переробки відповідних товарів на митній території України є підставою для надання відмови в митному оформленні наступних партій товарів, що ввозяться на митну територію України з метою переробки. Якщо такі обставини не мають впливу на найменування та обсяги виходу продуктів переробки, то відомості про такі обставини вносяться до раніше виданого дозволу.
У випадку, коли митний орган надав дозвіл на розміщення товарів у режим переробки на митній території України, суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності подає вантажну митну декларацію та пред'являє товари у даному режимі
З матеріалів перевірки, що стали підставою для складення протоколів про порушення митних правил та притягнення відповідача до відповідальності, вбачається, що в наданих до перевірки контрактах про співпрацю від 02.01.2014 №1/U/2014 та від 07.11.2016 №1/U/2016 укладених між ТОВ КОММ та Виробничо-торгівельне підприємство КОММ ВАТ ОСОБА_7, заявках на переробку іноземних товарів та дозволах виданих Волинською митницею ДФС не зазначено про залучення до переробки інших суб'єктів підприємницької діяльності, тобто спирається на невідповідність дій Позивача умовам Контракту та супровідним документам.
Проте у вищезазначених Контрактах жодних заборон щодо залучення інших суб'єктів підприємницької діяльності немає.
Відповідно до ч. 3 ст. 62 Конституції України обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
Так, митним органом не надано достатніх належних та допустимих доказів, які б беззаперечно вказували на те, що дії позивача, як директора ТОВ КОММ , були спрямовані на умисне порушення порядку здійснення операцій з переробки товарів, у тому числі невивезення за межі митної території України (неввезення на митну територію України) товарів, що переміщувалися через митний кордон України з метою переробки, та/або продуктів їх переробки після закінчення строку переробки.
Відповідно до ч. 1 ст. 8 МК України, до одного з основоположних принципів здійснення митної справи відноситься законність та презумпція невинуватості.
Так у відповідності до вимог ч.5 ст.149 МК України - виникнення або виявлення органом доходів і зборів обставин, які не відображені у документах підприємств і які впливають на найменування та обсяги виходу продуктів переробки, а також встановлення законодавством України заборон чи обмежень щодо переробки відповідних товарів на митній території України є підставою для надання відмови в митному оформленні наступних партій товарів, що ввозяться на митну територію України з метою переробки. Якщо такі обставини не мають впливу на найменування та обсяги виходу продуктів переробки, то відомості про такі обставини вносяться до раніше виданого дозволу.
Відповідно до ч. 9 ст.149 МК України, Дозвіл на переробку товарів на митній території України може бути змінено або відкликано органом доходів і зборів, якщо його видано на підставі недостовірних даних, що мали істотне значення для прийняття рішення про його видачу, або якщо підприємство, якому видано такий дозвіл, не дотримується положень цього Кодексу та інших актів законодавства України з питань державної митної справи.
Проте Відповідачем ніяких дій щодо внесення змін або відкликання дозволів, що було надані ТОВ КОММ , не було здійснено, це свідчить проте, що дане товариство не порушувало митні правила та норми чинного законодавства України.
Відповідно до частини 3 ст.150 МК України - Окремі операції з переробки товарів або повний цикл переробки за дорученням підприємства, якому видано дозвіл на переробку товарів на митній території України, та з дозволу органу доходів і зборів можуть здійснюватися іншими підприємствами. При цьому відповідальність перед органами доходів і зборів за порушення визначеного порядку переробки товарів несе підприємство, якому видано дозвіл на проведення операцій з переробки товарів на митній території України. Дозволи на виконання окремих операцій з переробки або повного циклу переробки надаються одночасно з дозволом на переробку товарів на митній території України або, за необхідності, - на підставі заяви відповідної особи після надання цього дозволу та відображаються у ньому.
Відповідно до дозволу який товариству надавала Волинська митниця ДФС, усі роботи виконуються ними на митній території України, умови дозволу щодо переробки товарів, а саме Частини одягу : викроєні деталі піджаків для чоловіків модель Vestus виконувалися виключно працівниками ТОВ КОММ .
Частиною 12 ст.286 МК України передбачено, щодо товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території, застосовується умовне повне звільнення від оподаткування ввізним митом при дотриманні вимог та обмежень, встановлених главою 23 МК України.
Також пунктом 1 частини 1 статті 284 МК України передбачено, що за умови дотримання вимог та обмежень, встановлених розділом V цього Кодексу, застосовується умовне повне звільнення від оподаткування: ввізним митом - до товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території,
Відповідно до пункту 206.12 ст.206 ПК України до операцій із ввезення товарів на митну територію України в митному режимі переробки на митній території застосовується умовне повне звільнення від оподаткування за умови дотримання вимог та обмежень встановлених Главою 23 МК України.
Тобто ТОВ КОММ чітко дотримувалося умов Контракту, а також обмежень та вимог які встановлені чинним законодавством України.
У відповідності до ч. 5 ст. 494 МК України у разі складення протоколу особі, яка притягується до відповідальності за порушення митних правил, роз'яснюються її права, передбачені ст. 498 МК України, та повідомляється про можливість припинення провадження у справі про порушення митних правил шляхом компромісу, про що до протоколу вноситься відповідна відмітка, яка підписується цією особою.
Статтею 498 МК України, поряд з іншими правами, чітко встановлено безумовне та беззаперечне право особи, що притягується до відповідальності за порушення митних правил, бути присутніми під час розгляду справи у органі доходів та зборів.
Однак не зважаючи на вищевикладене, та неодноразові письмові клопотання про перенесення розгляду тринадцяти протоколів, посадовими особами Волинської митниці ДФС усі вищезазначені протоколи про допущення директором ТОВ КОММ ОСОБА_1 порушень вимог ст. 480 МК України - були розглянуті у його відсутності та у відсутності його захисника.
Крім цього, суд звертає увагу на ту обставину, що позивач не отримував ні за місцем свого проживання, ні за місцем реєстрації підприємства ТОВ КОММ будь-яких повідомлень про призначення до розгляду протоколів про порушення митних правил, а також не отримував від посадових осіб Волинської митниці ДФС будь-яких постанов винесених у справах про порушення митних правил, та лише 30 листопада 2018 року, після написання офіційної заяви до виконувача обов'язків начальника Волинської митниці ДФС, його захисником були отримані копії оскаржуваних ним постанов винесених у справах про порушення митних правил.
За таких обставин суд вважає, що позивач ОСОБА_1, як особа, відносно якої були складені вказані протоколи, був позбавлений можливості взяти участь в розгляді та реалізувати цілий ряд інших процесуальних прав, що надає закон, зокрема таких як: подавати докази, брати участь у їх дослідженні, заявляти клопотання та відводи, під час розгляду користуватись юридичною допомогою захисника, давати усні і письмові пояснення, подавати свої доводи, міркування та заперечення (ст.498 МК України), адже розгляд справ по суті відбувся у відсутності позивача та його захисника.
У відповідності до ст. 495 МК України доказами у справі про порушення митних правил є пояснення особи, що притягується до відповідальності.
Однак, жодного разу орган доходів та зборів ні до складення протоколів, ні під час їх складення, ні при розгляді справ по суті у нього як у особи, яку притягнуто до відповідальності, не звертав уваги на інформацію, яку позивач надавав, та не перевірили його тверджень і не спростували їх.
Статтею 488 МК України встановлено, що провадження у справі про порушення митних правил вважається розпочатим з моменту складення протоколу про порушення митних правил.
Відповідно до ст. 489 МК України, посадова особа при розгляді справи про порушення митних правил зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують та/або обтяжують відповідальність, чи є підстави для звільнення особи, що вчинила правопорушення, від адміністративної відповідальності, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
У відповідності до ч. 1 ст. 497 МК України, у провадженні у справах про порушення митних правил беруть участь:1) особи, які притягуються до адміністративної відповідальності за порушення митних правил; 2) власники товарів, транспортних засобів, зазначених у пункті 3 статті 461 цього Кодексу (заінтересовані особи); 3) представники осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, та заінтересованих осіб (законні представники, представники, які діють на підставі довіреності, доручення); 4) захисники; 5) представники органів доходів і зборів; 6) свідки; 7) експерти; 8) перекладачі; 9) поняті.
Згідно із ст. 498 МК України, особи, які притягуються до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, та власники товарів, транспортних засобів, зазначених у пункті 3 статті 461 цього Кодексу (заінтересовані особи), під час розгляду справи про порушення митних правил в органі доходів і зборів або суді мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, одержувати копії рішень, постанов та інших документів, що є у справі, бути присутніми під час розгляду справи у органі доходів і зборів та брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у їх дослідженні, заявляти клопотання та відводи, під час розгляду справи користуватися юридичною допомогою захисника, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, давати усні і письмові пояснення, подавати свої доводи, міркування та заперечення, оскаржувати постанови органу доходів і зборів, суду (судді), а також користуватися іншими правами, наданими їм законом. Зазначені в цій статті особи зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами.
Відповідно до ст. 526 МК України, справа про порушення митних правил розглядається в присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за це правопорушення, та/або її представника.
Про час та місце розгляду справи про порушення митних правил органом доходів і зборів цей орган інформує особу, яка притягується до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, поштовим відправленням з повідомленням про вручення, якщо це не було зроблено під час вручення зазначеній особі копії протоколу про порушення митних правил.
Справа про порушення митних правил може бути розглянута за відсутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за це правопорушення, лише у випадках, якщо є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про перенесення розгляду справи.
Отже, чинним на час виникнення спірних відносин Митним кодексом України визначено порядок провадження у справі про порушення митних правил, визначено зокрема право особи, яка притягається до адміністративної відповідальності знати про час та місце розгляду справи, брати участь у розгляді справи, подавати пояснення та заперечення.
Також, Митним кодексом України визначено єдину обов'язкову умову розгляду справи за відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, а саме: розгляд справи може відбуватись за відсутності особи, яка притягається до відповідальності лише в разі, якщо є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про перенесення розгляду справи.
Однак, як вбачається із вищевикладеного, позивача як директора ТОВ КОММ , службовими особами Волинської митниці ДФС в порушення вимог МК України не було повідомлено про час та місце розгляду справи, та в порушення приписів ст. 526 МК України, постанови про накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу прийнято у відсутність особи, яка притягається до відповідальності, хоча він заявляв клопотання про перенесення розгляду справи у зв'язку із оскарженням результатів перевірки ДФС.
Крім цього, відповідно до вимог ч.1 ст.486 МК України, завданнями провадження у справах про порушення митних правил є своєчасне, всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її з дотриманням вимог закону, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень митних правил, та запобігання таким правопорушенням.
З метою забезпечення дотримання прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, індивідуалізації її відповідальності та реалізації вимог статті 486 МК України, щодо своєчасного, всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи, вирішення її у відповідності з законом посадова особа при розгляді справи про порушення митних правил згідно ст.489 МК України зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують та/або обтяжують відповідальність, чи є підстави для звільнення особи, що вчинила правопорушення, від адміністративної відповідальності, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно положень ст.458 МК України, порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.
За змістом ст.ст.458, 487 МК України, ст.ст.9-11 КУпАП, підставою для визнання особи винною в порушенні митних правил, як різновиду адміністративного правопорушення, є встановлення у вчиненому нею діянні всіх ознак складу такого правопорушення, в тому числі ознак суб'єктивної та об'єктивної сторони складу правопорушення.
Статтею 480 МК України передбачена адміністративна відповідальність за порушення встановленого цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядку здійснення операцій з переробки товарів, у тому числі невивезення за межі митної території України (неввезення на митну територію України) товарів, що переміщувалися через митний кордон України з метою переробки, та/або продуктів їх переробки після закінчення строку переробки.
Зі змісту даної норми випливає, що склад порушення, передбаченого ст.480 МК України, обумовлює наявність в діях особи особливої мети - порушення порядку здійснення операцій з переробки товарів, у тому числі невивезення за межі митної території України (неввезення на митну територію України) товарів, що переміщувалися через митний кордон України з метою переробки, та/або продуктів їх переробки після закінчення строку переробки, та вини у формі прямого умислу.
Правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків (ст.10 КУпАП), а вчиненим з необережності, коли особа, яка його вчинила, передбачала можливість настання шкідливих наслідків своєї дії чи бездіяльності, але легковажно розраховувала на їх відвернення або не передбачала можливості настання таких наслідків, хоч повинна була і могла їх передбачити (ст.11 КУпАП).
Таким чином, директором ТОВ КОММ не було допущено порушення порядку здійснення операцій з переробки товарів, у тому числі невивезення за межі митної території України (неввезення на митну територію України) товарів, що переміщувалися через митний кордон України з метою переробки, та/або продуктів їх переробки після закінчення строку переробки, тобто у моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 480 МК України.
Відповідно до ч.2 ст.71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Статтею 62 Конституції України передбачено, що обвинувачення не може ґрунтуватись на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
Аналіз досліджених доказів свідчить, що по справі достатніх доказів вини позивача в порушеннях ст.480 МК України не зібрано, а доводи відповідача ґрунтуються на припущеннях.
Разом з тим, вирішуючи даний спір, суд не приймає до уваги доводів позивача та його представника про визнання протиправними та скасування податкових рішень-повідомлень за актом перевірки товариства, що став підставою для притягнення позивача до відповідальності за порушення митних правил, та висновків Волинського окружного суду у справі №140/2386/18 від 01.02.2019 року, оскільки дане судове рішення на момент вирішення даної справи не вступило законну силу, про що свідчить відмітка суду на копії даного судового рішенння.
Відповідно до ч.1 ст.467 МК України, якщо справи про порушення митних правил відповідно до статті 522 цього Кодексу розглядаються органами доходів і зборів або судами (суддями), адміністративне стягнення за порушення митних правил може бути накладено не пізніше ніж через шість місяців з дня виявлення правопорушення.
Суд вважає, що на момент ухвалення цього рішення збігли передбачені ч.1 ст.467 МК України строки для притягнення до адміністративної відповідальності, що діяли на час досліджуваних подій.
За таких обставин продовження провадження в справі суперечитиме положенням ст.467 МК України та ст.247 КУпАП.
Оскільки на час винесення оскаржуваної постанови не було достатніх, належних і допустимих доказів винуватості, а їх збирання поза строком накладення стягнення суперечитиме закону, суд вважає необхідним провадження у справі про порушення митних правил закрити за відсутністю в діях позивача складу передбаченого ст.480 МК України правопорушення.
У зв'язку з цим та відповідно до п.3 ч.3 ст.286 КАС України позов підлягає повному задоволенню.
Керуючись ст.ст.71, 242-247, 286 КАС України, на підставі ст. 62 Конституції України, ст.ст. 4, 8, 149, 284, 286, 458, 467, 480, 486, 487, 488, 489, 494, 495 МК України, ст.ст.9-11, 247 КУпАП, суд-
ухвалив:
Позов задовольнити повністю.
Постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 16 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4694/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 18 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4695/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 19 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4696/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 22 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4697/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 23 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4698/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 24 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4699/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 25 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4700/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 29 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4659/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 30 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4660/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 31 жовтня 2018 року у справі про порушення митних правил №4661/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 Є. С. від 01 листопада 2018 року у справі про порушення митних правил №4662/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 02 листопада 2018 року у справі про порушення митних правил №4663/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, постанову в.о. начальника Волинської митниці ДФС України ОСОБА_4 від 05 листопада 2018 року у справі про порушення митних правил №4664/20500/18 про притягнення ОСОБА_1 до відповідальності за ст.480 МК України з накладенням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень - визнати протиправними і скасувати.
Провадження в справах про порушення митних правил № 4694/20500/18, № 4695/20500/18, № 4696/20500/18, № 4697/20500/18, № 4698/20500/18, № 4699/20500/18, № 4700/20500/18, №4659/20500/18, №4660/20500/18, №4661/20500/18, №4662/20500/18, №4663/20500/18, №4664/20500/18 - закрити на підставі п.1 ст.247 КУпАП за відсутністю в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого ст.480 МК України.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом 10 днів з дня його проголошення через Володимир-Волинський міський суд Волинської області.
Позивач - ОСОБА_1, 44700, АДРЕСА_1, ІПН НОМЕР_1.
Відповідач - Волинська митниця ДФС; місце знаходження: 44350, вулиця Призалізнична 13, село Римачі Любомльського району Волинської області, код ЄДРПОУ - 39472698.
Головуючий: /-/ підпис.
З оригіналом згідно.
Суддя Володимир-Волинського
міського суду ОСОБА_8
Суд | Володимир-Волинський міський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2019 |
Оприлюднено | 22.02.2019 |
Номер документу | 80017789 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Попко Ярослав Степанович
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Попко Ярослав Степанович
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Попко Ярослав Степанович
Адміністративне
Володимир-Волинський міський суд Волинської області
Лященко О. В.
Адміністративне
Володимир-Волинський міський суд Волинської області
Лященко О. В.
Адміністративне
Володимир-Волинський міський суд Волинської області
Лященко О. В.