УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
"26" лютого 2019 р. м. Житомир Справа № 906/185/19
Господарський суд Житомирської області у складі судді Терлецької-Байдюк Н.Я.,
розглянувши матеріали позовної заяви
Керівника Коростенської місцевої прокуратури Житомирської область в інтересах
держави в особі Коростенської міської ради (м. Коростень Житомирська область)
до Фізичної особи - підприємця Ніколайчука Миколи Анатолійовича (м. Коростень
Житомирська область)
про стягнення 51921,01 грн.,
ВСТАНОВИВ:
Керівник Коростенської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Коростенської міської ради Житомирської області звернувся до Господарського суду Житомирської області з позовом до Фізичної особи - підприємця Ніколайчука Миколи Анатолійовича про стягнення збитків у сумі 51921,01грн., які нанесені Коростенській міській раді внаслідок недоодержання доходів за використання земельної ділянки площею 0, 0501 га, яка розташована за адресою: вул. Сосновського, 62-А, м. Коростень, кадастровий номер 1810700000:01:018:0025, без правовстановлюючих документів.
Також просить відшкодувати з фізичної особи - підприємця Ніколайчука М.А. на користь прокуратури Житомирської області понесені витрати при сплаті судового збору в розмірі 1921,00 грн.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідач використовує земельну ділянку без правовстановлюючих документів.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.162, 164, 165, 172,178,184 ГПК України; підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження відсутні. Справа підлягає розгляду у порядку загального позовного провадження.
З огляду на вище викладене, позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Керуючись ст.ст.176,234 Господарського процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання призначити на "25" березня 2019 р. о 12:00. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський,3/65 в залі судових засідань № 201.
4. Прокурору та позивачу надати:
- для огляду в судовому засіданні оригінали документів, на яких ґрунтуються позовні вимоги;
- до початку судового засідання надати відповідь на відзив згідно ст.166 ГПК України, усі наявні клопотання, заяви, докази.
5. Відповідачу:
- відповідно до ст.165 ГПК України подати письмовий відзив на позовну заяву, при наявності заперечень, обґрунтувати їх документально з посиланням на закон у строк 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття; одночасно надіслати позивачу та прокурору копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого направлення надати суду до початку підготовчого засідання;
- до початку судового засідання подати всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.
6. В судове засідання викликати учасників справи.
При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.
З метою своєчасної підготовки до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи пропоную всі передбачені законом процесуальні документи, що подаються до суду і можуть бути предметом судового розгляду, а також докази, надсилати в електронній формі на E-mail суду: inbox@zt.arbitr.gov.ua з офіційної електронної адреси учасника судового процесу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/
Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
Суддя Терлецька-Байдюк Н.Я.
1 - в справу
2, 3 - сторонам (рек. з повід.)
4 - прокуратура Житомирської області
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2019 |
Оприлюднено | 28.02.2019 |
Номер документу | 80111732 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Терлецька-Байдюк Н.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні