КОРОЛЬОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЖИТОМИРА

УХВАЛА

Справа № 296/1764/19

1-кс/296/966/19

УХВАЛА

Іменем України

27 лютого 2019 року м.Житомир

Слідчий суддя Корольовського районного суду м. Житомира Сингаївський О.П., за участю секретаря судового засідання Четвертухи О.О., за відсутності слідчого, розглянув клопотання слідчого СУ ГУНП в Житомирській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_1 про доручення проведення експертизи, поданого за матеріалами кримінального провадження №12018060020003300 від 13.08.2018, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні СУ ГУНП в Житомирській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018060020003300 від 13.08.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.309, ч.1 ст.307, ч.2 ст.307 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_2 спільно з ОСОБА_3 та ОСОБА_4, збувають психотропну речовину амфетамін на території м. Житомира.

У ході досудового розслідування, 13.02.2019 за місцем проживання ОСОБА_2 та ОСОБА_3, що за адресою: м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 120, проведено обшук, в ході якого виявлено значну кількість хімічних речовин (сполук), речей та обладнання, які могли використовуватись для виготовлення психотропної речовини - амфетаміну.

Також під час обшуку було виявлено та вилучено предмет, ззовні схожий на пістолет, з маркуванням ИД 753Н з набоями в кількості 5 шт. та 2 предмета, ззовні схожі на гільзи, які поміщено до полімерного файлу та упаковано за правилами упакування.

В ході досудового розслідування, з метою проведення повного, об'єктивного та неупередженого дослідження, виникла необхідність у призначення балістичної експертизи, проведення якої доручити експертам Житомирського НДКЦ МВС України.

Згідно ст. 242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Слідчий до судового засідання не з'явилася, подала заяву про розгляд клопотання без її участі.

Слідчий суддя дослідив матеріали клопотання та враховуючи, що для вирішення ряду питань в ході розслідування даного кримінального провадження необхідні спеціальні знання в галузі, що не входить до компетенції органу досудового розслідування, прийшов до висновку, про обгрунтованість клопотання та задовольняє його.

Керуючись ст. ст. 234, 235 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Доручити проведення експертизи матеріалів, речовин виробів Житомирському НДЕКЦ МВС України розташованого за адресою: м. Житомир, Старий бульвар, 18.

На розв'язання експертам постановити наступні запитання:

- Чи відноситься предмет, що вилучений під час обшуку за адресою: м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 120, та представлений на експертизу до вогнепальної зброї? Якщо так, то до якого виду, зразку (моделі)?

- Чи придатний пістолет для проведення пострілів ?

- Яким способом виготовлений пістолет?

- Чи відносяться патрони та гільзи, що вилучені під час обшуку за адресою: м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 120, бойовими припасами, якщо так, то до якого типу вони відносяться ?

В розпорядження експерта надати предмет, ззовні схожий на пістолет з маркуванням ИД 753Н, з набоями в кількості 5 шт. та 2 предмета, ззовні схожі на гільзи, які поміщено до полімерного файлу та упаковано за правилами упакування та вилучені під час обшуку за адресою: м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 120, .

Доручити проведення експертизи експерту(ам) Житомирського НДЕКЦ МВС України (м. Житомир, Старий Бульвар, 18)

У відповідності до п. 3 ч. 5 ст. 69 КПК України в ході виконання експертизи дозволяю часткове або повне знищенням наданих на експертизу об'єктів.

У відповідності до ч. 9 ст. 244 КПК України копію висновку експертизи надати слідчому СУ ГУНП в Житомирській області ст..лейтенанту поліції ОСОБА_1

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя О. П. Сингаївський

Зареєстровано 28.02.2019
Оприлюднено 01.03.2019
Дата набрання законної сили 27.02.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру