КОРОЛЬОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЖИТОМИРА

УХВАЛА

Справа № 296/1760/19

1-кс/296/962/19

УХВАЛА

Іменем України

27 лютого 2019 року м.Житомир

Слідчий суддя Корольовського районного суду м. Житомира Сингаївський О.П., за участю секретаря судового засідання Четвертухи О.О., за відсутності слідчого, розглянув клопотання слідчого СУ ГУНП в Житомирській області старшого лейтенанта поліції Яремчук М.Р. про доручення проведення експертизи, поданого за матеріалами кримінального провадження №12018060020003300 від 13.08.2018, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні СУ ГУНП в Житомирській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12018060020003300 від 13 серпня 2018 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.309, ч.1 ст.307, ч.2 ст.307 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_2, спільно з ОСОБА_3 та ОСОБА_4, збувають психотропну речовину амфетамін на території м. Житомира.

У ході досудового розслідування, 13.02.2019, за місцем проживання ОСОБА_5, що за адресою: АДРЕСА_1, проведено обшук в ході якого виявлено та вилучено:

- полімерну коробку з металевим сейфом;

- ваги сірого кольору із нашаруванням порошкоподібної речовини;

- 2 полімерні пластини із нашаруванням речовини білого кольору;

- банківська картка Ощадбанк НОМЕР_3

- пластикова карта із сім-карти № НОМЕР_1;

- полімерний пакет із білими капсулами у кількості 18 штук;

- фрагмент фольги у кількості 3 штук;

- конверт із -під стартового пакету Водафон № НОМЕР_2;

- банківська картка Приватбанк НОМЕР_4

Вищеперераховані речі були запаковані вилучені до СУ ГУНП в Житомирській області, для вирішення питання по суті.

В ході досудового розслідування, з метою проведення повного, об'єктивного та неупередженого дослідження, виникла необхідність у проведенні кспертизи матеріалів, речовин та виробів, проведення якої доручити експертам Житомирського НДКЦ МВС України.

Згідно ст. 242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Слідчий до судового засідання не з'явилася, подала заяву про розгляд клопотання без її участі.

Слідчий суддя дослідив матеріали клопотання та враховуючи, що для вирішення ряду питань в ході розслідування даного кримінального провадження необхідні спеціальні знання в галузі, що не входить до компетенції органу досудового розслідування, прийшов до висновку, про обгрунтованість клопотання та задовольняє його.

Керуючись ст. ст. 234, 235 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Доручити проведення експертизи матеріалів, речовин виробів Житомирському НДЕКЦ МВС України, розташованому за адресою: м. Житомир, Старий бульвар, 18.

На розв'язання експертів постановити наступні запитання:

- чи міститься на представлених на дослідження об'єктах (предметах), які були вилучені 13.02.2019 під час проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_5, що за адресою: АДРЕСА_1, нашарування або залишки (сліди) наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів? Якщо так, то яких саме та яка їх загальна вага?

Надати експертам дозвіл на повне або часткове знищення об'єктів експертизи або зміну їх властивостей, якщо це передбачено методикою проведення експертизи.

В розпорядження експертів направити наступні речові докази:

- полімерну коробку з металевим сейфом;

- ваги сірого кольору із нашаруванням порошкоподібної речовини;

- 2 полімерні пластини із нашаруванням речовини білого кольору;

- банківська картка Ощадбанк НОМЕР_3

- пластикова карта із сім-карти № НОМЕР_1;

- полімерний пакет із білими капсулами у кількості 18 штук;

- фрагмент фольги у кількості 3 штук;

- конверт із -під стартового пакету Водафон № НОМЕР_2;

- банківська картка Приватбанк НОМЕР_4

Після проведення експертизи передати особі, яка відповідає за зберігання вилучених з незаконного обігу наркотичних засобів у спеціальному приміщенні ГУНП в Житомирській області для подальшого транспортування до вказаного приміщення, обліку та зберігання висновок та речові докази у кримінальному провадження №12018060020003300.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя О. П. Сингаївський

Зареєстровано 28.02.2019
Оприлюднено 01.03.2019
Дата набрання законної сили 27.02.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру