Справа № 152/267/19
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
27 лютого 2019 року м. Шаргород
Суддя Шаргородського районного суду Вінницької області Строгий І.Л., перевіривши на відповідність вимогам Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) позовну заяву ОСОБА_1 (місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1) до Рахнівсько-Лісової сільської ради Шаргородського району Вінницької області (місцезнаходження: вул. Макаренка, 26, с. Рахни-Лісові Шаргородського району Вінницької області) про право на завершення приватизації та одержання правовстановлюючого документа про право власності на землю,
у с т а н о в и в:
27 лютого 2019 року ОСОБА_1 звернувся до суду із указаним вище позовом, у якому просить визнати за ним право на завершення приватизації та одержання правовстановлюючих документів про право власності на землю в порядку спадкування за законом після смерті 6 лютого 2007 року батька ОСОБА_2, яка складається із земельної частки (паю) №402 ріллі площею 0,9928 га та №402 багаторічних насаджень площею 0,9995 га, вього площею 1,9923 га, вартісю 54158,68 грн, які знаходяться за межами населенного пункту на території Рахнівсько-Лісової сільської ради Шаргородського району Вінницької області з видачею йому правовстановлюючих документів на право власності на земельні ділянки, виділені ОСОБА_1 в процесі роздержавлення та приватизації земель СВАТ ім. 9-ої Кримської кавалерійської дивізії на території Рахнівсько-Лісової сільської ради Шаргородського району Вінницької області.
Позовна заява подана з додержанням вимог, викладених у статтях 175, 177 ЦПК України.
Справа підсудна Шаргородському районному суду Вінницької області.
Обставин, передбачених частиною четвертою статті 185 ЦПК України, які обумовлюють повернення позовної заяви не вбачається.
Підстав, передбачених частиною першою статті 186 ЦПК України для відмови у відкритті провадження у справі не встановлено.
Отже, за таких обставин слід прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
Зважаючи на те, що спір між сторонами виник щодо спадкування, розгляд справи належить здійснювати в порядку загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання.
Керуючись статтями 1-4, 19, 23, 30, 43, 175, 177-181, 185-187 ЦПК України, суддя
п о с т а н о в и в:
1. Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Рахнівсько-Лісової сільської ради Шаргородського району Вінницької області про право на завершення приватизації та одержання правовстановлюючого документа про право власності на землю та відкрити провадження у справі.
2. Розгляд справи здійснювати в порядку загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання.
3. Підготовче судове засідання призначити на 10 годину 00 хвилин 18 березня 2019 року у залі судового засідання Шаргородського районного суду Вінницької області (вул. Героїв Майдану, 231, м. Шаргород, Вінницька область).
4. Запропонувати відповідачу в п'ятнадцятиденний строк з дня вручення йому копії цієї ухвали подати до суду відзив на позовну заяву, який має відповідати вимогам, встановленим статтею 178 ЦПК України.
Роз'яснити відповідачу , що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
5. Повідомити відповідача про те, що відповідно до частини першої статті 193 ЦПК України у строк для подання відзиву він має право пред'явити зустрічний позов.
6. Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://court.gov.ua/fair/sud0230.
7. Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи. Крім того, відповідачу надіслати копії позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Згідно зі статтями 261, 352-355, пункту 15.5 підпункту 15 пункту 1 розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України, ця ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Учасники справи, а також особи, які не брали участь у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу повністю або частково.
Апеляційна скарга на цю ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому повну ухвалу суду не було вручено у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.
Апеляційна скарга подається до Вінницького апеляційного суду через Шаргородський районний суд Вінницької області. У разі порушення порядку подання апеляційної скарги апеляційний суд повертає таку скаргу без розгляду.
Ухвалу складено та підписано суддею 27 лютого 2019 року.
Суддя І.Л. Строгий
Суд | Шаргородський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2019 |
Оприлюднено | 01.03.2019 |
Номер документу | 80125588 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шаргородський районний суд Вінницької області
Строгий І. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні