РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Вінниця
19 лютого 2019 р. Справа № 120/4316/18-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Дончика В.В.,
за участю:
секретаря судового засідання: Медвідь І.О.,
представника позивача: ОСОБА_1,
представника відповідача: ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Ден Транс» до Головного управління ДФС у Вінницькій області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними та скасування рішень
в с т а н о в и в :
27.11.2018 року Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕН ТРАНС» звернулось в суд з адміністративним позовом до Головного управління ДФС у Вінницькій області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними та скасування рішень.
Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач зазначив, що рішенням Комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, позивачу відмовлено у реєстрації податкових накладних: № 9 від 01.09.2018 року, № 22 від 06.09.2018 року, № 26 від 08.09.2018 року, №31 від 11.09.2018 року, № 32 від 11.09.2018 року, № 36 від 12.09.2018 року, № 48 від 13.09.2018 року, № 50 від 13.09.2018 року, № 59 від 14.09.2018 року, № 65 від 14.09.2018 року, № 41 від 12.09.2018 року, № 66 від 14.09.2018 року, № 60 від 14.09.2018 року, № 53 від 14.09.2018 року, № 69 від 14.09.2018 року, № 70 від 15.09.2018 року, № 61 від 14.09.2018 року, № 68 від 15.09.2018 року.
ТОВ ДЕН ТРАНС вважає рішення відповідача - №972985/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №9 від 01.09.2018 року; №972988/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №22 від 06.09.2018 року; №972981/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №26 від 08.09.2018 року; №972997/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №31 від 11.09.2018 року; №972996/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №32 від 11.09.2018 року; №972995/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №36 від 12.09.2018 року; №972986/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №48 від 13.09.2018 року; №972987/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №50 від 13.09.2018 року; №972982/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №59 від 14.09.2018 року; №972999/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №65 від 14.09.2018 року; №972992/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №41 від 12.09.2018 року; №972983/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №66 від 14.09.2018 року; №972994/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №60 від 14.09.2018 року; №972990/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №53 від 14.09.2018 року; №972998/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №69 від 15.09.2018 року; №972989/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №70 від 15.09.2018 року; №972991/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №61 від 14.09.2018 року; №972993/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №68 від 15.09.2018 року протиправними та такими, що підлягають скасуванню, з огляду на що, звернулось до суду з даним адміністративним позовом. Крім того, з метою відновлення порушених прав та інтересів, просили зобов'язати ДФС України вчинити дії для реєстрації вищевказаних податкових накладних.
Ухвалою суду від 30.11.2018 року позовну заяву залишено без руху та встановлено позивачу термін для усунення недоліків позовної заяви.
Ухвалою суду від 22.12.2018 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у даній справі, вирішено розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 22.01.2019 року.
11.01.2019 року до суду надійшов відзив представників відповідачів на адміністративний позов (вх. № 1883), у якому заперечили щодо заявлених позовних вимог. Вказали, що позивач склав податкові накладні, які направив для реєстрації в ЄРПН. Відповідно до Квитанцій, які платником отримано за допомогою програми електронного документообігу, зазначено, що податкові накладні зупинені, оскільки обсяг постачання товару/послуг перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуг та обсягу його постачання.
Позивачу запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішень про реєстрацію податкових накладних.
Відповідно до п. 14 Постанови КМУ № 117 Перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, включає в себе: договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.
Письмові пояснення та копії документів платник податку має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування.
Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування складені на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних/розрахунках коригування відображені однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з УКТЗЕД або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг).
Зауважили, що 22 березня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №117 Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних , якою затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Відповідно до п.19. Порядку, комісії контролюючих органів складаються з комісій регіонального рівня (комісії головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників ДФС) та комісії центрального рівня (ДФС). В пункті 23 Постанови зазначається, що комісією регіонального рівня протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 15 цього Порядку щодо платників податку, у яких обсяг постачання, зазначений в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в поточному місяці у Реєстрі, з урахуванням поданої податкової накладної/розрахунку коригування на реєстрацію в Реєстрі, менше 30 млн. гривень, приймається рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування, яке реєструється в окремому Реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, та надсилається платнику податку у порядку, встановленому статтею 42 Податкового Кодексу.
Після розгляду документів, які були направлені позивачем для реєстрації податкових накладних Комісією Головного управління ДФС у Вінницькій області прийнято рішення про відмову у реєстрації податкових накладних у зв'язку з ненаданням платником податку договорів та/або зовнішньоекономічних контрактів, наявність яких передбачена п. 14 Постанови КМУ № 117.
Враховуючи викладене, на думку відповідачів, при відмові в реєстрації податкових накладних вони діяли на підставі, та в спосіб передбачений чинним законодавством, а тому просили суд в задоволені адміністративного позову відмовити повністю.
Ухвалою суду із занесенням до протоколу судового засідання від 22.01.2019 року закінчено підготовче провадження, призначено розгляд справи по суті на 19.02.2019 року.
У судовому засіданні представник позивача підтримав заявлені позовні вимоги, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві, просив задовольнити адміністративний позов.
Представник відповідачів заперечувала щодо задоволення позовних вимог, посилаючись на обставини викладені у письмовому відзиві на адміністративний позов, в якому вказала, що відповідачі діяли при прийняті оскаржуваних рішень на підставі, та в спосіб передбачений законодавством, а тому, просила відмовити у задоволенні адміністративного позову.
Заслухавши пояснення учасників судового процесу, дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступні фактичні обставини.
Судом встановлено, що ТОВ ДЕН ТРАНС зареєстроване 10.07.2018 року за номером запису в ЄДРЮОФОПГФ №1 174 102 0000 016296. Видами діяльності ТОВ ДЕН ТРАНС є: 43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у.; 49.41 Вантажний автомобільний транспорт; 52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту (основний); Консультування з питань інформатизації.
Між ТОВ ДЕН ТРАНС (експедитор) та ТОВ Агроскоп Інтернешнл (замовник) укладено основний договір на транспортно-експедиційне обслуговування №2 від 15.08.2018 р., згідно якого ТОВ ДЕН ТРАНС взяв на себе зобов'язання виконувати послуги з організації здійснення міжміського транспортного перевезення автомобільним транспортом на замовлення ТОВ Агроскоп Інтернешнл .
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл позивачем здійснено транспортне перевезення за маршрутом Вінницькі Хутори - Булдичів. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлено Замовнику рахунок №1398-18 від 01.09.18 р., складено акт надання послуг №1398-18 від 01.09.18 р., на суму 5500,00 грн. в т.ч. ПДВ - 916,67 грн., та податкова накладна №9 від 01.09.2018 р. на суму 5500,00 грн., в т.ч. ПДВ - 916,67 грн. Дане перевезення Замовником ще не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрацією податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило Перевізника - ТОВ Автолайн-Україна , з яким був укладений договір-заявка №865-18 від 01.09.2018 р. За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №865-18 та податкову накладну №16 від 01.09.2018 р. на суму 5400,00 грн. в т.ч. ПДВ - 900,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0064928 від 31.08.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_1) про зупинення реєстрації податкової накладної №9 від 01.09.2018 року, із зазначенням причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 01.09.2018 р. №9 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платник податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС до ДФС надало пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №9 від 01.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням відповідача №972985/42298838 від 31.10.2018 року, позивачу відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №9 від 01.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972985/42298838 від 31.10.2018 року, позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44345/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом м. Черкаси - с. Світильня - с. Топчіївка. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлено Замовнику рахунок №1420-18 від 06.09.2018 р. і складений акт надання послуг №1420-18 та податкова накладна №22 від 06.09.2018 р. на суму 5500,00 грн., в т.ч. ПДВ - 916,67 грн.
Перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладеної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладений договір-заявка №876-18 від 06.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №876-18 та податкову накладну №39 від 06.09.2018 р. на суму 5400,00 грн. в т.ч. ПДВ - 900,00 грн. Дане перевезення підтверджується ТТН №АІ0065138, №АІ0065139 від 05.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_2) про зупинення реєстрації податкової накладної №22 від 06.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №22 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 06.09.2018 р. №22 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платник податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №22 від 06.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972988/42298838 від 31.10.2018 року позивачу відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №22 від 06.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання/придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972988/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44348/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом м. Тернопіль - с. Вінницькі Хутори - с. Мала Рибиця - м. Харків. За фактом завантаження/розвантаження Експедитором був виставлений Замовнику рахунок і акт надання послуг №1425-18 та податкова накладна №26 від 08.09.2018 р. на суму 12200,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2033,33 грн.
Перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладеної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ПП ТРАНСПОРТНА АГЕНЦІЯ ВОЗВАРД , з яким укладено договір-заявка №1425-18 від 08.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок №0000732 і акт надання послуг №0000730 та податкову накладну №730 від 08.09.2018 р. на суму 10000,00 грн. в т.ч. ПДВ - 1666,67 грн. Дане перевезення підтверджується ТТН №АІ0065219, №АІ0065222 від 06.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_3) про зупинення реєстрації податкової накладної №26 від 08.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №26 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 08.09.2018 р. №26 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платник податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №26 від 08.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972981/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №26 від 08.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972981/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на дане рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44344/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом м. Кам'янське-с. Підгайці-м. Тернопіль. За фактом завантаження/розвантаження ТОВ ДЕН ТРАНС виставлений Замовнику рахунок і складений акт надання послуг №1442-18 та податкова накладна №31 від 11.09.2018 р. на суму 10000,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1666,67 грн.
Перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №887-18 від 11.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №887-18 та податкову накладну №62 від 11.09.2018 р. на суму 9900,00 грн. в т.ч. ПДВ - 1650,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065356, №АІ0065357 від 10.09.2018 р.
Однак, 28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_4) про зупинення реєстрації податкової накладної №31 від 11.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №31 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 11.09.2018 р. №31 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платник податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №31 від 11.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972997/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №31 від 11.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972997/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44346/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням TOB Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Розсішки - м. Новоукраїнка - с. Гурівка. За фактом даної господарської операції Експедитором був виставлений Замовнику рахунок №1447-18 від 11.09.2018 р., складений акт надання послуг №1447-18 від 11.09.2018 р. та податкова накладна №32 від 11.09.2018 р. на суму 8200,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1366,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №888-18 від 11.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №888-18 та податкову накладну №63 від 11.09.2018 р. на суму 8100,00 грн. в т.ч. ПДВ - 1350,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065384, №АІ0065385 від 10.09.2018 р.
Однак, 28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_5) про зупинення реєстрації податкової накладної №32 від 11.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №32 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 11.09.2018 р. №32 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платник податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС подало до ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №32 від 11.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972996/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №32 від 11.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972996/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44350/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Мушкутинці. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1450-18 від 12.09.2018 р., складений акт надання послуг №1450-18 від 12.09.2018 р. та податкова накладна №36 від 12.09.2018 р. на суму 8200,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1366,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №942-18 від 12.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №942-18 та податкову накладну №76 від 12.09.2018 р. на суму 6500,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1083,33 грн. Дане перевезення підтверджується ТТН №АІ0065443 від 11.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_6) про зупинення реєстрації податкової накладної №36 від 12.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №36 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 12.09.2018 р. №36 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп.2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платник податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №36 від 12.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972995/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №36 від 12.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972995/42298838 від 31.10.2018 року, позивач звернувся до ДФС України із скаргою на дане рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44347/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Мушкутинці. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1455-18 від 13.09.2018 р., складений акт надання послуг №1455-18 від 13.09.2018 р. та податкова накладна №48 від 13.09.2018 р. на суму 12400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2066,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №947-18 від 13.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №947-18 та податкову накладну №84 від 13.09.2018 р. на суму 12300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 2050,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065481 від 11.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_7) про зупинення реєстрації податкової накладної №48 від 13.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №48 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 13.09.2018 р. №48 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 p. TOB ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №48 від 13.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972986/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №48 від 13.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972986/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44349/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Латаші. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1456-18 від 13.09.2018 р., складений акт надання послуг №1456-18 від 13.09.2018 р. та податкова накладна №50 від 13.09.2018 р. на суму 12400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2066,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №945-18 від 13.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №945-18 та податкову накладну №82 від 13.09.2018 р. на суму 12300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 2050,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065483 від 11.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_8) про зупинення реєстрації податкової накладної №50 від 13.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №50 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 13.09.2018 р. №50 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №50 від 13.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972987/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №50 від 13.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972987/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України № 44391/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Латаші. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1459-18 від 14.09.2018 р., складений акт надання послуг №1459-18 від 14.09.2018 р. та податкова накладна №59 від 14.09.2018 р. на суму 12400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2066,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №951-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №951-18 та податкову накладну №89 від 14.09.2018 р. на суму 12300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 2050,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065495 від 11.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_9) про зупинення реєстрації податкової накладної №59 від 14.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №59 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 14.09.2018 р. №59 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №59 від 14.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972982/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №59 від 14.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972982/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44392/42298838/2від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Латаші. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1460-18 від 14.09.2018 р., складений акт надання послуг №1460-18 від 14.09.2018 р. та податкова накладна №65 від 14.09.2018 р. на суму 12400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2066,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №965-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №965-18 та податкову накладну №103 від 14.09.2018 р. на суму 12300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 2050,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065503 від 12.09.2018 р.
Однак, 28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_10) про зупинення реєстрації податкової накладної №65 від 14.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №65 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 14.09.2018 р. №65 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №65 від 14.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972999/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №65 від 14.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання/придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972999/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44393/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Вінницькі Хутори - с. Стрільники - с. Сапіжанка - м. Шаргород - с. Плебанівка - с. Шпирки. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлено Замовнику рахунок №1464-18 від 12.09.2018 р., складений акт надання послуг №1464-18 від 12.09.2018 р. та податкова накладна №41 від 12.09.2018 р. на суму 6200,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1033,33 грн.
Дане перевезення Замовником ще не оплачене, у зв'язку із відсутністю реєстрацією податкової накладеної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким був укладений договір-заявка№890-18 від 12.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №890-18 та податкову накладну №68 від 12.09.2018 р. на суму 6100,00 грн. в т.ч. ПДВ - 1016,67 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065538, №АІ0065539, №АІ0065540, №АІ0065541, №АІ0065542 від 12.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_11) про зупинення реєстрації податкової накладної №41 від 12.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №41 здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 12.09.2018 р. №41 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №41 від 12.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972992/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №41 від 12.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972992/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44395/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Латаші. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлено рахунок №1465-18 від 14.09.2018 р., складений акт надання послуг №1465-18 від 14.09.2018 р. та податкова накладна №66 від 14.09.2018 р. на суму 12400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2066,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №963-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №963-18 та податкову накладну №101 від 14.09.2018 р. на суму 12300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 2050,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065548 від 12.09.2018 р.
Однак, 28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_12) про зупинення реєстрації податкової накладної №66 від 14.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №66 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 14.09.2018 р. №66 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС до ДФС надав пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №66 від 14.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972983/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №66 від 14.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972983/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44394/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Латаші. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлено Замовнику рахунок №1468-18 від 14.09.2018 р., складений акт надання послуг №1468-18 від 14.09.2018 р. та податкова накладна №60 від 14.09.2018 р. на суму 12400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2066,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрацією податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №952-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №952-18 та податкову накладну №90 від 14.09.2018 р. на суму 12300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 2050,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065553 від 12.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_13) про зупинення реєстрації податкової накладної №60 від 14.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №60 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 14.09.2018 р. №60 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС подало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №60 від 14.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972994/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №60 від 14.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972994/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44397/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням TOB Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Кузьмин - с. Латаші. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлено Замовнику рахунок №1475-18 від 14.09.2018 р., складений акт надання послуг №1475-18 від 14.09.2018 р. та податкова накладна №53 від 14.09.2018 р. на суму 12400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 2066,67 грн. Замовник оплатив даний рахунок 12.10.2018 р.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладений договір-заявка №961-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №961-18 та податкову накладну №99 від 14.09.2018 р. на суму 12300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 2050,00 грн.
Дане перевезення оплачено ТОВ ДЕН ТРАНС 19.10.2018 р. Факт перевезення підтверджується ТТН №АІ0065624 від 13.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_14) про зупинення реєстрації податкової накладної №53 від 14.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №53 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/PK від 14.09.2018 р. №53 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС подало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №53 від 14.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972990/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №53 від 14.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972990/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44396/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Звиняче - с. Облапи. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1481-18 від 15.09.2018 р., складений акт надання послуг №1481-18 від 15.09.2018 р. та податкова накладна №69 від 15.09.2018 р. на суму 3400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 566,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №967-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №967-18 та податкову накладну №105 від 14.09.2018 р. на суму 3300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 550,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065630 від 13.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_15) про зупинення реєстрації податкової накладної №69 від 15.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №69 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 15.09.2018 р. №69 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №69 від 15.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972998/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №69 від 15.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972998/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44401/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Мартусівка - с. Воля. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1482-18 від 15.09.2018 р., складений акт надання послуг №1482-18 від 15.09.2018 р. та податкова накладна №70 від 15.09.2018 р. на суму 11000,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1833,33 грн.
Дане перевезення Замовником ще не оплачене, у зв'язку із відсутністю реєстрацією податкової накладеної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладений договір-заявка №968-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №968-18 та податкову накладну №106 від 14.09.2018 р. на суму 10900,00 грн. в т.ч. ПДВ - 1816,67 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №140918ДСВ3 від 14.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_16) про зупинення реєстрації податкової накладної №70 від 15.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №70 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 15.09.2018 р. №70 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 p. TOB ДЕН ТРАНС до ДФС надав пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №70 від 15.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972989/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №70 від 15.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972989/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44398/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Настасів - с. Іванівці. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1489-18 від 14.09.2018 р., складений акт надання послуг №1489-18 від 14.09.2018 р. та податкова накладна №61 від 14.09.2018 р. на суму 9400,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1566,67 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачене, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладено договір-заявка №953-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №953-18 та податкову накладну №91 від 14.09.2018 р. на суму 9300,00 грн. в т.ч. ПДВ - 1550,00 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065802 від 14.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_17) про зупинення реєстрації податкової накладної №61 від 14.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №61 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 14.09.2018 р. №61 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС надало ДФС пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №61 від 14.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972991/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №61 від 14.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972991/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44399/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
За замовленням ТОВ Агроскоп Інтернешнл здійснено транспортне перевезення за маршрутом с. Вінницькі Хутори - с. Чернихівці - с. Микулинці - с. Шаровечка - с. Нападівка. За фактом даної господарської операції Експедитором виставлений Замовнику рахунок №1495-18 від 15.09.2018 р., складений акт надання послуг №1495-18 від 15.09.2018 р. та податкова накладна №68 від 15.09.2018 р. на суму 7100,00 грн., в т.ч. ПДВ - 1183,33 грн.
Дане перевезення Замовником не оплачено, у зв'язку із відсутністю реєстрації податкової накладної, що передбачено п. 3.5. Договору.
Для здійснення даного перевезення ТОВ ДЕН ТРАНС залучило перевізника ТОВ Автолайн , з яким укладений договір-заявка№966-18 від 14.09.2018 р.
За фактом завантаження/розвантаження Перевізник виставив рахунок і акт надання послуг №966-18 та податкову накладну №104 від 14.09.2018 р. на суму 7000,00 грн. в т.ч. ГІДВ - 1166,67 грн. Дане перевезення підтверджується також ТТН №АІ0065654, №АІ0065655, №АІ0065670 від 14.09.2018 р.
28.09.2018 р. позивач отримав квитанцію (реєстраційний номер документу НОМЕР_18) про зупинення реєстрації податкової накладної №68 від 15.09.2018 року.
Зупинення (блокування) реєстрації ПН №68 було здійснено із зазначенням в квитанції про реєстрацію причини зупинення: відповідно до п.201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 15.09.2018 р. №68 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп. 2.1. п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку .
30.10.2018 р. ТОВ ДЕН ТРАНС до ДФС надав пояснення про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №68 від 15.09.2018 р., з наданням підтверджуючих первинних документів.
Рішенням №972993/42298838 від 31.10.2018 року відмовлено у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкової накладної №68 від 15.09.2018 року у зв'язку із ненаданням платником податків копії договорів та первинних документів (первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи) у тому числі рахунки фактури/інвойси, акти приймання передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові, банківські виписки з особових рахунків) щодо постачання /придбання товарів та послуг та інше.
Не погодившись із рішенням №972993/42298838 від 31.10.2018 року позивач звернувся до ДФС України із скаргою на таке рішення, однак рішенням комісії з питань розгляду скарг ДФС України №44400/42298838/2 від 19.11.2018 року скарга залишена без задоволення.
Вищезазначені обставини стали підставою для звернення позивача до суду з цим адміністративним позовом.
Визначаючись щодо заявлених позовних вимог, суд виходив із наступного.
Згідно з вимогами ст. 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідно до вимог п. 201.10 ст. 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.
Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених п. 201.1 цієї статті та/або п. 192.1 ст. 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до п. 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.
Помилки в реквізитах, визначених п. 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.
Квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування надсилається одночасно продавцю та покупцю платнику податку.
Відповідно до вимог п. 201.16 ст. 201 ПК України реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.
На виконання цієї норми Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 21 лютого 2018 року № 117, якою затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації; Порядок розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.
Згідно з вимогами п. 4 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок № 177), у разі коли за результатами перевірки податкової накладної/розрахунку коригування визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідають одній з ознак, визначених у пункті 3 цього Порядку, такі податкова накладна/розрахунок коригування не підлягають моніторингу та підлягають реєстрації в Реєстрі.
Як вбачається з п. 5 Порядку № 177, податкова накладна/розрахунок коригування, які підлягають моніторингу, перевіряються на відповідність критеріям ризиковості платника податку, критеріям ризиковості здійснення операцій та показникам позитивної податкової історії платника податку.
Згідно з вимогами п. п. 6 та 7 Порядку № 177 визначено, що у разі коли за результатами моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає критеріям ризиковості платника податку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.
У разі коли за результатами моніторингу податкова накладна/розрахунок коригування відповідають критеріям ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної/розрахунку коригування, складених платником податку, який має позитивну податкову історію платника податку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.
Отже, підставами для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є наступна відповідність:
1) платника податку - критеріям ризиковості платника податку;
2) податкової накладної/розрахунку коригування - критеріям ризиковості здійснення операції.
Суд зазначає, що вимог п.п. 6 та 7 Порядку № 177 є чіткими і не припускають неоднозначне (множинне) трактування обов'язків контролюючих органів.
Разом з тим, реєстрацію поданих позивачем податкових накладних зупинено (як зазначено в квитанціях про зупинення реєстрації податкових накладних) через те, що податкова накладна відповідає вимогам пп. 2.1 п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку.
Таким чином, зупиняючи реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідачем застосовано формулювання, яке п.п. 6 та 7 Порядку не передбачено.
Вказане свідчить про те, що контролюючим органом реєстрацію податкових накладних зупинено з підстав, які не передбачені законодавством.
Згідно з вимогами п. 10 Порядку № 117 критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку, визначає ДФС та надсилає на погодження Мінфіну в електронній формі через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади.
Мінфін у дводенний строк погоджує або надсилає ДФС на доопрацювання визначені у цьому пункті критерії та перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.
Про визначені критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку, ДФС інформує Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.
ДФС оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті погоджені критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.
На виконання п. 10 Порядку № 117 Державна фіскальна служба України 21 березня 2018 року наказом № 144 затвердила Порядок формування територіальними органами та структурними підрозділами ДФС переліку ризикових платників податків (далі - Порядок формування територіальними органами та структурними підрозділами ДФС переліку ризикових платників податків).
Порядком формування територіальними органами та структурними підрозділами ДФС переліку ризикових платників податків передбачено, що усі платники податків, що подають на реєстрацію податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі Реєстр), перевіряються ДФС на відповідність критеріям ризиковості, які затверджено Державною фіскальною службою України та погоджено з Міністерством фінансів України (далі - Критерії).
Керівники комісій головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі - Комісія), забезпечують розгляд питань на засіданні Комісії щодо внесення платників податків до переліку ризикових платників податків/виключення з переліку ризикових платників податків згідно з п. 1.6 Критеріїв.
Засідання Комісії щодо розгляду питань про внесення платників податків до переліку ризикових платників податків/виключення з переліку ризикових платників податків проводиться згідно з порядком, передбаченим постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №117 "Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних", та оформлюється протоколом.
Як випливає із матеріалів справи, реєстрація податкових накладних № 9 від 01.09.2018 року, № 22 від 06.09.2018 року, № 26 від 08.09.2018 року, №31 від 11.09.2018 року, № 32 від 11.09.2018 року, № 36 від 12.09.2018 року, № 48 від 13.09.2018 року, № 50 від 13.09.2018 року, № 59 від 14.09.2018 року, № 65 від 14.09.2018 року, № 41 від 12.09.2018 року, № 66 від 14.09.2018 року, № 60 від 14.09.2018 року, № 53 від 14.09.2018 року, № 69 від 14.09.2018 року, № 70 від 15.09.2018 року, № 61 від 14.09.2018 року, № 68 від 15.09.2018 року була зупинена через те, що обсяг постачання товару/послуг 52.29 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп.2.1 п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку.
Відповідно до п.п.2.1 п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку (ОСОБА_2 Державної фіскальної служби України №959/99-99-07-18 від 21.03.2018) податкові накладні/розрахунки коригування, складені платниками податку, перевіряються на відповідність ознакам ризиковості здійснення операцій: обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній / розрахунку коригування, яку(ий) подано на реєстрацію в Реєстрі, дорівнює або перевищує величину залишку, що визначається як різниця обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, збільшеного у 1,5 раза, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75 відсотків загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД та послуг з кодами згідно з ДКПП, перелік яких визначено ДФС відповідно до додатка, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в Таблиці даних платника податку як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється).
Згідно з п. 7 Порядку з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою КМ України №117 від 21.02.2018 (далі - Порядок №117) у разі коли за результатами моніторингу податкова накладна/розрахунок коригування відповідають критеріям ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної/розрахунку коригування, складених платником податку, який має позитивну податкову історію платника податку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.
Крім того, відповідно до п.1 3 зазначеного Порядку №117 у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складання податкової накладної/розрахунку коригування; 2) порядковий номер, номенклатура товарів/послуг продавця, код товару згідно з УКТЗЕД / послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, зазначені у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена; 3) критерій(ї) ризиковості платника податку та/або критерій(ї) ризиковості здійснення операцій, на підставі якого(их) зупинено реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, із розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 4) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.
Проте, зі змісту квитанцій вбачається, що відповідачем не дотримано вимоги п. 13 зазначеного Порядку №117 та не вказано: розрахованих показників критерію, якому на думку відповідача відповідає позивач та конкретної пропозиції щодо переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН. Лише запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію.
Також, положеннями п. 7 Порядку №117 чітко визначено умови зупинення реєстрації ПН/РК, це: відповідність критеріям (а не критерію) ризиковості здійснення операції, крім ПН/РК, складених платником податку, який має позитивну податкову історію платника податку. Тобто повинна мати місце сукупність ризикових умов; ступені ризиків мають бути достатніми для зупинення реєстрації.
Отже, зупинення реєстрації ПН/РК за критерієм п.п.2.1 п. 2 Критеріїв ризиковості здійснення операцій відбувається у разі одночасного дотримання трьох умов: обсяг постачання дорівнює або перевищує товарні залишки; переважання в такому залишку (більше 75 %) товарів з кодами і дно з УКТ ЗЕД та послуг з кодами згідно з ДКПП, перелік яких визначено ДФС; відсутність товару/послуги у Таблиці даних платника податку.
Підсумовуючи наведене, суд дійшов висновку, що зупинення податкових накладних №9 від 01.09.2018 року, № 22 від 06.09.2018 року, № 26 від 08.09.2018 року, №31 від 11.09.2018 року, № 32 від 11.09.2018 року, № 36 від 12.09.2018 року, № 48 від 13.09.2018 року, № 50 від 13.09.2018 року, № 59 від 14.09.2018 року, № 65 від 14.09.2018 року, № 41 від 12.09.2018 року, № 66 від 14.09.2018 року, № 60 від 14.09.2018 року, № 53 від 14.09.2018 року, № 69 від 14.09.2018 року, № 70 від 15.09.2018 року, № 61 від 14.09.2018 року, № 68 від 15.09.2018 року не відповідає умовам критерію п.п.2.1 п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку, оскільки в квитанції міститься лише загальне посилання на п.п.2.1 п. 2 Критеріїв ризиковості платника податку, без зазначення конкретних обставин, за наявності яких можна віднести обсяг постачання до переліку ризикових.
Відповідно до пункту 14 Порядку №117 перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, включає в себе:
- договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;
- договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;
- первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;
- розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;
- документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.
Суд зауважує, що вказаний перелік документів є вичерпним та розширеному тлумаченню не підлягає.
З матеріалів справи вбачається, що після зупинення реєстрації податкових накладних № 9 від 01.09.2018 року, № 22 від 06.09.2018 року, № 26 від 08.09.2018 року, №31 від 11.09.2018 року, № 32 від 11.09.2018 року, № 36 від 12.09.2018 року, № 48 від 13.09.2018 року, № 50 від 13.09.2018 року, № 59 від 14.09.2018 року, № 65 від 14.09.2018 року, № 41 від 12.09.2018 року, № 66 від 14.09.2018 року, № 60 від 14.09.2018 року, № 53 від 14.09.2018 року, № 69 від 14.09.2018 року, № 70 від 15.09.2018 року, № 61 від 14.09.2018 року, № 68 від 15.09.2018 року позивачем були подані до комісії ДФС документи для прийняття рішень про реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Пунктом 15 Порядку № 117 визначено, що письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній / розрахунку коригування.
Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування складені на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних/розрахунках коригування відображені однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з УКТЗЕД або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг).
Пунктом 16 Порядку № 117 визначено, що письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку подає до ДФС в електронній формі засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку. Згідно з вимогами п.п. 18-20 Порядку № 117 письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 15 цього Порядку, розглядаються комісіями контролюючих органів.
Комісії контролюючих органів складаються з комісій регіонального рівня (комісії головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників ДФС) та комісії центрального рівня (ДФС).
Зазначені комісії приймають рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі.
Відповідно до вимог п. 21 Порядку № 117 підставами для прийняття комісіями контролюючих органів рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено; ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту 4 пункту 13 цього Порядку; надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства.
Як слідує з п.22 Порядку № 117, рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі за формою згідно з додатком 2 підлягає реєстрації в окремому Реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Відповідне рішення набирає чинності після реєстрації його в такому Реєстрі.
Відповідно до пункту 23 Порядку №117, таке рішення приймається комісією регіонального рівня протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 15 цього Порядку.
З матеріалів справи вбачається, що в спірних рішеннях №972985/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №9 від 01.09.2018 року; №972988/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №22 від 06.09.2018 року; №972981/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №26 від 08.09.2018 року; №972997/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №31 від 11.09.2018 року; №972996/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №32 від 11.09.2018 року; №972995/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №36 від 12.09.2018 року; №972986/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №48 від 13.09.2018 року; №972987/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №50 від 13.09.2018 року; №972982/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №59 від 14.09.2018 року; №972999/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №65 від 14.09.2018 року; №972992/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №41 від 12.09.2018 року; №972983/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №66 від 14.09.2018 року; №972994/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №60 від 14.09.2018 року; №972990/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №53 від 14.09.2018 року; №972998/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №69 від 15.09.2018 року; №972989/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №70 від 15.09.2018 року; №972991/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №61 від 14.09.2018 року; №972993/42298838 від 31.10.2018 року в якості підстави для відмови в реєстрації податкових накладних зазначено про ненадання платником податку копій таких документів: договорів, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них.
Форма рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних визначена Порядком зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 117 (додаток 2 до вказаного Порядку).
Форма такого рішення передбачає, що в разі відмови в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних через ненадання платником податку копій документів, документи, які не надано (з тих, що визначені вказаною формою рішення), мають бути підкреслені.
Проте, в порушення наведених вимог законодавства рішення Комісії ГУ ДФС у Вінницькій області містять лише загальний перелік документів, передбачений формою такого рішення (додаток 2 до вказаного Порядку), і підкреслення конкретних видів документів, які, на думку контролюючого органу, позивачем не надано, не містять.
Суд також зазначає, що факт зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН не спростовує ані факту здійснення платником податків господарської операції, ані факту наявності дати виникнення саме першої події (постачання товарів/послуг, або отримання коштів), що підтверджується первинними документами, на підставі яких складається податкова накладна/розрахунок коригування.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Такий підхід узгоджується з практикою Європейського суду з прав людини. Так, у пункті 110 рішення від 23 липня 2002 року у справі "Компанія "Вестберґа таксі Актіеболаґ" та Вуліч проти Швеції" Суд визначив, що "…адміністративні суди, які розглядають скарги заявників стосовно рішень податкового управління, мають повну юрисдикцію у цих справах та повноваження скасувати оскаржені рішення. Справи мають бути розглянуті на підставі поданих доказів, а довести наявність підстав, передбачених відповідними законами, для призначення податкових штрафів має саме податкове управління".
В даному випадку, під час розгляду справи відповідачі, як суб'єкти владних повноважень, не надали суду доказів, які спростовували б твердження позивача, та не навели обґрунтованих мотивів прийняття рішень №972985/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №9 від 01.09.2018 року; №972988/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №22 від 06.09.2018 року; №972981/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №26 від 08.09.2018 року; №972997/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №31 від 11.09.2018 року; №972996/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №32 від 11.09.2018 року; №972995/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №36 від 12.09.2018 року; №972986/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №48 від 13.09.2018 року; №972987/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №50 від 13.09.2018 року; №972982/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №59 від 14.09.2018 року; №972999/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №65 від 14.09.2018 року; №972992/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №41 від 12.09.2018 року; №972983/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №66 від 14.09.2018 року; №972994/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №60 від 14.09.2018 року; №972990/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №53 від 14.09.2018 року; №972998/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №69 від 15.09.2018 року; №972989/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №70 від 15.09.2018 року; №972991/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №61 від 14.09.2018 року; №972993/42298838 від 31.10.2018 року про відмову в реєстрації податкових накладних Товариства з обмеженою відповідальністю ДЕН ТРАНС № 9 від 01.09.2018 року, № 22 від 06.09.2018 року, № 26 від 08.09.2018 року, №31 від 11.09.2018 року, № 32 від 11.09.2018 року, № 36 від 12.09.2018 року, № 48 від 13.09.2018 року, № 50 від 13.09.2018 року, № 59 від 14.09.2018 року, № 65 від 14.09.2018 року, № 41 від 12.09.2018 року, № 66 від 14.09.2018 року, № 60 від 14.09.2018 року, № 53 від 14.09.2018 року, № 69 від 14.09.2018 року, № 70 від 15.09.2018 року, № 61 від 14.09.2018 року, № 68 від 15.09.2018 року в Єдиному реєстрі податкових накладних.
В той же час, зважаючи на наявність передбачених законодавством документів, які свідчать про проведення господарських операцій між позивачем та контрагентом, та на те, що такі документи були надані контролюючому органу, суд дійшов висновку, що останній не мав правових підстав для відмови позивачу у реєстрації вказаних податкових накладних.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про обґрунтованість та необхідність задоволення позовних вимог позивача про визнання протиправними та скасування рішень про відмову у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування ТОВ Ден Транс в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Що ж до позовної вимоги в частині зобов'язання Державної фіскальної служби України зареєструвати податкові накладні ТОВ ДЕН ТРАНС в Єдиному реєстрі податкових накладних, суд зазначає наступне.
Відповідно до вимог п. 201.1, 201.10 ст. 201 ПК України реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних віднесено до обов'язків платника податків.
У той же час, наведені норми розраховані на відсутність спірних правовідносин, позаяк у випадку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування механізм її подальшої реєстрації в ЄРПН є іншим.
Так, пунктом 28 Порядку №117, окрім іншого, визначено, що податкова накладна / розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій: прийнято та набрало чинності рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.
При цьому, згідно з нормами п.п. 19, 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1246, податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.
У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду.
Отже, реєстрація в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування, реєстрацію якої попередньо було зупинено, є повноваженням ДФС України.
Як встановлено судом, підтверджено матеріалами справи і не спростовано відповідачами, надані позивачем документи підтверджували реальність здійснення господарських операцій по поданих податкових накладних. Документи складені з дотриманням вимог законодавства і були достатніми для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Обставин, які б унеможливлювали реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, судом не встановлено.
Відповідно ч. 3 ст. 245 КАС України, у разі скасування нормативно-правового або індивідуального акта суд може зобов'язати суб'єкта владних повноважень вчинити необхідні дії з метою відновлення прав, свобод чи інтересів позивача, за захистом яких він звернувся до суду.
Таким чином, з метою відновлення прав та інтересів позивача, за захистом яких він звернувся до суду, та з метою дотримання судом гарантій на те, що спір між сторонами буде остаточно вирішений, суд дійшов висновку про необхідність зобов'язання Державної фіскальної служби України вчинити необхідні дії з метою відновлення прав та інтересів позивача за захистом яких він звернувся, шляхом реєстрації вищевказаних податкових накладних.
Згідно з частинами 1, 2 статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні (стаття 90 КАС України).
Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб'єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій та докази, надані позивачем, суд доходить висновку, що з наведених у позовній заяві мотивів і підстав, позовні вимоги підлягають задоволенню.
Відповідно до статей 9, 77 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Разом з тим, відповідач як суб'єкт владних повноважень, не надав суду доказів на підтвердження правомірності рішень про відмову в реєстрації податкових накладних.
Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень законодавства України та доказів, наявних в матеріалах справи, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає їх такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Керуючись ст.ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд -
в и р і ш и в :
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправними та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області:
- №972985/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №9 від 01.09.2018 року;
- №972988/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №22 від 06.09.2018 року;
- №972981/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №26 від 08.09.2018 року;
- №972997/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №31 від 11.09.2018 року;
- №972996/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №32 від 11.09.2018 року;
- №972995/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №36 від 12.09.2018 року;
- №972986/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №48 від 13.09.2018 року;
- №972987/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №50 від 13.09.2018 року;
- №972982/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №59 від 14.09.2018 року;
- №972999/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №65 від 14.09.2018 року;
- №972992/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №41 від 12.09.2018 року;
- №972983/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №66 від 14.09.2018 року;
- №972994/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №60 від 14.09.2018 року;
- №972990/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №53 від 14.09.2018 року;
- №972998/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №69 від 15.09.2018 року;
- №972989/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №70 від 15.09.2018 року;
- №972991/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №61 від 14.09.2018 року;
- №972993/42298838 від 31.10.2018 року про відмову у реєстрації податкової накладної №68 від 15.09.2018 року.
Зобов'язати Державну фіскальну службу України вчинити необхідні дії з метою відновлення прав та інтересів позивача за захистом яких він звернувся, шляхом реєстрації вищевказаних податкових накладних.
Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Ден Транс» (вул. Агрономічна, 10, м. Вінниця, код ЄДРПОУ 42298838) судові витрати зі сплати судового збору за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, код ЄДРПОУ 39402165) в сумі 31716 грн. (тридцять одна тисяча сімсот шістнадцять гривень).
Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення у повному обсязі виготовлене 01.03.2019 року.
Суддя Дончик Віталій Володимирович
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2019 |
Оприлюднено | 05.03.2019 |
Номер документу | 80194341 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дончик Віталій Володимирович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дончик Віталій Володимирович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дончик Віталій Володимирович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дончик Віталій Володимирович