Справа № 658/1208/16-ц
(провадження №2/658/29/19)
Категорія справи 4
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина)
28 січня 2019 року м. Каховка
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
в складі: судді Терещенко О.Є.
при секретарі Петровій А.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду м. Каховки цивільну справу за позовомОСОБА_1 до товариства з обмеженою відпо-відальністю Агротеко , треті особи: ОСОБА_2, Каховська міська рада народних депутатів, про виділення в натурі частки з майна, що знаходиться у спільній час-тковій власності,
в с т а н о в и в:
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст.ст. 4, 19, 258, 263, 264, 265, 268 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в :
В задоволенні позову ОСОБА_1 до товариства з обмеже-ною відповідальністю Агротеко , треті особи: ОСОБА_2, Каховська міська рада народних депутатів, про виділення в натурі частки з майна, що знаходиться у спільній частковій власності - відмовити.
Повний текст рішення буде виготовлений 01.02.2019 року.
Рішення може бути оскаржене безпосередньо до Херсонського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом тридцяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (викли-ку) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рі-шення.
Суддя О. Є. Терещенко
Суд | Каховський міськрайонний суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2019 |
Оприлюднено | 12.03.2019 |
Номер документу | 80338871 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Терещенко О. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні