ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
11 березня 2019 року СєвєродонецькСправа № 812/2650/14
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Пляшкова К.О., перевіривши матеріали заяви Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 812/2650/14 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма Вавір про стягнення заборгованості в розмірі 72,59 грн,
ВСТАНОВИВ:
07 березня 2018 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 812/2650/14 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма Вавір про стягнення заборгованості в розмірі 72,59 грн.
Перевіривши матеріали заяви про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі, суд встановив таке.
Порядок відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі, передбачений Розділом V Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Форма та зміст заяви про відновлення втраченого судового провадження передбачено статтею 387 КАС України, в якій зазначено, що заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду в письмовій формі.
Частиною другою статті 387 КАС України зазначено, що у заяві повинно бути зазначено:
1) про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник;
2) які особи брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб); ідентифікаційні коди юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, якщо відповідні дані відомі заявникові;
3) номери засобів зв'язку учасників судового процесу (телефон, факс, адреса електронної пошти, офіційна електронна адреса тощо), якщо вони відомі заявникові;
4) наявні у заявника відомості про обставини втрати судового провадження, місцезнаходження копій матеріалів провадження або даних щодо таких копій;
5) документи, відновлення яких заявник вважає необхідним і з якою метою.
Відповідно до частини третьої статті 387 КАС України визначено, що до заяви про відновлення втраченого судового провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися в заявника або у справі, копії заяви відповідно до кількості учасників справи, а у разі необхідності - клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Згідно із частиною четвертою статті 387 КАС України зазначено, що заява про відновлення втраченого судового провадження може бути подана до суду незалежно від строку зберігання судового провадження, крім випадку, передбаченого частиною п'ятою цієї статті.
Частиною п'ятою статті 387 КАС України визначено, що заява про відновлення втраченого судового провадження для виконання судового рішення може бути подана до закінчення строку пред'явлення виконавчого документа до виконання. Суд може поновити зазначений строк, якщо за клопотанням заявника визнає причини його пропуску поважними.
Таким чином з поданої заяви вбачається, що вона не відповідає вимогам статті 387 КАС України, а саме заявником до матеріалів справи не надано клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Частиною першою статті 388 КАС України передбачено, що у разі невідповідності заяви про відновлення втраченого судового провадження вимогам, встановленим статтею 387 цього Кодексу, застосовуються правила статті 169 цього Кодексу.
Згідно з частинами першою, другою статті 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
З огляду на викладене, суд вважає за необхідне заяву про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі залишити без руху, встановивши заявнику строк для усунення вказаних недоліків.
Керуючись статтями 7, 169, 378 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 812/2650/14 залишити без руху.
Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області протягом п'яти календарних днів з дня отримання даної ухвали надати до суду:
- клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
У разі ненадання вищевказаних документів заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Копію даної ухвали невідкладно надіслати заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена окремо від рішення суду.
Суддя К.О. Пляшкова
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2019 |
Оприлюднено | 12.03.2019 |
Номер документу | 80344510 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
К.О. Пляшкова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні