КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описки (арифметичної помилки) в судовому рішенні
14 березня 2019 року 810/538/18
Суддя Київського окружного адміністративного суду Лисенко В.І., розглянувши в м. Києві в порядку письмового провадження заяву про виправлення описки в судовому рішенні в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах неповнолітньої дитини - ОСОБА_3 до Фастівського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулись ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах неповнолітньої дитини - ОСОБА_3 з позовом до Фастівського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби, в якому просили суд:
- визнати протиправною відмову відповідача у видачі ОСОБА_3 у зв'язку із досягненням 16-річного віку паспорта громадянина України у формі книжечки, відповідно до Постанови ВР України від 26.06.1992 № 2503-ХІІ,
- зобов'язати відповідача оформити та видати ОСОБА_3 такий документ без передачі будь-яких даних про дитину та батьків до Єдиного державного демографічного реєстру, без формування (присвоєння) унікального номеру запису, без відцифрованого підпису особи, відцифрованого образу обличчя, відцифрованих відбитків пальців, без використання будь-яких засобів Єдиного державного демографічного реєстру.
Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 16.11.2018 адміністративний позов задоволено частково. Зобов'язано Фастівський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби (код ЄДРПОУ 08673017) оформити та видати ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, паспорт громадянина України у формі книжечки відповідно до Положення про паспорт громадянина України № 2503-ХІІ.
13 березня 2019 року до суду звернулась ОСОБА_2 із заявою про виправлення описки у рішенні КОАС від 16.11.2018 у справі №810/538/18.
В обґрунтування заяви про виправлення описки у судовому рішенні, зявник зазначає, що отримавши та ознайомившись із текстом рішення Київського окружного адміністративного суду у справі №810/538/18, було виявлено описку, а саме - у повному імені законного представника позивача ОСОБА_2.
Розглянувши вказану заяву, судом встановлено, що при виготовленні тексту вищезазначеного рішення, судом дійсно було допущено описку, а саме - при зазначенні по батькові законного представника позивача ОСОБА_2, помилково було вказано "Андріївна".
Згідно із частинами 1, 2 статті 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Зважаючи на очевидність описки та відсутність потреби заслуховувати осіб, які брали участь у справі, суд ухвалив розглядати питання про виправлення описки за власною ініціативою у порядку письмового провадження.
Враховуючи викладене, описка, допущена при виготовленні вступної та резолютивної частин тексту рішення суду в даній адміністративній справі, підлягає виправленню.
Керуючись статтею 253 КАС України, суд,-
у х в а л и в:
У тексті рішення Київського окружного адміністративного суду від 16.11.2018 у справі №810/538/18, виправити описку, допущену у повному імені законного представника позивача ОСОБА_2, та замінити її по батькові "Андріївна" на "Анатоліївна".
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Лисенко В.І.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.03.2019 |
Оприлюднено | 15.03.2019 |
Номер документу | 80452265 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Лисенко В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні