КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 234/4087/19

Провадження № 1-кс/234/2057/19

У Х В А Л А

про призначення експертизи

12 березня 2019 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Марченко Л.М., за участю секретаря Коваленко Н.Є.,

розглянувши у судовому засіданні клопотання старшого слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області ОСОБА_1, погоджене прокурором Краматорської місцевої прокуратури ОСОБА_2, про призначення судової-експертизи дослідження матреіалів, речовин і виробів за експертною спеціальністю 8.6 дослідження наркозасобів, психотропних речовин, їх аналогів прекурсорів у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12019050390000980 від 06.03.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.317 ч.1 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

12.03.2019 року слідчий звернувся до слідчого судді з вказаним клопотанням.

Клопотання обґрунтовано тим, що в провадженні слідчого відділу Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019050390000980 від 06.03.2019 за ст. 317 ч.1 КК України.

Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що з лінії 102 надійшло повідомлення про те, що за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Г.Тіщенко, 16/14 невстановлена особа надає приміщення з метою незаконного вживання, виробництва та виготовлення наркотичних засобів (ЄО 8331).

06.03.2019 року старшим слідчим Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області ОСОБА_1 відповідно до ч. 1, 3 ст. 233, ст. 234 , 237 КПК України, у зв'язку з невідкладним випадком, а саме з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину та збереження майна (речових доказів вилучених предметів знаряддя вчинення злочину, що мають суттєве значення для встановлення об'єктивних обставин вчинення злочину), був проведений обшук за адресою: Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Г. Тіщенко, 16/14 за місцем фактичного мешкання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, де в присутності понятих в квартирі були виявлені та вилучені: металевий ящик з сірим залишком, зроблено змив з металевого ящику, пластмасову оболонку з таблеток пенталіг, порожні пляшки йоду, мурашнику та спирту, глоду, дві пластмасові пляшки з коричневими залишками, шприци з залишками бурого та коричневого кольору, дві пляшки з речовиною прозорого кольору, металеве сито та блюдце з залишками коричневого кольору, зроблено змиви з металевого сита та блюдца, пластикові частини з коричневими залишками та два шприци, змиви з обох рук ОСОБА_3, шприц з речовиною коричневого кольору.

В ході досудового розслідування виникла необхідність в проведені судової - експертизи дослідження матеріалів, речовин і виробів за експертною спеціальністю 8.6 дослідження наркозасобів, психотропних речовин, їх аналогів прекурсорів , яку доручити Донецькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України.

В судове засідання слідчий не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку. Відповідно до ч.3 ст.244 КПК України особа, яка подала клопотання, повідомляється про місце та час його розгляду, проте її неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання, крім випадків, коли її участь визнана слідчим суддею обов'язковою.

Згідно ст.242 ч.1 КПК України експертиза проводиться експертом за зверненням сторони кримінального провадження або за дорученням слідчого судді чи суду, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Згідно ст.244 КПК України у разі якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.

Клопотання розглядається слідчим суддею місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, не пізніше 5-ти днів із дня його надходження до суду. Особа, яка подала клопотання, повідомляється про місце та час його розгляду, проте її неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання, крім випадків, коли її участь визнана слідчим суддею обов'язковою.

Слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Дослідивши надані в обґрунтування клопотання матеріали кримінального провадження, слідчий суддя вважає, що клопотання про проведення експертизи підлягає задоволенню, оскільки для дослідження обставин в кримінальному провадженні необхідні спеціальні знання.

Згідно ст.107 КПК України у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Керуючись ст.ст.107, 242, 243, 244, 245 КПК України, слідчий суддя -

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання старшого слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області ОСОБА_1, погоджене прокурором Краматорської місцевої прокуратури ОСОБА_2, про призначення судової-експертизи дослідження матеріалів, речовин і виробів за експертною спеціальністю 8.6 дослідження наркозасобів, психотропних речовин, їх аналогів прекурсорів у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12019050390000980 від 06.03.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.317 ч.1 КК України, задовольнити.

Призначити судову-експертизу дослідження матеріалів, речовин і виробів за експертною спеціальністю 8.6 дослідження наркозасобів, психотропних речовин, їх аналогів прекурсорів , на вирішення якої поставити наступні питання:

-Чи є на металевому ящику та змивах з металевого ящику вилученому 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, залишки наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів?

- Якщо так, то до якого виду вони належить та її маса?

- Чи є на металевому ситі, блюдці та у двох пластикових пляшках з рідиною, вилученими 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, залишки наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів?

- Якщо так, то до якого виду вони належить та її маса?

- Чи є у шприці з коричневою рідиною, вилученому 06.03.2019 в ході проведення обшуку

м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, наркотичним засобом, психотропною речовиною, їх аналогом чи прекурсором?

- Якщо так, то до якого виду вона належить та її маса?

- Чи є у порожніх пляшках: пластиковій пляшці, трьох скляних, вилучених 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, залишки наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів?

- Якщо так, то до якого виду вони належать та її маса?

- Чи є у двох пластикових пляшках з залишком речовини коричневого кольору, вилучених 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, залишки наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів?

- Якщо так, то до якого виду вони належать та її маса?

- Чи є на змивах з обох рук гр-ки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, вилучених 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ,

вул. Г. Тіщенко, 16/14, залишки наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів?

- Якщо так, то до якого виду вони належать та її маса?

- Чи є на змивах з металевого сита та блюдца, вилучених 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, залишки наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів?

- Якщо так, то до якого виду вони належить та її маса?

- Чи є на трьох шприцах та одному шприці з рідиною білого кольору вилучених 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, наркотичним засобом, психотропною речовиною, їх аналогом чи прекурсором?

- Якщо так, то до якого виду вона належить та її маса?

- Чи є на трьох шприцах з коричневим залишком, вилучених 06.03.2019 в ході проведення обшуку м. Краматорськ, вул. Г. Тіщенко, 16/14, залишки наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів?

- Якщо так, то до якого виду вони належить та її маса?

Проведення судової-експертизи дослідження матеріалів, речовин і виробів за експертною спеціальністю 8.6 дослідження наркозасобів, психотропних речовин, їх аналогів прекурсорів доручити Донецькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України, яке розташоване за адресою: м. Маріуполь, вул. Георгіївська, 70.

Для дослідження експертам направити поліетиленовий пакет у якому знаходиться металевий ящик з залишком речовини коричневого кольору, поліетиленовий пакет у якому знаходиться змив з металевого ящику, поліетиленовий пакет у якому знаходиться три шприца з коричневим залишком, поліетиленовий пакет у якому знаходиться дві пластикові пляшки з залишком речовини коричневого кольору, поліетиленовий пакет у якому знаходиться три шприца з залишком та один з рідиною білого кольору, поліетиленовий пакет у якому знаходиться блюдце, металеве сито та дві пластикових пляшки, поліетиленовий пакет у якому знаходиться шприц з рідиною коричневого кольору, поліетиленовий пакет у якому знаходиться три порожніх скляних пляшки та одна пластикова, поліетиленовий пакет у якому знаходиться змиви з обох рук ОСОБА_3, поліетиленовий пакет у якому знаходиться змиви з металевого сита та блюдца.

Дозволити експертам Донецького НДЕКЦ МВС України повне або часткове знищення об'єктів дослідження та зміну його властивості.

Висновок експерта, залученого слідчим суддею, надається особі за клопотанням якої він був залучений.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_4

Зареєстровано 15.03.2019
Оприлюднено 15.03.2019
Дата набрання законної сили 12.03.2019

Судовий реєстр по справі 234/4087/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 12.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 07.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 07.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 07.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону