Ухвала
від 14.03.2019 по справі 646/65/19
ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 646/65/19

№ провадження 1-кс/646/1697/2019

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14.03.19року м. Харків

Слідчий суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засіданя ОСОБА_2 , у відсутність повідомлених прокурора та особи у володінні, якої перебувають документи,розглянувши у судовому засіданні в залі судових засідань клопотання слідчого СВ Основ`янського ВП ГУНП в Харківській області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів в кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 4201822107000266 від 28.12.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченогоч. 2ст. 358 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Основ янського ВП ГУНП в Харківській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з вищезазначеним клопотанням, яке погоджене у встановленому кримінально-процесуальним законом порядку.

В клопотанні слідчий просив надати доступ до документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: документів інвентаризаційної справи (усіх наявних в ній документів), зокрема, довідки № 1652.07/17 від 14.07.2017 на об`єкт нерухомого майна, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , який зареєстрвоано за ОСОБА_4 (паспорт: НОМЕР_2 , виданий 28.07.2015 Харківським РВ ГУДМСУ в Харківській області), з можливістю отримання належним чином завірених копій.

Слідчий суддя, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.

Виходячи зі змісту вимогст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, одним із яких є тимчасовий доступ до речей і документів.

Згідно витягу з кримінального провадження № 4201822107000266 від 28.12.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченогоч. 2ст. 358 КК України.

Окрім витягу з кримінального провадження клопотання слідчого обґрунтовується наступними доказами: копіями повідомлення ІНФОРМАЦІЯ_2 від 26.12.2018 № 24994/226-18 з додатками, заяви про вчинення кримінального правопорушення від 17.07.2018, технічного паспорту, заяви, договору дарування, договору купівлі-продажу, договору про розірвання договору купівлі-продажу, декларації про готовність до експлуатації об`єкта з яких вбачається підроблення документів для реєстрації права власності на нерухоме майно, за вказаною в клопотанні інвентаризаційної справи щодо нерухомого майна.

Слідчий суддя вважає, що слідчим, відповідно до п. 1, 2 ч.5ст.163 КПК Українидоведено, що вказані документи перебувають у володінні у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_1 , та самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні вииних осіб.

Слідчий суддя вважає, що слідчим, відповідно до ч.6ст.163 КПК Українидоведено, що документи інвентаризаційної справи (усіх наявних в ній документів), зокрема, довідки № 1652.07/17 від 14.07.2017 на об`єкт нерухомого майна, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , який зареєстрвоано за ОСОБА_4 (паспорт: НОМЕР_2 , виданий 28.07.2015 ІНФОРМАЦІЯ_3 ), мають суттєве значення для даного кримінального провадження, зокрема вказана інформація може бути використана для встановлення винних осіб. Тобто потреби досудового розслідування виправдовують такий спосіб втручання у права осіб.

На підставі вищевикладеного, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання слідчого підлягає задоволенню шляхом надання тимчасового доступу до вказаних в клопотанні документів, з можливістю вилучення їх копій.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 131-132, 159-164,166, 309КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого СВ Основ янського ВП ГУНП в Харківській області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів в кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 4201822107000266 від 28.12.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченогоч. 2ст. 358 КК України- задовільнити.

ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_1 ), надати (забезпечити) слідчому СВ Основ`янського ВП ГУНП в Харківській області ОСОБА_3 , прокурору Харківської місцевої прокуратури №5 ОСОБА_5 , прокурору Слобідського відділу Харківської місцевої прокуратури №5 ОСОБА_6 тимчасовий доступ до документів інвентаризаційної справи (усіх наявних в ній документів), зокрема, довідки № 1652.07/17 від 14.07.2017 на об`єкт нерухомого майна, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , який зареєстрвоано за ОСОБА_4 (паспорт: НОМЕР_2 , виданий 28.07.2015 ІНФОРМАЦІЯ_3 ), з можливістю влучення належним чином завірених копій вказаних документів.

Встановити строк дії ухвали один місяць.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, на підставі ухвали має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудЧервонозаводський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення14.03.2019
Оприлюднено15.02.2023
Номер документу80521190
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —646/65/19

Ухвала від 18.10.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Сіренко Ю. Ю.

Ухвала від 15.07.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Янцовська Т. М.

Ухвала від 15.07.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Янцовська Т. М.

Ухвала від 14.03.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Гребенюк В. В.

Ухвала від 14.03.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Гребенюк В. В.

Ухвала від 12.03.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Гребенюк В. В.

Ухвала від 28.02.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Гребенюк В. В.

Ухвала від 25.02.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Гребенюк В. В.

Ухвала від 01.02.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Гребенюк В. В.

Ухвала від 31.01.2019

Кримінальне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Гребенюк В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні