ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"11" березня 2019 р.м. Одеса Справа № 916/60/19
За позовом: Державного підприємства Адміністрація морських портів України (код ЄДРПОУ 38727770) в особі Іллічівської філії ( Адміністрація Іллічівського морського порту ) (вул. Праці, 6, м.Чорноморськ, Одеської області, 68001, код ЄДРПОУ 38727770)
до відповідача: Чорноморської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (АДРЕСА_1, Одеська обл, 68003, код ЄДРПОУ - 26133744)
про стягнення
Суддя Рога Н.В.
Секретар с/з ОСОБА_1
Представники:
Від позивача: ОСОБА_2 - на підставі довіреності №3860 від 22.12.2018р.; ОСОБА_3 - на підставі довіреності №3860 від 22.12.2018р.
Від відповідача: не з`явився.
В засіданні брали участь:
Від позивача: ОСОБА_3 - на підставі довіреності №3860 від 22.12.2018р.
Від відповідача: не з`явився.
Суть спору: Позивач, Державне підприємство Адміністрація морських портів України в особі Іллічівської філії ( Адміністрація Іллічівського морського порту ) звернувся до Господарського суду Одеської області з позовом до Чорноморської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання Батьківщина про стягнення заборгованості у розмірі 15 000 грн. 01 коп., пені у розмірі 846 грн. 58 коп., інфляційних втрат у розмірі 273 грн. 58 коп. та 3% річних у розмірі 70 грн. 55 коп.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 09.01. 2019р. прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено справу №916/60/19 до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом ) сторін.
24 січня 2019р. позивачем до суду надано заяву про збільшення розміру позовних вимог, згідно якої Державне підприємство Адміністрація морських портів України в особі Іллічівської філії ( Адміністрація Іллічівського морського порту ) просить суд стягнути з Чорноморської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання Батьківщина заборгованість у розмірі 27 426 грн. 32 коп., пеню у розмірі 1 820 грн. 71 коп., інфляційні втрати у розмірі 440 грн. 04 коп. та 3% річних у розмірі 151 грн. 72 коп.
Представник позивача позов підтримує у повному обсязі, наполягає на його задоволенні.
Відповідач про місце, дату та час судових засідань повідомлявся судом за юридичною адресою, але судову кореспонденцію повернуто поштою з позначками „за закінченням терміну зберігання» . Представник відповідача в судові засідання не з'являвся. Відзиву на позовну заяву у встановлений судом строк відповідачем подано не було.
За приписами ст.120 ГПК України суд викликає учасників справи у судове засідання або для участі у вчиненні процесуальної дії, якщо визнає їх явку обов'язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень. Учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.
Відповідно до частини дев'ятої статті 165 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Позивач у справі зазначає, що 06 вересня 2016р. між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Одеській області (Орендодавець) та Іллічівською міською організацією Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (станом на даний час Чорноморська міська партійна організація Всеукраїнського об'єднання Батьківщина ) (Орендар) був укладений Договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності, згідно якого Орендодавець передає, а Орендар приймає в строкове платне користування державне нерухоме майно, а саме: нежитлове приміщення першого поверху будівлі палацу спорту Юність , загальною площею 48,50 кв.м, за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, пр .Миру, 20, яке обліковується на балансі Державного підприємства Адміністрація морських портів України ( Іллічівська філія) (Балансоутримувач) , з метою розміщення офісу .
Відповідно до розділу 3 Договору орендна плата визначається на підставі Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу , затвердженої Постановою Кабінету міністрів України від 04 жовтня 1995р. №786 "Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна" (зі змінами та доповненнями) та складає за базовий місяць оренди (квітень 2016р.) 8 941 грн. 51 коп. Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України. Орендна плата за кожен наступний місяць визначається шляхом корегування розміру місячної орендної плати за попередній місяць оренди на індекс інфляції за наступний місяць, відповідно до вимог чинного законодавства. Орендна плата перераховується до державного бюджету та Балансоутримувачу у співвідношенні 70% до 30% щомісяця , не пізніше 12 числі місяця наступного за звітним відповідно до пропорцій розподілу , установлених Кабінетом міністрів України і чинних на кінець періоду, за який здійснюється платіж ( п.3.5 ).
Позивач зазначив, що Орендарем не виконуються належним чином зобов'язанням щодо своєчасного та у повному обсязі перерахування Балансоутримувачу орендної плати у визначеному умовами Договору розмірі. Зокрема, не сплачено орендну плату за період з жовтня 2018р. по січень 2019р. ,у зв'язку з чим за відповідачем утворилася заборгованість у сумі 19 588 грн. 57 коп.
Умовами п.3.6 Договору передбачено , що орендна плата , перерахована несвоєчасно або не у повному обсязі , підлягає індексації (відповідно до вимог чинного законодавства) і стягується до бюджету та Балансоутримувачу у визначеному п.3.5 Договору співвідношенні відповідно до вимог чинного законодавства з урахуванням пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ на дату нарахування пені від суми заборгованості за кожний день прострочення, включаючи день оплати.
З урахуванням зазначеної умови Договору позивач нарахував відповідачу пеню у розмірі 1 351 грн. 66 коп. за період прострочення з 13.10.2018р. по 31.01.2019р. , яку також просить суд стягнути з відповідача.
Крім того, позивач зазначив, що відповідно до ч.2 ст.625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
З урахуванням зазначених положень законодавства позивач нарахував відповідачу інфляційні втрати у розмірі 376 грн. 89 коп. та 3% річних у розмірі 112 грн. 63 коп. за період прострочення з 13.10 2018р. по 31.01.2019р.
Позивач також зазначив, що 22 вересня 2016р. між Державним підприємством Адміністрація морських портів України (Балансоутримувач) та Іллічівською міською організацією Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (станом на даний час Чорноморська міська партійна організація Всеукраїнського об'єднання Батьківщина ) (Орендар) був укладений Договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, згідно якого Балансоутримувач зобов'язується забезпечити обслуговування , ремонт та можливість експлуатації нежитлового приміщення першого поверху будівлі палацу спорту Юність , загальною площею 48,50 кв.м, за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, пр. Миру , 20, а також утримання прибудинкової території , а Орендар бере участь у витратах Балансоутримувача на виконання вказаних робіт та оплаті комунальних послуг пропорційно займаній ним площі і цій будівлі , якщо інше не випливає з характеру послуг, наданих за цим Договором.
Згідно розділу 3 Договору Орендар оплачує послуги на відшкодування витрат по утриманню об'єкту оренди та надання комунальних послуг відповідно до розрахунку, що є додатком №1 до Договору. Згідно редакції п.3.1 Договору у редакції додаткової угоди №1 від 03.01.2017р. , Орендар сплачує за відшкодування витрат на утримання об'єкту оренди із розрахунку 31,14 грн. у 2016 році та 34,09 грн. у 2017 році за кожний квадратний метр займаної площі; за водопостачання із розрахунку 7,46 грн. за 1 куб.м; за водовідведення із розрахунку 5,50 грн. за 1 куб.м; за електричну енергію із розрахунку 1,9699 грн. за кВт/год. Зазначені тарифи наведені без ПДВ , яке нараховується відповідно до вимог законодавства. Розрахунок є орієнтовним та залежить від обсягу спожитих послуг та розміру діючих тарифів на час споживання. Вартість послуг за даним Договором сплачується Орендарем згідно виставленого балансоутримувачем рахунку не пізніше 20 числі місяця, наступного за звітним.
За умовами п.2.2.1 цього Договору Орендар зобов'язався своєчасно здійснювати оплату за Договором.
Позивач у справі зазначив, що належним чином виконує свої зобов'язанням за Договором, надає Орендарю відповідні послуги , на своєчасно направляв на адресу відповідача відповідні рахунки на оплату. Але, в порушення умов Договору, Чорноморська міська партійна організація Всеукраїнського об'єднання Батьківщина свої зобов'язання щодо оплати за надані послуги у визначений у Договорі строк не здійснила, у зв'язку з чим утворилася заборгованість по оплаті за надані послуги у сумі 7 837 грн. 75 коп., яку позивач просить суд стягнути з відповідача.
Згідно п. 4.5. Договору за несвоєчасні розрахунки за Договором Орендар сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченого платежу за кожний день прострочення.
На підставі зазначеного пункту Договору позивач нарахував відповідачу пеню у розмірі 469 грн. 05 коп. за період прострочення з 21.10.2018р. по 31.01.2019р.
Крім того, на підставі ч.2 ст.625 Цивільного кодексу України позивачем нараховано інфляційні втрати на суму заборгованості по Договору про відшкодування витрат балансоутримувача у розмірі 63 грн. 15 коп. та 3% річних у сумі 39 грн. 09 коп.
Невиконання відповідачем прийнятих на себе зобов'язань щодо сплати орендної плати у частині, що належить перерахуванню Балансоутримувачу позивач вважає порушенням своїх прав та охоронюваних інтересів, у зв'язку з чим звернувся до суду за захистом та просить суд стягнути з Чорноморської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання Батьківщина заборгованість у розмірі 27 426 грн. 32 коп.
В обґрунтування позову позивач також послався на положення ст.193 Господарського кодексу України , згідно якої суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. Кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов'язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу. Не допускаються одностороння відмова від виконання зобов'язань, крім випадків, передбачених законом, а також відмова від виконання або відстрочка виконання з мотиву, що зобов'язання другої сторони за іншим договором не було виконано належним чином.
Крім того, позивач зазначив, що згідно ст. 526 Цивільного кодексу України суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати свої зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору. Відповідно до ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов'язання встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Відповідач своїм правом на судовий захист не скористався.
Розглянув матеріали справи, виходячи з пояснень представника позивача, суд встановив, що 06 вересня 2016р. між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Одеській області (Орендодавець) та Іллічівською міською організацією Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (станом на даний час Чорноморська міська партійна організація Всеукраїнського об'єднання Батьківщина ) (Орендар) був укладений Договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності, згідно якого Орендодавець передає, а Орендар приймає в строкове платне користування державне нерухоме майно, а саме: нежитлове приміщення першого поверху будівлі палацу спорту Юність , загальною площею 48,50 кв.м, за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, пр. Миру , 20, яке обліковується на балансі Державного підприємства Адміністрація морських портів України ( Іллічівська філія) (Балансоутримувач) , з метою розміщення офісу .
З урахуванням положень п.10.4 Договору , станом на дату розгляду справи цей Договір є чинним.
За приписами ч.1 ст.283 Господарського кодексу України за договором оренди одна сторона (орендодавець) передає другій стороні (орендареві) за плату на певний строк у користування майно для здійснення господарської діяльності.
Відповідно до ч.1 ст. 759 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.
Отже, виходячи з зазначених положень законодавства, правовідносини, що виникли між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Одеській області (Орендодавець) та Іллічівською міською організацією Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (станом на даний час Чорноморська міська партійна організація Всеукраїнського об'єднання Батьківщина ) (Орендар) , є орендними.
06 вересня 2016р. сторонами за Договором , за участю Балансоутримувача, складено ОСОБА_3 приймання-передачі обєкта оренди.
Відповідно до розділу 3 Договору орендна плата визначається на підставі Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу , затвердженої Постановою Кабінету міністрів України від 04 жовтня 1995р. №786 "Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна" (зі змінами та доповненнями) та складає за базовий місяць оренди (квітень 2016р.) 8 941 грн. 51 коп. Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України. Орендна плата за кожен наступний місяць визначається шляхом корегування розміру місячної орендної плати за попередній місяць оренди на індекс інфляції за наступний місяць, відповідно до вимог чинного законодавства. Орендна плата перераховується до державного бюджету та Балансоутримувачу у співвідношенні 70% до 30% щомісяця , не пізніше 12 числі місяця наступного за звітним відповідно до пропорцій розподілу , установлених Кабінетом міністрів України і чинних на кінець періоду, за який здійснюється платіж ( п.3.5 ).
Згідно п.5.3 Договору Орендар зобов'язався своєчасно та у повному обсязі сплачувати орендну плату.
Відповідно до ст.286 Господарського кодексу України орендна плата - це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності. Розмір орендної плати може бути змінений за погодженням сторін, а також в інших випадках, передбачених законодавством. Орендна плата встановлюється у грошовій формі. Строки внесення орендної плати визначаються в договорі.
Отже, прийнявши на себе зобов'язання щодо своєчасної та у повному обсязі сплати орендної плати у встановленому Договором розмірі та у встановлені Договором строки відповідач мав виконувати прийняті на себе зобов'язання.
За таких обставин, вимога позивача про стягнення з Чорноморська міська партійна організація Всеукраїнського об'єднання Батьківщина заборгованості по орендній платі у розмірі 19 588 грн. 57 коп. є обґрунтованою, підтвердженою матеріалами справи, у зв'язку з чим підлягає задоволенню.
Крім того, судом встановлено, що 22 вересня 2016р. між Державним підприємством Адміністрація морських портів України (Балансоутримувач) та Іллічівською міською організацією Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (станом на даний час Чорноморська міська партійна організація Всеукраїнського об'єднання Батьківщина ) (Орендар) був укладений Договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, згідно якого Балансоутримувач зобов'язується забезпечити обслуговування , ремонт та можливість експлуатації нежитлового приміщення першого поверху будівлі палацу спорту Юність , загальною площею 48,50 кв.м, за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, пр. Миру , 20, а також утримання прибудинкової території , а Орендар бере участь у витратах Балансоутримувача на виконання вказаних робіт та оплаті комунальних послуг пропорційно займаній ним площі і цій будівлі , якщо інше не випливає з характеру послуг, наданих за цим Договором.
Даний Договір набуває чинності від дня його укладення сторонами, але регламентує взаємовідносини між сторонами з 06.09.2016р. у відповідності до ст.631 Цивільного кодексу України . Договір діє відповідно до строку дії Договору оренди нерухомого майна від 06.09.2016р. №14-ФДМ-ІЛФ-16.
Згідно редакції п.3.1 Договору у редакції додаткової угоди №1 від 03.01.2017р. , Орендар сплачує за відшкодування витрат на утримання об'єкту оренди із розрахунку 31,14 грн. у 2016 році та 34,09 грн. у 2017 році за кожний квадратний метр займаної площі; за водопостачання із розрахунку 7,46 грн. за 1 куб.м; за водовідведення із розрахунку 5,50 грн. за 1 куб.м; за електричну енергію із розрахунку 1,9699 грн. за кВт/год. Зазначені тарифи наведені без ПДВ , яке нараховується відповідно до вимог законодавства. Розрахунок є орієнтовним та залежить від обсягу спожитих послуг та розміру діючих тарифів на час споживання. Вартість послуг за даним Договором сплачується Орендарем згідно виставленого балансоутримувачем рахунку не пізніше 20 числі місяця, наступного за звітним.
За умовами п.2.2.1 цього Договору Орендар зобов'язався своєчасно здійснювати оплату за Договором.
Невиконання відповідачем своїх зобов'язань щодо оплати за Договором від 22.09.2016р. є підставою вважати правомірним нарахування позивачем відповідачу заборгованості за цим Договором у розмірі 7 837 грн. 75 коп.
Частиною першою ст. 11 Цивільного кодексу України встановлено, що цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки, зокрема, з договорів та інших правочинів.
Згідно з ч.1 ст. 509 Цивільного кодексу України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.
Відповідно до ст. 174 Господарського кодексу України однією з підстав виникнення господарського зобов'язання є укладання господарського договору та іншої угоди, що передбачені законом, а також угод, не передбачених законом, але таких, які йому не суперечать.
Відповідно до ст. 626 Цивільного кодексу України договором є домовленість сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.
Згідно ст. 627 Цивільного кодексу України, відповідно до ст.6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.
Частиною першою ст. 530 Цивільного кодексу України передбачено, що, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Статтями 610, 612 Цивільного кодексу України встановлено, що порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання). Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
В силу частини другої статті 20 Господарського кодексу України, захист прав і законних інтересів суб'єктів господарювання здійснюється, зокрема, шляхом застосування до особи, яка порушила право, штрафних санкцій, а також іншими способами, передбаченими законом.
Умовами п.3.6 Договору оренди передбачено , що орендна плата , перерахована несвоєчасно або не у повному обсязі , підлягає індексації (відповідно до вимог чинного законодавства) і стягується до бюджету та Балансоутримувачу у визначеному п.3.5 Договору співвідношенні відповідно до вимог чинного законодавства з урахуванням пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ на дату нарахування пені від суми заборгованості за кожний день прострочення, включаючи день оплати.
З урахуванням зазначеної умови Договору оренди позивач правомірно нарахував відповідачу пеню у розмірі 1 351 грн. 66 коп. за період прострочення з 13.10.2018р. по 31.01.2019р. , яку також просить суд стягнути з відповідача.
Крім того, на думку суду, позивач правомірно , відповідно до ч.2 ст.625 Цивільного кодексу України нарахував відповідачу інфляційні втрати у розмірі 376 грн. 89 коп. та 3% річних у розмірі 112 грн. 63 коп. за період прострочення з 13.10 2018р. по 31.01.2019р. оплати орендної плати за Договором оренди.
Згідно п. 4.5. Договору про відшкодування від 22.09.2016р. за несвоєчасні розрахунки за Договором Орендар сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченого платежу за кожний день прострочення.
На підставі зазначеного пункту Договору позивач правомірно нарахував відповідачу пеню у розмірі 469 грн. 05 коп. за період прострочення з 21.10.2018р. по 31.01.2019р.
Крім того, на підставі ч.2 ст.625 Цивільного кодексу України , на думку суду, правомірно позивачем нараховано інфляційні втрати на суму заборгованості по Договору про відшкодування витрат балансоутримувача у розмірі 63 грн. 15 коп. та 3% річних у сумі 39 грн. 09 коп.
Згідно частини третьої статті 13 ГПК України кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
У відповідності до частини першої статті 73 ГПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідачем доказів належного виконання умов Договорів до матеріалів справи не надано.
Згідно зі статтею 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Судові витрати по сплаті судового збору покласти на відповідача згідно ст. ст. 123, 129 ГПК України.
На підставі зазначеного, керуючись ст.ст. 123, 129, 232, 238, 240, 241 ГПК України, суд -
ВИРІШИВ:
1. Позовну заяву Державного підприємства Адміністрація морських портів України в особі Іллічівської філії ( Адміністрація Іллічівського морського порту ) до Чорноморської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання Батьківщина про стягнення- задовольнити повністю.
2. Стягнути з Чорноморської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (АДРЕСА_2, 68003, код ЄДРПОУ - 26133744) на користь Державного підприємства Адміністрація морських портів України (код ЄДРПОУ 38727770) в особі Іллічівської філії ( Адміністрація Іллічівського морського порту ) (вул. Праці, 6, м. Чорноморськ, Одеської області, 68001, код ЄДРПОУ 38727770) заборгованість у сумі 27 426 грн. 32 коп., пеню у розмірі 1 820 грн. 71 коп., інфляційні втрати у розмірі 440 грн. 04 коп. та 3% річних у розмірі 151 грн. 72 коп. та витрати по сплаті судового збору у розмірі 1 762 грн.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Південно-західного апеляційного господарського суду через господарський суд Одеської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 20 днів з дня його проголошення (підписання).
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Повне рішення складено 18 березня 2019 р.
Суддя Н.В. Рога
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2019 |
Оприлюднено | 19.03.2019 |
Номер документу | 80525227 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Рога Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні