КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 234/2243/19

Провадження № 1-кс/234/1780/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 березня 2019 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Нейло І.М., при секретарі Ридош Г.Ю., за участю старшого слідчого СУ ГУНП в Донецькій області капітана поліції Шевченко Д.В., розглянувши в місті Краматорську клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Донецькій області капітана поліції Шевченко Д.В., про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів та вилучення їх копії,-

ВСТАНОВИВ:

До Краматорського міського суду Донецької області надійшло клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Донецькій області капітана поліції Шевченко Д.В. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, у кримінальному провадженні, внесеному №42019051100000007 від 17.01.2019р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Згідно клопотання, ОСОБА_2 перебуває на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади м. Українська Донецької області, а ОСОБА_3 - на посаді спеціаліста І категорії з питань благоустрою та земельних відносин Української міської ради.

Згідно функціональних обов'язків за вказаною посадою, що визначені посадовою інструкцією, у зв'язку із виконанням своїх службових обов'язків, ОСОБА_2 була зобов'язана, серед іншого, виконувати обов'язки міського голови у разі його відсутності або неможливості виконання ним своїх обов'язків, виконувати обов'язки секретаря виконкому під час перебування у відпустці, тимчасової непрацездатності, курсах підвищення кваліфікації, відрядженнях, приймати участь у розробці проекту місцевого бюджету у межах своєї компетенції, приймати участь у розробці і виконанні Програми соціально - економічного розвитку, займатися розгляданням всіх питань, пов'язаних з господарською діяльністю ради та її виконавчого комітету, координувати взаємодію ради та її виконавчого комітету з підприємства промисловості, комунального господарства, малого бізнесу, які знаходяться на території міста, забезпечувати збалансований соціально - економічний розвиток міста, здійснювати постійний контроль очисткою міста, роботу щодо благоустрою міста, контроль за виконанням рішень міської ради та її виконавчого комітету, приймати участь у підготовці проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету, у роботі та нарадах міського голови з керівниками підприємств, установ та організацій міста.

Разом із ОСОБА_2 у вказаній раді на посаді спеціаліста І категорії з питань благоустрою та земельних відносин працює ОСОБА_3

Згідно функціональних обов'язків за вказаною посадою, що визначені посадовою інструкцією, ОСОБА_3 здійснює реєстрацію громадян, бажаючих отримати земельні ділянки під індивідуальне будівництво, виявляє землі несількогосподарського призначення, можливі до продажу і готує щорічно проекти рішень щодо затвердження земельних ділянок, що пропонуються до продажу, готує проекти рішень та вносить на розгляд міської ради питання щодо згоди на оформлення документів про право користування земельною ділянкою у використання на території Української міської ради, здійснює контроль за виконанням рішень міської ради стосовно земельних питань, здійснює роботу по благоустрою міста тощо.

Свої службові повноваження ОСОБА_2 та ОСОБА_3 використовували у злочинних цілях за наступних обставин.

В ході досудового розслідування встановлено, що на час вчинення кримінального правопорушення ОСОБА_3 користувався мобільним терміналом із номером оператора мобільного зв'язку НОМЕР_2, а ОСОБА_2 мобільним терміналом із номером оператора мобільного зв'язку НОМЕР_3.

На теперішній час з метою повного, всебічного та неупередженого розслідування даного кримінального провадження виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей і документів, які містять відомості про дату, час, направлення телефонних розмов зазначених абонентів та зони обслуговування базових станцій оператора мобільного зв'язку, на території яких відбувались ці з'єднання, які зберігаються на електронних носіях інформації та перебувають у володінні ПрАО ВФ Украина , розташованому за адресою: м. Київ, вул. Лейпцигська, буд. 15, індекс 01601.

Данні речі і документи на яких міститься інформація (записи) необхідні для встановлення напрямків дзвінків, що здійснювались ОСОБА_3 та ОСОБА_2 у період з 01.12.2018 по 06.02.2019 включно зі своїх мобільних телефонів з номерами НОМЕР_2 та НОМЕР_3, їх точного часу, та місця знаходження мобільного терміналу на час вчинення кримінального правопорушення.

Крім того, у досудового розслідування є необхідність вилучити копії документів які містять інформацію про дату, час, направлення телефонних розмов зазначеного абонента та зони обслуговування базових станцій оператора мобільного зв'язку, на території яких відбувались ці з'єднання з метою їх подальшого вивчення та використання в якості доказів.

У разі зволікання з вилученням інформації у операторів телекомунікації даних про абонентів будуть створені можливості для їх знищення або переховування, тому розглянути клопотання доцільно у відсутності представників ПрАО ВФ Украина .

Отримати ці відомості інакше ніж шляхом надання тимчасового доступу до документів (електронних носіїв), що їх містять, неможливо.

Слідчийпросив задовольнити клопотання та надати дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів, в тому числі електронних, які перебувають у володінні оператора телекомунікації (мобільного зв'язку) ПрАТ ВФ Україна , розташованого за адресою: 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, факсимільний зв'язок НОМЕР_1, які містять відомості про дату, час, направлення телефонних з'єднань абонентів ОСОБА_3 з телефонним номером НОМЕР_2 та ОСОБА_2 з телефонним номером НОМЕР_3, про зони обслуговування базових станцій оператора мобільного зв'язку, на території яких відбувались з'єднання, вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), MMS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв'язком смузі частот), переадресація тощо за період з 01.12.2018 по 06.02.2019 включно.

Ознайомившись із матеріалами кримінального провадження, вважаю, що клопотання обґрунтоване і підлягає задоволенню.

В провадженні СУ ГУНП в Донецькій області перебуває кримінальне провадження, внесеному №42019051100000007 від 17.01.2019р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Свої службові повноваження підозрювані ОСОБА_2 та ОСОБА_3 використовували у злочинних цілях за наступних обставин.

В ході досудового розслідування встановлено, що на час вчинення кримінального правопорушення ОСОБА_3 користувався мобільним терміналом із номером оператора мобільного зв'язку НОМЕР_2, а ОСОБА_2 мобільним терміналом із номером оператора мобільного зв'язку НОМЕР_3.

Данні речі і документи на яких міститься інформація (записи) необхідні для встановлення напрямків дзвінків, що здійснювались ОСОБА_3 та ОСОБА_2 у період з 01.12.2018 по 06.02.2019 включно зі своїх мобільних телефонів з номерами НОМЕР_2 та НОМЕР_3, їх точного часу, та місця знаходження мобільного терміналу на час вчинення кримінального правопорушення.

Крім того, у досудового розслідування є необхідність вилучити копії документів які містять інформацію про дату, час, направлення телефонних розмов зазначеного абонента та зони обслуговування базових станцій оператора мобільного зв'язку, на території яких відбувались ці з'єднання з метою їх подальшого вивчення та використання в якості доказів.

Частиною 1 статті 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ст.159 ч.2 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Беручи до уваги вищевикладене, з метою повного та об'єктивного досудового слідства, встановлення всіх обставин події та істини у справі, вважаю необхідним клопотання про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів задовольнити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159-166 КПК України слідчий суддя ,-

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Донецькій області капітана поліції Шевченко Д.В. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, у кримінальному провадженні, внесеному №42019051100000007 від 17.01.2019р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України - задовольнити.

Надати слідчому слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області Шевченко Д.В., або іншій особі уповноваженій прокурором чи слідчим відповідним дорученням дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів, в тому числі електронних, які перебувають у володінні оператора телекомунікації (мобільного зв'язку) ПрАТ ВФ Україна , розташованого за адресою: 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, факсимільний зв'язок НОМЕР_1, що містять відомості про дату, час, направлення телефонних з'єднань абонентів ОСОБА_3 з телефонним номером НОМЕР_2 та ОСОБА_2 з телефонним номером НОМЕР_3, про зони обслуговування базових станцій оператора мобільного зв'язку, на території яких відбувались з'єднання, вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), MMS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв'язком смузі частот), переадресація тощо у період з 01.12.2018 по 06.02.2019 включно, з наданням можливості зробити копії цих документів на електронні та паперові носії.

Строк дії ухвали встановити до 15.04.2019 року.

Слідчий суддя: І.М.Нейло

Зареєстровано 21.03.2019
Оприлюднено 21.03.2019
Дата набрання законної сили 15.03.2019

Судовий реєстр по справі 234/2243/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 06.06.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 29.05.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 27.05.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 27.05.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 02.04.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 15.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 04.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 21.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 14.02.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону