АПОСТОЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 171/411/19

1-кс/171/229/19

Ухвала

Іменем України

20 березня 2019 року м. Апостолове

Слідчий суддя Апостолівського районного суду Дніпропетровської області Кодрян Л.І., за участю секретаря судового засідання Титаренко Л.Б., слідчого Борисова А.О., розглянувши винесене в кримінальному провадженні №12019040410000219 слідчим СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Борисовим А.О., погоджене прокурором Апостолівського відділу Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Михайленком В.О., клопотання про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, -

ВСТАНОВИЛА:

15.03.2019 року слідчий Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Борисов А.О. звернувся до слідчого судді з клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, мотивуючи його тим, що 06.03.2019 року, приблизно о 10 годині 20 хвилин, невстановлені особи перебуваючи поблизу нежилого будинку без номеру по вул. Лановій в с. Новомар'янівка Апостолівського району Дніпропетровської області, де заподіяли тілесні ушкодження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

За даним фактом 06.03.2019 року було розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України №12019040410000219.

Слідчий зазначає, що в ході проведення досудового розслідування допитаний в якості потерпілого ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, дав свідчення про те, що він працює неофіційно у сфері будівництва різного роду. Так, 05.03.2019 року йому на мобільний зателефонував ОСОБА_3 котрий повідомив, що є замовлення на будівництво в Апостолівському районі. Після чого 06.03.2019 року приблизно о 09.00 годині він разом з ОСОБА_3 на його автомобілі марки БМВ Х-5 поїхали автодорогою Кропивницький Запоріжжя в бік м. Апостолове де на перехресті с.Володимирівка Апостолівського району їх зустрів хлопець на автомобілі китайського виробництва за котрим вони поїхали до об'єкту будівництва, де доїхавши до глиняної будівлі в кінці вулиці замовник зупинився та вийшов зі свого авто на що потерпілий та ОСОБА_3 також вийшли зі свого авто та почали оглядувати об'єкт. Після чого з будинки вийшло троє невідомих чоловіків у спортивному одязі в рукавичках та балаклавах які в руках тримали предмети схожі на арматури жовтого кольору котрі почали наносити удари по всіх частинах тіла потерпілого та ОСОБА_3, після чого сіли до автомобіля та поїхали у невідомому напрямку а потерпілий ОСОБА_4 та ОСОБА_3 проїхавши до ближчого будинку попрохали людей викликати швидку та поліцію.

Допитаний в якості потерпілого ОСОБА_4 дав свідчення про те, що зв'язок із замовником на будівництво весь час тримав ОСОБА_3 та здійснював зв'язок із мобільного номеру НОМЕР_1 який належить останньому.

Слідчий зазначає, що в ході проведення досудового розслідування до СВ Апостолівського ВП від заступника начальника СКП Апостолівського ВП Собко О.А. надійшов рапорт про те, що в ході проведення оперативних заходів було встановлено, що до потерпілого ОСОБА_3 телефонували з мобільного номеру з номером сім карти НОМЕР_2 у зв'язку з чим з метою всебічного, повного та неупередженого розслідування даного кримінального провадження з метою встановлення осіб причетних до скоєння вищевказаного злочину та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до речей та документів.

Враховуючи вищевказане, а також тяжкість злочину і неможливість отримати відомості в інший спосіб, та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення осіб які вчинили даний злочин та їх місцезнаходження, може бути використана як доказ, виникла потреба в отримані дозволу на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні, ПрАТ Київстар (м. Київ, вул. Дегтярівська, 53), ПрАТ ВФ Україна (м. Київ, вул.Лейпцизька 15),ТОВ Лайфселл (м. Київ, вул.Амосова, 12) що містять технічну інформацію про зв'язок, телекомунікаційні послуги, їх тривалість, зміст, маршрути передавання (- адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв'язок вищевказаних мобільних терміналів та в зоні дії яких вони реєструвалися; - адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв'язок кінцевого обладнання з вищевказаними мобільними терміналами; - ідентифікаційні ознаки, кінцевого обладнання абонента: унікальний ідентифікатор сім-картки (ІМSІ), міжнародний ідентифікатор кінцевого обладнання (далі - ІМЕІ) тощо; - типи з'єднання абонента: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), ММS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв'язком смузі частот), інтернет з'єднання, переадресація тощо; - дата, час та тривалість з'єднань, у тому числі з'єднання нульової тривалості (неприйняті виклики) абонента; - ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, з яким відбувався сеанс зв'язку абонента А (абонент Б); ІМЕІ терміналів в яких працював абонентський номер та працює на теперішній час; - за наявності контрактної угоди (або відповідної реєстрації) з абонентом А надати відомості про його особу),абонентського номеру НОМЕР_2 у період часу з 00.00 годин 01.09.2018 року до закінчення строку дії ухвали , на паперових носіях та на оптичному носії для лазерних систем зчитування з обов'язковою прив'язкою до місцевості в приміщенні: ПрАТ "КИЇВСТАР" за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, ПрАТ ВФ Україна за адресою: м. Київ вул. Лейпцизька 15, ТОВ Лайфселл за адресою: м. Київ вул. Амосова 12.

Слідчий в судовому засіданні клопотання підтримав та просив його задовольнити з підстав, викладених в ньому, зазначив, про неможливість іншим способом довести обставини, які передбачається довести за допомогою вказаних документів, які можуть бути використані як доказ.

Слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

ПрАТ "КИЇВСТАР", ПрАТ ВФ Україна та ТОВ Лайфселл про час та місце розгляду клопотання повідомлені електронною поштою.

Слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 91, 92 КПК України обов'язок доказування обставин кримінального правопорушення, винуватості особи у його вчиненні, покладається на слідчого.

Згідно з ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ч.ч.5,6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно витягу з кримінального провадження, внесеного в ЄРДР за №12019040410000219, дані за ознаками кримінального правопорушення, передбачені ч.1 ст.122 КК України внесені в ЄРДР 06.03.2019 року (а.с.4).

До клопотання додано рапорт заступника начальника СКП Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Собко О.А. від 13.03.2019 року (а.с.5).

На підставі викладеного, для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування кримінального правопорушення, з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, враховуючи, що є достатні підстави вважати, що вони знаходяться у володільця - ПрАТ Київстар (м. Київ, вул. Дегтярівська, 53), ПрАТ ВФ Україна (м. Київ, вул. Лейпцизька 15), ТОВ Lifecell (м. Київ, вул. Амосова, 12), слідчий суддя вважає, що необхідно надати слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до документів з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Враховуючи викладене, на підставі ст. ст. 91,92,159-166, 309 КПК України, -

УХВАЛИЛА:

Клопотання слідчого СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області Борисова А.О. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів - задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ Апостолівського ВП Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Борисову А.О. на тимчасовий доступ в ПрАТ Київстар (м.Київ, вул. Дегтярівська, 53), ПрАТ ВФ Україна (м. Київ, вул. Лейпцизька 15), ТОВ Lifecell (м. Київ, вул. Амосова, 12) до документів, що містять технічну інформацію про зв'язок, телекомунікаційні послуги, їх тривалість, зміст, маршрути передавання (- адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв'язок вищевказаних мобільних терміналів та в зоні дії яких вони реєструвалися; - адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв'язок кінцевого обладнання з вищевказаними мобільними терміналами; - ідентифікаційні ознаки, кінцевого обладнання абонента: унікальний ідентифікатор сім-картки (ІМSІ), міжнародний ідентифікатор кінцевого обладнання (далі - ІМЕІ) тощо; - типи з'єднання абонента: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), ММS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв'язком смузі частот), інтернет з'єднання, переадресація тощо; - дата, час та тривалість з'єднань, у тому числі з'єднання нульової тривалості (неприйняті виклики) абонента; - ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, з яким відбувався сеанс зв'язку абонента А (абонент Б); ІМЕІ терміналів в яких працював абонентський номер та працює на теперішній час; - за наявності контрактної угоди (або відповідної реєстрації) з абонентом А надати відомості про його особу), абонентського номеру НОМЕР_2 у період часу з 00.00 годин 01.09.2018 року до закінчення строку дії ухвали , на паперових носіях та на оптичному носії для лазерних систем зчитування з обов'язковою прив'язкою до місцевості.

Термін дії даної ухвали - 30 днів з дня її постановлення.

У випадку невиконання даної ухвали суд, у відповідності до ст.166 КПК України, за клопотанням слідчого, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення вищевказаних речей.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Апостолівського районного суду

Дніпропетровської області Кодрян Л. І.

Зареєстровано 22.03.2019
Оприлюднено 22.03.2019
Дата набрання законної сили 20.03.2019

Судовий реєстр по справі 171/411/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 27.05.2020 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 03.03.2020 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 10.09.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 10.09.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 23.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 23.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 23.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне
Ухвала від 20.03.2019 Апостолівський районний суд Дніпропетровської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону