КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 234/4231/19

Провадження № 1-кс/234/2263/19

У Х В А Л А

про призначення експертизи

19 березня 2019 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Марченко Л.М., за участю секретаря Коваленко Н.Є.,

розглянувши у судовому засіданні клопотання слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області ОСОБА_1, погоджене прокурором Краматорської місцевої прокуратури ОСОБА_2, про призначення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12019050390000913 від 01.03.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.309 ч.1 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

19.03.2019 року слідчий звернувся до слідчого судді з вказаним клопотанням.

Клопотання обґрунтовано тим, що в провадженні слідчого відділу Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019050390000913 від 01.03.2019 за ч.1 ст. 309 КК України.

Проведеним досудовим розслідуванням встановлено,що 01.03.2019 року до ЧЧ Краматорського ВП надійшов рапорт працівника поліції про те, що громадянка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 за місцем свого мешкання у ІНФОРМАЦІЯ_2 зберігає наркотичні речовини. 18.03.2019 року на пілставі ухвали слідчого судді у зазначеному будинку проведено обшук, під час якого у господарських спорудах виявлено та вилучено пакет з речовиною рослинного походження, зеленого кольору.

18.03.2019 року в період часу з 07.05. по 09.20 годин слідчим СВ Краматорського ВП проведено обшук у буд. 110 по вул. Львівській у м. Краматорську, за місцем мешкання громадянки ОСОБА_3, під час якого виявлено та вилучено господарське сито з нашаруванням рослинного походження, поліетиленова пляшка з нашаруванням бурого кольору, дві частини поліетиленових пляшок з нашаруванням бурого кольору, пристрій для паління, з нашаруванням бурого кольору, поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження, подріблене, зеленого кольору.

Слідчий в клопотанні зазначає, що в ході досудового розслідування виникла необхідність у експертизі наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, проведення якої просить доручити експертам Донецького НДЕКЦ МВС України , а також наводить перелік питань, які потрібно поставити на її вирішення.

В судове засідання слідчий не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку. Відповідно до ч.3 ст.244 КПК України особа, яка подала клопотання, повідомляється про місце та час його розгляду, проте її неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання, крім випадків, коли її участь визнана слідчим суддею обов'язковою.

Згідно ст.242 ч.1 КПК України експертиза проводиться експертом за зверненням сторони кримінального провадження або за дорученням слідчого судді чи суду, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Згідно ст.244 КПК України у разі якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.

Клопотання розглядається слідчим суддею місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, не пізніше 5-ти днів із дня його надходження до суду. Особа, яка подала клопотання, повідомляється про місце та час його розгляду, проте її неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання, крім випадків, коли її участь визнана слідчим суддею обов'язковою.

Слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Дослідивши надані в обґрунтування клопотання матеріали кримінального провадження, слідчий суддя вважає, що клопотання про проведення експертизи підлягає задоволенню, оскільки для визначення чи є вилучені речовини наркотичними або психотропними речовини нами, їх виду та маси необхідні спеціальні знання.

Згідно ст.107 КПК України у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Керуючись ст.ст.107, 242, 243, 244, 245 КПК України, слідчий суддя -

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області ОСОБА_1, погоджене прокурором Краматорської місцевої прокуратури ОСОБА_2, про призначення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12019050390000913 від 01.03.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.309 ч.1 КК України, задовольнити.

Призначити експертизу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, на вирішення якої поставити наступні питання:

-Чи є речовина, вилучена 18.03.2019 року під час обшуку за місцем мешкання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у буд. 110 по вул. Львівській у м. Краматорську, наркотичним засобом ? Якщо так, то до якого виду вона належить? Яка вага речовини?

-Чи є на господарському ситі, поліетиленовій пляшці, які було вилучено під час обшуку 18.03.2019 року за місцем мешкання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у буд. 110 по вул. Львівській у м. Краматорську, залишки наркотичних засобів? Якщо так, яка вага речовини, та до якого виду вона відноситься?

Проведення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів доручити експертам експертної установи Донецькій НДЕКЦ МВС України.

В розпорядження яких надати: поліетиленовий пакет з вилученою речовиною, поліетиленовий пакет з господарським ситом, поліетиленовою пляшкою, двома частинами поліетиленових пляшок, пристрою для паління .

Дозволити експертам Донецького НДЕКЦ МВС України повне або часткове знищення об'єктів дослідження.

Висновок експерта, залученого слідчим суддею, надається особі за клопотанням якої він був залучений.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_4

Зареєстровано 25.03.2019
Оприлюднено 25.03.2019
Дата набрання законної сили 19.03.2019

Судовий реєстр по справі 234/4231/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 19.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 19.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону