КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ПОЛТАВИ
Справа №552/6942/18
Провадження № 1-кс/552/1241/19
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27.03.2019 року слідчий суддя Київського районного суду м. Полтави ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого СВ ВП №1 Полтавського ВП ГУНП у Полтавській області ОСОБА_3 про призначення судово-економічної експертизи, -
В С Т А Н О В И В :
26.03.2019 року до слідчого судді Київського районного суду м. Полтави надійшло клопотання слідчого СВ ВП №1 Полтавського ВП ГУНП у Полтавській області ОСОБА_3 про призначення судово-економічної експертизи.
Своє клопотання обґрунтовує тим, що у провадженні СВ ВП №1 Полтавського відділу поліції ГУ НП у Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42018170020000325 від 08.11.2018 року за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 175 КК України.
Згідно відомостей з ЄРДР за період часу з липня по жовтень 2018 року керівництво ТОВ «Варан» (ЄДРПОУ 40176779, м.Полтава, пров. Перспективний 1а) допустило безпідставну невиплату у повному обсязі заробітньої плати ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 .
З метою з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження необхідні спеціальні знання, слідчий просить призначити по справі судово-економічну експертизу.
Відповідно дост.244КПК Україниу разі якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.
Враховуючи, що для з`ясування обставин, що мають значення для кримінапльного провадження, існує потреба у проведенні судово-економічної експертизи, а тому клопотання слідчого підлягає задоволенню.
Керуючись, 242, 243, 244 КПК України, -
У Х В А Л И В :
Клопотання слідчого задовольнити.
Призначити по кримінальному провадженню №42018170020000325 від 08.11.2018 року судово-економічну експертизу проведення якої доручити експертам Полтавського НДЕКЦ МВС України.
На вирішення експертів поставити такі питання:
1) Чи підтверджуються документально заборгованості ТОВ «Варан-2016» по виплаті заробітної плати гр. ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 за період з 01 січня 2018 року по 17 грудня 2018 року, та на яку суму?
2) Чи була у підприємства ТОВ «Варан-2016» фінансова можливість виплатити в повному обсязі (або частково) нараховану заробітну плату працівникам підприємства за період з 01 січня 2018 року по 17 грудня 2018 року, в тому числі гр. ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , за рахунок власних обігових коштів, іншого майна, з урахуванням черговості платежів, згідно із вимогами законодавства?
3) Якщо відповідь на третє питання «так», то на які потреби були витрачені грошові кошти ТОВ «Варан-2016» за період існування заборгованості по заробітній платі по підприємству з 01 січня 2018 року по 17 грудня 2018 року, в тому числі перед працівниками гр. ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ?
4) Хто повинен був забезпечити дотримання норм чинного законодавства при проведенні фінансово-господарських операцій та відповідати за виплату заборгованості по заробітній платі на ТОВ «Варан-2016» з 01 січня 2018 року по 17 грудня 2018 року, в тому числі гр. ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ?
Для ознайомлення експерту надати при необхідності матеріали досудового розслідування.
Дозволити експертам отримувати у слідчого первинну бухгалтерську документацію ТОВ «Варан-2016», інформацію про рух грошових коштів на банківських рахунках ТОВ «Варан-2016» та іншу документацію на паперових та електронних носіях.
Висновок експерта надати слідчому СВ ВП №1 Полтавського ВП старшому лейтенанту поліції ОСОБА_3 .
Попередити експертів про кримінальну відповідальність, передбачену ст. 384, 385 КК України. Роз`яснити, що висновок експерта повинен відповідати вимогам ст. 102 КПК України.
Висновок експерта надати до Відділення №1 Полтавського відділу поліції ГУ НП у Полтавській області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2019 |
Оприлюднено | 16.02.2023 |
Номер документу | 80769176 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення експертизи |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні