ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

Справа № 202/2103/19

Провадження № 1-кс/202/3460/2019

УХВАЛА

Іменем України

05 квітня 2019 року м. Дніпро

Слідчий суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Бєльченко Л.А.,

за участю секретаря Шишляннікова О.В.,

розглянувши клопотання слідчого СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_1, погоджене з прокурором відділу прокуратури Дніпропетровської області ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до речей і документів, -

ВСТАНОВИВ:

До Індустріального районного суду м. Дніпропетровська надійшло клопотання слідчого СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до документів.

Відповідно до клопотання в провадженні СУ ГУНП в Дніпропетровській області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019040000000106 від 05.02.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Слідчий зазначає, що під час досудового розслідування встановлено, що службові особи Відділу освіти, молоді та спорту Петриківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області, за відсутності необхідності у здійсненні робіт на об'єкті Капітальний ремонт будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103, в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , діючи умисно, в інтересах ТОВ "УКРЄВРОКРОВЛЯ" , код 33384123, оприлюднили звіт про укладений договір № 18-403П від 18.12.2018 року на виконання робіт, які вже фактично були виконані, чим свідомо створили передумови для витрачання у 2018 році бюджетних коштів без фактичного виконання таких робіт на загальну суму 1 341 972,04 грн.

Також відповідно до звітів про виконання вищевказаних договорів 26.12.2018 року Відділом освіти, молоді та спорту Петриківської РДА Дніпропетровської області виконано оплату вказаних робіт ТОВ "УКРЄВРОКРОВЛЯ" , код 33384123, на загальну суму 1 341 972,04 грн.

Проведеними слідчими діями встановлено, що фактично вся сума коштів за договором № 18-403П від 18.12.2018 року перерахована на розрахунковий рахунок ТОВ "УКРЄВРОКРОВЛЯ" через вісім днів з моменту укладання договору, а календарним графіком виконання робіт за об'єктом: Капітальний ремонт будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103 в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , передбачена загальна тривалість виконання робіт 7 днів.

Також 11.12.2017 року між Відділом освіти, молоді та спорту Петриківської РДА Дніпропетровської області та ТОВ "УКРЄВРОКРОВЛЯ" , код 33384123, було укладено договір № 17-250П від 11.12.2017 року щодо Капітального ремонту будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103, в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , однак відповідно до додаткової угоди № 2 від 10.12.2018 року договір було розірвано між сторонами.

При цьому є підстави вважати, що фактично роботи, які передбачені договором № 18-403П від 18.12.2018 року, виконувались у червні - серпні 2018 року.

Окрім того, 21.12.2018 року Відділом освіти, молоді та спорту Петриківської РДА Дніпропетровської області на розрахунковий рахунок інженера з технічного нагляду ФОП ОСОБА_3, ІПН НОМЕР_1, виконано оплату на загальну суму 25161,7 грн. (рахунок № 43 вiд 20.12.2018 року) за технічний нагляд по об'єкту: Капітальний ремонт будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103 в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , договір № 08/21-Тн.

Таким чином, у володінні ФОП ОСОБА_3 ІПН НОМЕР_1, за адресою: АДРЕСА_1, знаходяться документи, які мають значення для встановлення істини по кримінальному провадженню та в подальшому будуть необхідні для доказування причетності певних осіб до скоєння кримінального правопорушення.

Тому слідчий просив надати дозвіл на тимчасовий доступ з можливістю вилучення оригіналів документів, які перебувають у володінні ФОП ОСОБА_3 ІПН НОМЕР_1, за адресою: АДРЕСА_1, а саме: договорів (із додатками) на проведення технічного нагляду за будівництвом по об'єкту: Капітальний ремонт будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103 в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , укладених між Відділом освіти, молоді та спорту Петриківської РДА Дніпропетровської області, код 23641836, та ФОП ОСОБА_3 ІПН НОМЕР_1; актів здачі-прийняття робіт по договорам на проведення технічного нагляду по об'єкту: Капітальний ремонт будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103 в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , довідок до актів, журналу технічного нагляду, рахунків, платіжних доручень, виписок банку про зарахування коштів по вищезазначеному договору; листувань між інженером технічного нагляду ФОП ОСОБА_3 та Відділом освіти, молоді та спорту Петриківської РДА Дніпропетровської області, повних анкетних даних працівників ФОП ОСОБА_3 (ПІБ, посада, місце проживання, контактний мобільний телефон); копій свідоцтв про державну реєстрацію; довідки з Єдиного держреєстру; свідоцтва про сплату Єдиного податку; трудових договорів (цивільно-правових угод) з найманими працівниками; кваліфікаційного сертифікату інженера технічного нагляду.

Слідчий у судове засідання не з'явився, надав заяву, в котрій клопотання підтримав, просив задовольнити та розглянути його за його відсутності.

Дослідивши клопотання із доданими до нього матеріалами, приходжу до висновку, що клопотання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Встановлено, що у провадженні СУ ГУНП в Дніпропетровській області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019040000000106 від 05.02.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.

Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Відповідно до ст. 165 КПК України особа, яка зазначена в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів як володілець речей або документів, зобов'язана надати тимчасовий доступ до зазначених в ухвалі речей і документів особі, зазначеній у відповідній ухвалі слідчого судді, суду. Зазначена в ухвалі слідчого судді, суду особа зобов'язана пред'явити особі, яка зазначена в ухвалі як володілець речей і документів, оригінал ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів та вручити її копію. Особа, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, зобов'язана залишити володільцю речей і документів опис речей і документів, які були вилучені на виконання ухвали слідчого судді, суду. На вимогу володільця особою, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених документів. Копії вилучених документів виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.

Дослідивши матеріали клопотання, кримінального провадження, приходжу до висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню, оскільки для з'ясування всіх обставин кримінального провадження, необхідний тимчасовий доступ до перелічених у клопотанні документів з можливістю їх вилучення, що перебувають у володінні ФОП ОСОБА_3 ІПН НОМЕР_1, за адресою: АДРЕСА_1.

Фіксування процесуальної дії за допомогою технічного засобу під час розгляду клопотання не здійснювалося, у зв'язку із неприбуттям в судове засідання всіх осіб, що відповідає вимогам ч. 4 ст. 107 КПК України.

Керуючись ст. ст. 110, 131-132, 159-160, 162-166, 309 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ :

Клопотання слідчого СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до речей і документів задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_1, слідчим, які входять до складу слідчої групи в кримінальному провадженні № 12019040000000106 від 05.02.2019 року, на тимчасовий доступ з можливістю вилучення оригіналів документів, які перебувають у володінні ФОП ОСОБА_3 ІПН НОМЕР_1, за адресою: АДРЕСА_1, а саме:

-договорів (із додатками) на проведення технічного нагляду за будівництвом по об'єкту: Капітальний ремонт будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103 в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , укладених між Відділом освіти, молоді та спорту Петриківської РДА Дніпропетровської області, код 23641836, та ФОП ОСОБА_3 ІПН НОМЕР_1;

-актів здачі-прийняття робіт по договорам на проведення технічного нагляду по об'єкту: Капітальний ремонт будівель Шульгівського навчально-виховного комплексу загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад по вул. Центральна 103 в с. Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області , довідок до актів, журналу технічного нагляду, рахунків, платіжних доручень, виписок банку про зарахування коштів по вищезазначеному договору;

-листувань між інженером технічного нагляду ФОП ОСОБА_3 та Відділом освіти, молоді та спорту Петриківської РДА Дніпропетровської області, повних анкетних даних працівників ФОП ОСОБА_3 (ПІБ, посада, місце проживання, контактний мобільний телефон);

-копій свідоцтв про державну реєстрацію; довідки з Єдиного держреєстру; свідоцтва про сплату Єдиного податку; трудових договорів (цивільно-правових угод) з найманими працівниками; кваліфікаційного сертифікату інженера технічного нагляду.

Строк виконання ухвали до 04 травня 2019 року включно.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Бєльченко Л.А.

Дата ухвалення рішення 05.04.2019
Зареєстровано 11.04.2019
Оприлюднено 11.04.2019

Судовий реєстр по справі 202/2103/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 05.04.2019 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 05.04.2019 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 05.04.2019 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 05.04.2019 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне
Ухвала від 05.04.2019 Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону