№ 1-278/08
ПОСТАНОВА
попереднього розгляду
2 квітня 2008 року суддя Голосіївського районного суду Дідик М. В., при секретарі Гаврилюк І.В., за участю, потерпілого ОСОБА_1, провівши в приміщенні суду в м. Києві попередній розгляд скарги ОСОБА_1 з проханням порушити кримінальну справу відносно
ОСОБА_2 та ОСОБА_3 за ст. 125 ч. 2 КК України, -
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду зі скаргою приватного обвинувачення, в якій ставить питання про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_2 та ОСОБА_3 за ознаками злочину, передбаченого ст. 125ч.2 КК України. В скарзі посилається на те, 02.02.2008 року біля 11 години ОСОБА_2, та його батько ОСОБА_2 біля вхідних дверей квартири 32 по вул. Набережно-Корчуватській в м. Києві умисно нанесли йому численні удари в різні частини тіла, заподіявши при цьому легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров»я., та діями останніх йому було спричинено моральну та матеріальну шкоду.
Згідно ст. 27 КПК України справи про злочини, в тому числі передбачені ст. 125 КК України, порушуються не інакше як за скаргою потерпілого, якому і належить в такому разі право підтримувати обвинувачення. В цих справах дізнання і досудове слідство не проводяться.
Згідно ст. 251 ч. 1 КПК України скарга потерпілого повинна відповідати вимогам, які цим Кодексом встановлені щодо обвинувального висновку ( ст. ст. 223, 224 КПК України ), а саме - скарга має складатися з описової та резолютивної частини, в описовій частині зазначаються обставини справи як їх вважає встановленими потерпілий, місце, час, способи, мотиви і наслідки злочину, вчиненого обвинуваченим, а також докази, якими, на думку потерпілого, стверджується обвинувачення, в резолютивній частині наводяться відомості про особу обвинуваченого, коротко викладаються суть обвинувачення із зазначенням статті ( частини, пункту статті) Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність за даний злочин, та прохання про порушення кримінальної справи і притягнення особи до кримінальної відповідальності за вчинення цього злочину, скарга підписується потерпілим, до скарги додаються список осіб, які підлягають виклику в судове засідання, з зазначенням їх адреси, вказівка на наявність речових доказів, позовна заява (якщо заявляється цивільний позов), додається копія скарги.
Як встановлено при попередньому розгляді даної скарги вона не відповідає вимогам, які встановлені ст. ст. 223, 224 КПК України щодо обвинувального висновку, а саме:
- відсутні дані про особи ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , відносно яких заявник просить порушити кримінальну справу - не зазначені місце їх проживання, дата та місце їх народження;
- відсутні докази того, що заявнику причинено легкі тілесну ушкодження;
- ставлячи вимогу про стягнення моральної та матеріальної шкоди, до скарги не
додано позовної заяви,
тому згідно ч.1 СТ. 251КПК розглянута бути не може, отже підлягає залишенню без розгляду.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст. 251 КПК України, -
постановив:
Скаргу ОСОБА_1 про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_2 та ОСОБА_3 за ст. 125 ч. 2 КК України, - залишити без розгляду та повернути її заявнику.
Роз"яснити заявнику ОСОБА_1 про те, що він, усунувши недоліки у скарзі, вправі звернутися до суду з повторною скаргою.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 02.04.2008 |
Оприлюднено | 13.12.2022 |
Номер документу | 8108559 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Голосіївський районний суд міста Києва
Дідик М.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні