Ухвала
від 16.04.2019 по справі 312/67/19
ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

2/312/37/2019

312/67/19

16.04.2019

У Х В А Л А

про відкладення підготовчого засідання

справа № 312/67/19

провадження № 2/312/37/2019

16 квітня 2019 року селище ОСОБА_1

Великобілозерський районний суд Запорізької області в складі:

головуючого судді Яцун О.О.,

при секретарі Юхник С.Ф.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 в особі представника ОСОБА_5 до Приватного акціонерного товариства Агрофірма Гюнівська про визнання договору оренди землі припиненим та стягнення збитків,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Великобілозерського районного суду Запорізької області від 19 березня 2019 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та вирішено розгляд цивільної справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Позивачі ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 , будучи належним чином повідомленими про час, день та місце проведення підготовчого судового засідання, до суду не з'явилися,надавши до канцелярії суду клопотання про розгляд справи за їх відсутності, просять суд розглядати справу за участю їх представника ОСОБА_5 (а.с.47-49).

В судове засідання 16 квітня 2019 року на 14 годину 15 хвилин представник позивачів ОСОБА_5, який діє на підставі ордерів на надання правової допомоги серії ЗП № 048839 від 25.02.2019 року, серії ЗП № 048837 від 25.02.2019 року та серії ЗП № 048838 від 25.02.2019 року (а.с.13-15), будучи належним чином повідомленим про час, день та місце проведення підготовчого судового засідання, не з'явився, причини неявки не повідомив.

Представник відповідача ОСОБА_6, який діє на підставі довіреності від 20.03.2019 року (а.с.42), будучи належним чином повідомленим про час, день та місце проведення підготовчого судового засідання, також не з'явився до суду, надавши до канцелярії суду заяву про відкладення судового розгляду справи, в зв'язку з тим, що він в цей час приймає участь в судовому засіданні господарського суду Запорізької області і не може прийняти участь в даному судовому засіданні.

Відповідно до ч.2 ст. 198, п. 2) ч. 2 ст. 223 ЦПК України, суд відкладає підготовче засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадку першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

За правилами ч. 9 ст. 223 ЦПК України, про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.

Враховуючи зазначене вище, суд визнає причини неявки представника відповідача ОСОБА_6 в судове засідання поважними та приходить до висновку про наявність підстав для відкладення підготовчого засідання у даній справи.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 198, 223 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкласти підготовче засідання у цивільної справи за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 в особі представника ОСОБА_5 до Приватного акціонерного товариства Агрофірма Гюнівська про визнання договору оренди землі припиненим та стягнення збитків, на 24 квітня 2019 року на 14 годину 45 хвилин в приміщенні Великобілозерського районного суду Запорізької області .

Про час та місце проведення підготовчого засідання повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Яцун

СудВеликобілозерський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення16.04.2019
Оприлюднено17.04.2019
Номер документу81193561
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —312/67/19

Ухвала від 24.04.2019

Цивільне

Великобілозерський районний суд Запорізької області

Яцун О. О.

Ухвала від 16.04.2019

Цивільне

Великобілозерський районний суд Запорізької області

Яцун О. О.

Ухвала від 19.03.2019

Цивільне

Великобілозерський районний суд Запорізької області

Яцун О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні