Ухвала
від 15.04.2019 по справі 480/799/18
МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Справа № 480/799/18

У Х В А Л А

Миколаївський районний суд Миколаївської області

в складі: головуючого - судді Терентьєва Г.В.

при секретарі Куртась .К.В.,

розглянувши 15 квітня 2019 року в місті Миколаєві у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Грінвіл ЛТД" до ОСОБА_1 про визнання договору оренди землі недійсним та скасування його державної реєстрації,

в с т а н о в и в :

В провадженні Миколаївського районного суду Миколаївської області знаходиться цивільна справа за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Грінвіл ЛТД" до ОСОБА_1 про визнання договору оренди землі недійсним та скасування його державної реєстрації.

В позовній заяві представник позивача просив витребувати у відповідача договір оренди землі б/н від 09.11.2017 року укладеного з ОСОБА_2 .

Сторони в судове засідання не з`явилися.

Перевіривши матеріали справи, суд дійшов наступного.

Відповідно до ст. 84 ЦПК України, у разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази. Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Перевіривши клопотання про витребування доказів та доводи на які посилаються в документах, суд вважає, що у відповідача слід витребувати вище вказані документи.

Додатково суд зазначає, що відповідно до наданих роз`яснень, клопотання про витребування доказів судовим збором не обкладається, а оцінка отриманим доказам буде надана у нарадчій кімнаті при вирішення справи по суті.

Також суд вважає, що до участі у справі слід залучити в якості третьої особи ОСОБА_2 .

Відповідно ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов`язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі.

Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов`язки, встановлені статтею 43 цього Кодексу.

Вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, не тягне за собою розгляду справи спочатку.

Враховуючи те, що рішення суду, яке буде ухвалене у справі, може вплинути на права та обов`язки інших осіб, а саме: ОСОБА_2 то його слід залучити до участі у справі в якості третьої особи.

Керуючись ст.ст. 53, 84,260 ЦПК України, суд, -

У х в а л и в :

Залучити до участі у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Грінвіл ЛТД" до ОСОБА_1 про визнання договору оренди землі недійсним та скасування його державної реєстрації в якості третьої особи, ОСОБА_2 .

Витребувати у відповідача ОСОБА_1 договір оренди землі б/н від 09.11.2017 року укладеного з ОСОБА_2 ( або належним чином засвідчену копію).

Розгляд справи відкласти на 04.06.2019 року на 09 годину 00 хвилин.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Г.В. Терентьєв

15.04.2019

СудМиколаївський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення15.04.2019
Оприлюднено19.04.2019
Номер документу81250090
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —480/799/18

Ухвала від 20.09.2021

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Войнарівський М. М.

Ухвала від 14.06.2021

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Войнарівський М. М.

Ухвала від 04.06.2019

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Терентьєв Г. В.

Ухвала від 15.04.2019

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Терентьєв Г. В.

Ухвала від 15.06.2018

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Терентьєв Г. В.

Ухвала від 12.06.2018

Цивільне

Миколаївський районний суд Миколаївської області

Терентьєв Г. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні