ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/18229/19-к

Примірник № ___

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 квітня 2019 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Новак Р.В., при секретарі Владіміровій О.К., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смоли І.І. про тимчасовий доступ до речей та документів,-

ВСТАНОВИВ:

До провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Новака Р.В. надійшло клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смоли І.І., погоджене прокурором відділу процесуального керівництва прокуратури міста Києва Самойловим М.В., про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні ТОВ Сумський обласний центр служби крові (ЄДРПОУ 05481027), розташованого за адресою: м.Суми, провулок Громадянський,2.

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження слідчий вказав, що в провадженні Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві перебувають матеріали кримінального провадження №62018100000000044 від 22.12.2018 за викладеними у заяві про скоєння злочину АГС Совість твердженнями щодо ймовірних протиправних дій посадових осіб Міністерства охорони здоров'я України, органів державної влади та місцевого самоврядування, та з інших питань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

Слідчий зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ТОВ Сумський обласний центр служби крові (ЄДРПОУ 05481027), з можливістю вилучення документів.

В судове засідання слідчий та представник особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, не з'явились, про місце і час розгляду клопотання повідомлялись належним чином.

Слідчий Смола І.І. подав до суду заяву про розгляд клопотання у його відсутність та зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.

На підставі ч. 4 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання у відсутності особи, у володінні якої знаходиться речі і документи, з огляду на її повідомлення належним чином.

Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 1 ст. 107 КПК України не здійснювалась.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, заслухавши пояснення слідчого, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання,оскільки вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

Разом з тим, клопотання слідчого в частині вилучення оригіналів документів, які зазначені в його клопотанні слідчий суддя вважає необґрунтованим.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смоли І.І. про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити частково.

Надати дозвіл слідчим Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смолі Ігорю Ігоровичу, Машиці Сергію Петровичу, Равлюку Антону Віталійовичу, Андруші Олександру Леонідовичу, Ткаченку Костянтину Олександровичу, Кравченку Миколі Васильовичу, Кримському Тарасу Святославовичу на тимчасовий доступ до оригіналів наступних документів з можливістю вилучення копій документів з ТОВ Сумський обласний центр служби крові (ЄДРПОУ 05481027), розташованого за адресою: м.Суми, провулок Громадянський,2, за період з 01.01.2017 по 01.03.2019 по взаємовідносинам ТОВ Сумський обласний центр служби крові (ЄДРПОУ 05481027) з суб'єктами господарської діяльності приватної, комунальної та державної форми власності та документів фінансово-господарського обліку:

1. Документи щодо реалізації донорської крові та її компонентів (еритроцити, збіднені на лейкоцити у додатковому розчині, еритроцити відмиті, тромбоцити (аферез 2*10, збіднені лейкоцитами, аферез 4*10, збіднені лейкоцитами, аферез 6*10, збіднені лейкоцитами), плазма свіжоморожена лейкофільтрована, плазма свіжоморожена антистафілококова лейкофільтрована, свіжоморожена плазма з крові людини:

- договори з усіма додатками щодо здійснення реалізації (продажу) донорської крові та її компонентів, укладених з суб'єктами господарювання;

- акти приймання - передачі, видаткові накладні, податкові накладні, товарно-транспортні накладні щодо перевезень продукції, у тому числі відправлення поштою;

- рішення та витяги з рішень сесій Обласної (міської) ради відповідної територіальної громади про надання дозволу на реалізацію донорської крові людини та її компонентів;

- висновки постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я про надання дозволу на реалізацію донорської крові людини та її компонентів;

- накази по СПК, Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Про затвердження ціни реалізації донорської крові, її компонентів та переліку і складу статей калькуляції виробничої собівартості продукції , затверджений прейскурант цін на зазначену продукцію;

- розрахунок витрат (собівартості) на заготівлю та зберігання препаратів крові;

- проведення уцінки зазначеної продукції;

- оборотно - сальдові відомості, картки-рахунки по аналітичних рахунках бухгалтерського обліку з відображення виробничої собівартості продукції (донорської крові та її компонентів) та формування ціни її реалізації (рахунки 26 готова продукція , 23 виробництво , 90 собівартість , 91 загальновиробничі витрати , інші рахунки бухгалтерського, бюджетного обліку);

- оборотно - сальдові відомості, картки рахунки по аналітичних рахунках бухгалтерського обліку з відображення операцій з продажу продукції (рахунки 361 та 631);

2. Документи щодо отримання (надходження), виготовлення донорської крові та її компонентів (еритроцити, збіднені на лейкоцити у додатковому розчині, еритроцити відмиті, тромбоцити (аферез 2*10, збіднені лейкоцитами, аферез 4*10, збіднені лейкоцитами, аферез 6*10, збіднені лейкоцитами), плазма свіжоморожена лейкофільтрована, плазма свіжоморожена антистафілококова лейкофільтрована, свіжоморожена плазма з крові людини), наявності залишків, формування потреб та її списання:

- журнали обліку: №441/о Відомість обліку заготівлі донорської крові , N 442/о Журнал обліку заготівлі плазми методом плазмаферезу , форма N 443/о Журнал обліку заготівлі донорської крові , форма N 444/о Відомість обліку заготівлі компонентів крові , форма N 445/о Журнал обліку заготівлі компонентів крові , форма N 448/о Журнал реєстрації заморожених компонентів крові , форма N 452/о Журнал обліку заявок на компоненти та препарати крові , форма N 453/о Відомість обліку руху крові, її компонентів, препаратів та кровозамінників в експедиції , форма N 454/о "Відомість щоденного обліку наявності крові , форма N 456/о Журнал обліку видачі плазми форма N 474/о Журнал запису процесу заморожування продукту , форма N 477/о Журнал обліку плазми , форма N 491/о Журнал реєстрації продукції, яка забракована відділом контрольної якості і лабораторією державного контролю , журнали обліку надходження компонентів крові по складу, у тому числі утилізації і браку та інші журнали, що відображують зазначені операції;

- внутрішні накладні на переміщення компонентів крові;

- акти списання та утилізації;

- договори на проведення утилізації донорської крові та її компонентів, укладених з суб'єктами господарювання.

В задоволенні інших вимог - відмовити.

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам ТОВ Сумський обласний центр служби крові (ЄДРПОУ 05481027) надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Новак

Підготовлено в 2-х примірниках.

Прим. 1 - справа №757/18229/19-к.

Прим. 2 - слідчий Смола І.І.

Копія - ТОВ Сумський обласний центр служби крові

Виконавець: Новак Р.В.

12.04.2019

Зареєстровано 19.04.2019
Оприлюднено 19.04.2019
Дата набрання законної сили 12.04.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону