Ухвала
від 22.04.2019 по справі 753/20193/18
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/20193/18

провадження № 6/753/497/19

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"22" квітня 2019 р. Дарницький районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді Коренюк А.М.

при секретарі Козін В.Є.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві заяву Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку КИЯНИ про виправлення описки у судовому наказі, постановленому Дарницьким районним судом міста Києва від 31 жовтня 2019 року по його заяві щодо стягнення з ОСОБА_2 заборгованості за оплату житлово - комунальних послуг, з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих на суму заборгованості, суд -

В С Т А Н О В И В:

В провадженні суду знаходилась вказана заява.

Судовим наказом Дарницького районного суду м. Києва від 31 жовтня 2019 року, який набув чинності, заяву Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку "КИЯНИ" задоволено.

Заявник звернувся до суду із заявою про виправлення описки, допущеної у судовому наказі щодо правильності написання дати народження боржника з ІНФОРМАЦІЯ_1 на ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Сторони в судове засідання не з"явилися, належним чином повідомлені про час та місце його проведення, проте їх неявка, відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, не перешкоджає розглядові даного процесуального питання.

Дана заява підлягає відмові у задоволенні.

15 грудня 2017 року набрав чинності Закон України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів № 2147-VIIІ від 03 жовтня 2017 року, яким зокрема Цивільний процесуальний кодекс викладений в новій редакції.

Відповідно до п. 9 розділу ХІІ Перехідних положень ЦПК Українисправи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Суд може, відповідно до ст. 269 ЦПК України, за власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень ( ч. 2 ст. 269 ЦПК України ).

Суд, вивчивши матеріали заяви судового наказу, рішення суду, із яких вбачається, що судом в судовому наказі описки не допущені та приходить до висновку про відсутність підстав для виправлення пропонованої описки, з врахуванням того, що при зверненні із заявою до суду саме позивачем була зазначена дата народження боржника - 23 грудня 1975 року, натомість до заяви про виправлення описки не надано жодного належного та допустимого доказу, який міг би підтвердити іншу дату народження боржника.

На підставі вищевикладеного та, керуючись п. 9 розділу ХІІ Перехідних положень ЦПК України , ст. 269 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

У задоволенні заяви Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку КИЯНИ про виправлення описки у судовому наказі, постановленому Дарницьким районним судом м. Києва від 31 жовтня 2019 року по його заяві щодо стягнення з ОСОБА_2 заборгованості за оплату житлово - комунальних послуг, з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих на суму заборгованості, - відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду протягом п ятнадцять днів з дня його (її) проголошення.

Якщо в судомому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Відповідно до ст.355 ЦПК України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Однак відповідно до пп. 15.5 п. 15 розділу Перехідні положення ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. Уразі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система починає функціонувати через 90 днів з дня опублікування Державною судовою адміністрацією України у газеті Голос України та на веб-порталі судової влади оголошення про створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Згідно ч.1 ст.354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Отже, строки оскарження судових рішень в апеляційному порядку складають 30 календарних днів - для рішень і 15 календарних днів - для ухвал, однак апеляційна скарга подається за старими правилами - через суд першої інстанції.

СУДДЯ:

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення22.04.2019
Оприлюднено23.04.2019
Номер документу81325660
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —753/20193/18

Ухвала від 22.04.2019

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Коренюк А. М.

Судовий наказ від 31.10.2018

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Коренюк А. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні