ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
18.04.2019 м. ДніпроСправа № 904/1087/19
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЦИФРОТЕХ", м. Дніпро
до Фізичної особи-підприємця Захарченко Євгенія Івановича, с. Лобойківка, Петриківський район, Дніпропетровська область
третя особа-1, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача: Державна фіскальна служба України, м. Київ
про зобов'язання вчинити певні дії
Суддя Петренко Н.Е.
Секретар судового засідання Сирота М.О.
Представники:
від позивача: не з'явився
від відповідача: не з'явився
від третьої особи: Онасенко О.В., представник за довіреністю №99-99-11-17/4/2 від 08.02.2019
СУТЬ СПОРУ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЦИФРОТЕХ" (далі - позивач) звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Фізичної особи-підприємця Захарченко Євгенія Івановича (далі - відповідач), в якому просить суд:
- зобов'язати Фізичну особу-підприємця Захарченко Євгенія Івановича (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) виконати умови договору поставки №13/ШВ від 12.12.2018, укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю "ЦИФРОТЕХ" та Фізичною особою-підприємцем Захарченко Євгенієм Івановичем, а саме, прийняти замовлений 24.12.2018 товар на загальну суму 99 900,00 грн. та оплатити його на умовах договору поставки.
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 25.03.2019 відкрито провадження у справі, розгляд справи ухвалено здійснювати за правилами загального позовного провадження, підготовче судове засідання призначено на 18.04.2019.
10.04.2019 від представника позивача надійшло клопотання про залучення до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача - Компанію "Xiaomi Inc." в особі офіційного представника Шевченка Олександара Аркадійовича та відкласти підготовче судове засідання.
11.04.2019 від відповідача до суду надійшло клопотання про відкладення розгляду справи, у зв'язку з недостатністю часу для забезпечення участі повноважного представника відповідача та підготування відповідачем обгрунтованого відзиву на позов.
18.04.2019 в підготовче судове засідання з'явився представник третьої особи. Представники позивача та відповідача у підготовче судове засідання не з'явився.
З'ясувавши обставини справи, стосовно залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Компанії "Xiaomi Inc." в особі офіційного представника Шевченка Олександара Аркадійовича, суд зазначає наступне.
У клопотанні позивач стверджує, що представник правовласника Шевченко О.А. наділений повноваженнями для захисту прав інтелектуальної власності на торгівельні марки Компанії "Xiaomi Inc.".
Втім, господарський суд звертає увагу, що позивач не обгрунтував на які саме права чи обов'язки Шевченка О.А., як офіційного представника "Xiaomi Inc.", може вплинути рішення суду у даній справі.
Відтак, підстави для залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Компанії "Xiaomi Inc." в особі офіційного представника Шевченка Олександара Аркадійовича відсутні.
Розглянувши клопотання відповідача про відкладення розгляду справи, суд вважає за можливе задовольнити клопотання відповідача та відкласти підготовче судове засідання.
Керуючись ст.ст. 60, 80, 120, 135, 161-168, 177, 182 - 185, 191, 192, 202, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -
УХВАЛИВ:
Відкласти підготовче судове засідання на 21.05.2019 об 11:30 год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 3-310 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
Рекомендувати учасникам судового процесу подати до суду всі наявні докази, що підтверджують обрану правову позицію.
Роз'яснити учасникам, що відповідні заяви по суті справи повинні відповідати вимогам статей 161-168 Господарського процесуального кодексу України та мають бути подані в строк, визначений в ухвалі.
Звернути увагу. Учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи.
У разі відсутності заяви про зміну місця проживання або місця знаходження ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає (частина 7 статті 120 Господарського процесуального кодексу України).
Роз'яснити учасникам справи про необхідність подати суду належним чином засвідчені копії: Статуту, змін до нього (при наявності), Свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) юридичної особи, довідки Головного управління статистики про внесення підприємства до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на час розгляду справи у суді (оригінали надати для огляду в судове засідання; належним чином засвідчені копії - для долучення до матеріалів справи); належним чином засвідчені копії документів на підтвердження процесуальних повноважень їх представників відповідно до вимог, передбачених статтею 60 Господарського процесуального кодексу України (оригінали надати для огляду в судове засідання).
Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи.
Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними. (частина 9 статті 80 Господарського процесуального кодексу України).
Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються (ч.8 статті 80 Господарського процесуального кодексу України).
До усіх документів, що подаються до суду додаються докази направлення їх копій та доданих до них документів іншим учасникам справи.
Крім того, у разі неявки позивача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки , суд залишає позовну заяву без розгляду , крім випадку, якщо від нього надійшла заява про розгляд справи за його відсутності і його нез'явлення не перешкоджає вирішенню спору (частина 4 статті 202 Господарського процесуального кодексу України).
Звернути увагу , що позивач може відмовитися від позову , а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві (частина 1 статті 191 Господарського процесуального кодексу України).
Нагадати, що відповідно до частини 2 статті 192 Господарського процесуального кодексу України сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.
Явку в судове засідання повноважних представників учасників справи визнано обов'язковою.
Відповідно до статті 135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення (частина 1 статті 235 Господарського процесуального кодексу України).
Оскарження цієї ухвали окремо від рішення суду не допускається.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http//dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz .
Повний текст ухвали складено - 23.04.2019.
Суддя Н.Е. Петренко
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2019 |
Оприлюднено | 23.04.2019 |
Номер документу | 81335118 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Новікова Рита Георгіївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Новікова Рита Георгіївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петренко Наталія Едуардівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петренко Наталія Едуардівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петренко Наталія Едуардівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петренко Наталія Едуардівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петренко Наталія Едуардівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні