П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(скорочене рішення)
23 квітня 2019 р. Категорія 9.2.1 м.ОдесаСправа № 420/6609/18 Головуючий в 1 інстанції: Потоцька Н. В.
час і місце ухвалення: спрощене провадження, м. Одеса
П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідачаСеменюк Г.В. суддів: Потапчук В.О. Шляхтицький О.І. при секретаріВишневській А.В.
за участю сторін: Пред-к позивачаБотвінцев Г.А. (адвокат, довіреність)
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю Хумана Південь на Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 18 лютого 2019 року по справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Хумана Південь до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -
встановиВ:
Відповідно до ст. 243 та ст. 250 КАС України, - залежно від складності справи складення постанови у повному обсязі може бути відкладено на строк не більш як десять, а якщо справа розглянута у порядку спрощеного провадження - п'ять днів з дня закінчення розгляду справи. У разі проголошення у судовому засіданні тільки вступної та резолютивної частин судового рішення (скорочене рішення) суд повідомляє, коли буде складено повне судове рішення.
Керуючись ст.ст. 243, 250, 315, 317, 321, 322, 325, 328, 329 КАС України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю Хумана Південь , - задовольнити.
Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 18 лютого 2019 року по справі № 420/6609/18, - скасувати.
Прийняти нову постанову, якою позов товариства з обмеженою відповідальністю Хумана Південь , - задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС в Одеській області форми С за №0042801406 від 02.10.2018 року.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС в Одеській області (код в ЄДРПОУ 39398646, вул. Семінарська, 5, м. Одеса, 65044) на користь товариства з обмеженою відповідальністю Хумана Південь (код в ЄДРПОУ 34737448, вул. Сергія Варлдамова, буд. 5В, м. Одеса, 65009) понесені судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 4631,25 грн.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття та оскарженню не підлягає.
Повний текст Постанови буде складено - 23 квітня 2019 року.
Суддя-доповідач Семенюк Г.В. Судді Потапчук В.О. Шляхтицький О.І.
Суд | П'ятий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.04.2019 |
Оприлюднено | 24.04.2019 |
Номер документу | 81365624 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
П'ятий апеляційний адміністративний суд
Семенюк Г.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні