Ухвала
від 24.04.2019 по справі 139/282/19
МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 139/282/19

УХВАЛА

24 квітня 2019 року смт Муровані Курилівці

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

в складі: головуючої судді Коломійцевої В.І.,

за участі секретаря судових засідань ОСОБА_1,

розглянувши в підготовчому засіданні в смт Муровані Курилівці цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Територіальної громади сіл ОСОБА_3, Привітне, Петрівка та селищ Котюжани і ОСОБА_3 в особі Обухівської сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області перебуває вказана цивільна справа.

Позивач в підготовче засідання не з'явилася, в позовіній заяві просила справу розглянути у її відсуності.

Представник відповідача також в підготовче засідання не з'явився, через канцелярію суду подав заяву, в якій просив підготовче засідання провести у відсутності представника Обухівської сільської ради.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

16.04.2019 на адресу суду надійшла заява відповідача у якій він просив залучити до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору спадкоємців за законом ОСОБА_4, який помер 27.04.2016 - ОСОБА_5, ОСОБА_6 та ОСОБА_7.

Суд вважає, що рішення у даній справі може вплинути на інтереси зазначених осіб у разі виявлення ними бажання оспорити право позивача на прийняття спадщини.

Відповідно до ч. 3 ст. 53 ЦПК України, якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов'язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

У зв'язку з викладеним, суд вважає за необхідне задовольнити заяву відповідача про залучення у справі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору.

Керуючись ст. 53, 260-261 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Підготовче засідання відкласти на 11:15 год. 13 травня 2019 року.

Залучити для участі у даній справі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору:

- ОСОБА_5 (адреса проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1);

- ОСОБА_6 (адреса проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2);

- ОСОБА_7 (адреса проживання: ІНФОРМАЦІЯ_3).

Зобов'язати позивача не пізніше двох днів з дня отримання копії даної ухвали направити залученим судом третім особам копію позовної заяви з додатками, а докази такого направлення надати суду до початку розгляду справи по суті.

Зобов'язати відповідача не пізніше двох днів з дня отримання копії даної ухвали направити залученим судом третім особам копію відзиву з додатками, а докази такого направлення надати суду до початку розгляду справи по суті.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: http://mr.vn.court.gov.ua

Залученим третім особам роз'яснити, що вони мають процесуальні права і обов'язки, встановлені статтею 43 ЦПК України.

Крім того, третя особа має право у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали надати суду письмові пояснення у яких викласти свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову (відзиву).

Копія письмових пояснень та доданих до них документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) письмових пояснень до суду.

У разі невиконання вказаних вимог, суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Третій особі роз'яснити, що з підстав, зазначених у ст.ст. 36, 37 і 38 ЦПК України, судді, секретарю судового засідання, експерту, спеціалісту, перекладачу може бути заявлено відвід учасниками справи. Відвід повинен бути вмотивованим і заявленим протягом десяти днів з дня отримання учасником справи ухвали про відкриття провадження у справі, але не пізніше початку підготовчого засідання. Після спливу вказаного строку заявляти відвід (самовідвід) дозволяється лише у виняткових випадках, коли про підставу відводу (самовідводу) заявнику не могло бути відомо до спливу вказаного строку, але не пізніше двох днів із дня, коли заявник дізнався про таку підставу.

Копію даної ухвали надіслати усім учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею та не може бути оскаржена.

Суддя: Коломійцева В.І.

СудМурованокуриловецький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення24.04.2019
Оприлюднено25.04.2019
Номер документу81369631
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —139/282/19

Рішення від 12.06.2019

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 23.05.2019

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 24.04.2019

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 26.03.2019

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні