СУМСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 587/550/19

У Х В А Л А

про призначення справи до судового розгляду

23 квітня 2019 року Сумський районний суд Сумської області в складі:

головуючого судді Черних О.М.,

за участю секретаря судового засідання Домненко Н.І.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні у залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ТОВ Агрофірма Северинівка (с. Северинівка, Сумського району, Сумської області, ЄДРПОУ 30879975), ОСОБА_2 (АДРЕСА_2 , іпн. НОМЕР_1 ), третя особа: ОСОБА_3 ( АДРЕСА_1 , іпн. НОМЕР_2 ), про відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП,

в с т а н о в и в :

По вищезазначеній цивільній справі проведено підготовку до судового розгляду.

Під час проведення підготовчого судового засідання суд, з`ясувавши обставини справи, приходить до висновку про призначення судового розгляду по справі.

В судове засідання позивач та її представник не з`явилися, від представника надійшла заява про розгляд прави без їх участі, не заперечували щодо призначення до судового засідання.

Представник відповідача - ТОВ АФ Северинівська до суду також не з`явився, хоч про час та місце розгляду справи повідомлявся.

Відповідач ОСОБА_2 також до суду не з`явився, хоч про час та місце розгляду справи повідомлявся.

Третя особа ОСОБА_3 до суду також не з`явився, хоч про час та місце розгляду справи повідомлявся.

Статтею189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 3 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд: призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Відповідно до ст. 210 ЦПК України, суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.

З урахуванням наведеного, керуючись ст. ст.196-198,200 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Закрити підготовче провадження та призначити до розгляду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ТОВ Агрофірма Северинівка (с. Северинівка, Сумського району, Сумської області, ЄДРПОУ 30879975), ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , іпн. НОМЕР_1 ), третя особа: ОСОБА_3 ( АДРЕСА_1 , іпн. НОМЕР_2 ), про відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП на 15 травня 2019 року на 10 - 30 годину.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя О.М.Черних

Дата ухвалення рішення 23.04.2019
Оприлюднено 25.04.2019

Судовий реєстр по справі 587/550/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 03.10.2019 Сумський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 07.08.2019 Сумський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 07.08.2019 Сумський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 16.07.2019 Сумський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 01.07.2019 Сумський районний суд Сумської області Цивільне
Ухвала від 23.04.2019 Сумський районний суд Сумської області Цивільне
Ухвала від 25.03.2019 Сумський районний суд Сумської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 587/550/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону