ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/15174/19-к

Примірник № ___

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 квітня 2019 року суддя Печерського районного суду м. Києва Остапчук Т.В. при секретарі Василенко Д.С., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в ОВС Головного слідчого управління Національної поліції України Харкевича В.П. погоджене з прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Департаменту Генеральної прокуратури України Райкуном О.С. про тимчасовий доступ до речей і документів,

В С Т А Н О В И В:

До провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого в ОВС Головного слідчого управління Національної поліції України Харкевича В.П. про тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" код ЄДРПОУ 40707837, адреса: АДРЕСА_1.

В судове засідання слідчий не з'явився, подав заяву про розгляд клопотання за його відсутності, вимоги клопотання підтримує у повному обсязі, просить задовольнити.

Представник ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" в судове засідання не з'явився, про розгляд клопотання повідомлявся належним чином.

На підставі ч. 4 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання у відсутності особи, у володінні якої знаходяться витребувані документи(інформація).

Слідчий в своєму клопотання зазначив, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється розслідування у кримінальному провадженні № 12017000000001548 від 22.11.2017 за фактом заволодіння бюджетними коштам, виділеними закладам охорони здоров'я на закупівлю медичних виробів шляхом підроблення сертифікатів відповідності на вказані медичні вироби та реалізації за бюджетні кошти неякісних та не забезпечених гарантійним і сервісним обслуговуванням медичних виробів за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службовими особами уповноважених органів сертифікації під час проведення робіт із оцінки відповідності медичних виробів обладнання та виробничих ділянок, що імпортується (ввозиться) на територію України здійснюється порушення вимог Технічних регламентів щодо медичних виробів, затверджених Постановами Кабінету Міністрів України № 753, 754, 755 від 02.10.2013, а також реалізацію за бюджетні кошти медичних виробів, не підтверджених за показниками безпечності та ефективності та без гарантійного обслуговування.

У ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" був контрагентом з органом сертифікації медичних виробів та який здійснює сертифікацію і видає сертифікати відповідності на медичні вироби з можливими порушення вимог Технічних регламентів, що може призвести до введення в обіг в Україні неякісних та незабезпечених гарантійним та сервісних обслуговуванням медичних виробів, які також не підтверджені за показниками безпеки та ефективності.

Згідно відповіді на запит № 44/8 від 03.12.2018 ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" надасть відповідні документи згідно ч. 2 ст. 159 КПК України, на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Вище викладене свідчить про те, що органи досудового слідства не мають можливості в інший спосіб всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, як того вимагає ч. 2 ст. 9 КПК України, тому з метою встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, необхідно отримати доступ до документів, та враховуючи, що провести відповідні заходи іншим шляхом неможливо.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Слідчий суддя, вивчивши всі надані матеріали, дійшов висновку про необхідність в частковому задоволенні клопотання про надання тимчасового доступу до документів, які знаходять у володінні ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" код ЄДРПОУ 4070783, оскільки такі дані необхідні для ефективного здійснення досудового розслідування. В частині вилучення оригіналів відмовити на підставі ч.7 ст. 163 КПК України

Керуючись ст. 108, ст.ст.160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,

У Х В А Л И В:

Клопотання старшого слідчого в ОВС Головного слідчого управління Національної поліції України Харкевича В.П. про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити частково.

Надати старшому слідчому в особливо важливих справах ГСУ Національної поліції України Харкевичу В.П., а також слідчим, яким доручено здійснення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, а саме: старшому слідчому в особливо важливих справах ГСУ НП України Андріюку А.А., старшому слідчому в особливо важливих справах ГСУ Національної поліції України Хончеву С.В., старшому слідчому СВ ЧВП ГУНП в Чернігівській області Пелехатому В.Т., слідчому СВ Сумського ВП ГУ НП в Сумській області Руденку П.О., старшому слідчому СВ Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області Тхоржеському В.С., слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області Капличному В.А. та, у порядку ст. 40 КПК України, співробітникам Служби безпеки України, тимчасовий доступ до оригіналів документів, які можуть містити відомості, що становлять комерційну таємницю, з можливістю вилучення їх оригіналів, що знаходяться у ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" код ЄДРПОУ 40707837, адреса: АДРЕСА_1, зокрема:

1.1.договорів, з усіма додатками до доповненнями, що між ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" код ЄДРПОУ 40707837 та наступними суб'єктами господарювання: ТОВ Український науковий інститут сертифікації код ЄДРПОУ 37038642, ТОВ "КРАТІЯ МЕДТЕХНІКА" код ЄДРПОУ 38670845, ТОВ "ХЕАЛСКЕА"РегулейторіСервісез код ЄДРПОУ 36047279, ТОВ Архімед Сервіс код ЄДРПОУ 36632640, ТОВ "БЮРО КРАТІЯ" код ЄДРПОУ 40098481, ТОВ "КРАТІЯ ЛТД" код ЄДРПОУ 38002596, ТОВ "ХЕАЛСКЕА" код ЄДРПОУ 39096638, ТОВ ЛендмаркЛігал код ЄДРПОУ 40342413, ФОП ОСОБА_8 ідент. номер НОМЕР_1, ФОП ОСОБА_9 ідент. номер НОМЕР_2, ФОП ОСОБА_10 ідент. номер НОМЕР_3, ФОП ОСОБА_11 ідент. номер НОМЕР_4, ФОП ОСОБА_12 ідент. номер НОМЕР_5, ФОП ОСОБА_13 ідент. номер НОМЕР_6,ФОП ОСОБА_14 ідент. номер НОМЕР_7, ФОП ОСОБА_15 ідент. номер НОМЕР_8, ФОП ОСОБА_16 ідент. номер НОМЕР_9, ФОП ОСОБА_17 ідент. номер НОМЕР_10, ФОП ОСОБА_18 ідент. номер НОМЕР_11, ФОП ОСОБА_19 ідент. номер НОМЕР_12, ФОП ОСОБА_20 ідент. номер НОМЕР_13, ОСОБА_21 ідент. номер НОМЕР_14, ОСОБА_22 ідент. номер НОМЕР_15, ФОП ОСОБА_23 ідент. номер НОМЕР_16, ФОП ОСОБА_24 ідент. номер НОМЕР_17, ФОП ОСОБА_25 ідент. номер НОМЕР_18, ФОП ОСОБА_26 ідент. номер НОМЕР_19, ФОП ОСОБА_27 ідент. номер НОМЕР_20;

1.2.банківських виписок, платіжних доручень, рахунків - фактур, актів прийому-передачі, актів взаєморозрахунків та довідок, прибуткових та видаткових накладних, податкових накладних, товарно-транспортних накладних, доручень на отримання ТМЦ, довідок про дебіторську та кредиторську заборгованість, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних, а також інших документів, які складались на виконання указаних договорів.

Визначити строк дії ухвали тривалістю тридцять днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ" надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, зазначеній в ухвалі особі та надати їй можливість зробити копії.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Остапчук Т.В.

Підготовлено в 2 примірниках

Прим.1-знаходиться в матеріалах кримінального провадження №757/15174/19-к

Прим.2 - Слідчому Харкевичу В.П

Копія: ТОВ "ПРОФЕСІЙНІ РЕГУЛЯТОРНІ ПОСЛУГИ"

Виконавець: Остапчук Т.В.

12.04.2019р.

Дата ухвалення рішення 12.04.2019
Зареєстровано 28.04.2019
Оприлюднено 28.04.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону