РІПКИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 743/767/19

Провадження №1-кс/743/234/19

УХВАЛА

про доручення проведення експертизи

25 квітня 2019 року смт. Ріпки

Слідчий суддя Ріпкинського районного суду Чернігівської області Жовток Є.А., при секретарі Марченко А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Ріпки клопотання старшого слідчого СВ Ріпкинського ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області Іванова Д.П., про проведення комплексної судової трасологічної та вибухово-технічної експертизи у кримінальному провадженні №12019270220000173 від 23.04.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України,

В С Т А Н О В И В :

Старший слідчий СВ Ріпкинського ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області звернувся до слідчого судді з клопотанням, зазначивши, що 23.04.2019 року до чергової частини Ріпкинського ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області надійшов рапорт о/у СКП Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Ященка Я.Б. про те, що отримано інформацію, що мешканець Ріпкинського району на імя "Ю", за місцем мешкання незаконно зберігає нарізну вогнепальну зброю та боєприпаси до неї, а також вибухові пристрої без передбаченого дозволу.

Вказана інформація 23 квітня 2019 року була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019270220000173, за попередньою кваліфікацією злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

У ході проведення обшуку на території господарства що розташоване за адресою: АДРЕСА_1, було виявлено та вилучено:

- предмет зовні схожий на запал типу УЗРГМ, поміщено до спецпакету №АБ016583;

- предмет зовні схожий на корпус гранати РГД 5, поміщено до спецпакету №АБ004183;

- предмет зовні схожий на корпус гранати РГД 5, поміщено до спецпакету №АБ004186;

- предмет зовні схожий на гранату Ф 1 (корпус), поміщено до спецпакету №АБ004185;

23.04.2019 року, дактилоскопійовано ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, дактилокарта якого поміщена до паперового пакунку.

Приймаючи до уваги, що для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, слідчий просить доручити експертам Чернігівського НДЕКЦ МВС України проведення комплексної судової трасологічної та вибухово-технічної експертизи.

В судове засідання слідчий не з'явився.

Згідно ч.3 ст.244 КПК України, неявка слідчого не перешкоджає розгляду клопотання.

У відповідності до ч.4 ст.107 КПК України, фіксування судового засідання з використанням технічних засобів не здійснювалось.

Дослідивши матеріали додані до клопотання, приходжу до висновку про необхідність його задоволення.

Частиною 1 ст.242 КПК України передбачено, що експертиза проводиться за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Згідно ч.6 ст.244 КПК України слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, які мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Приймаючи до уваги, що слідчим доведено необхідність залучення експерта, клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.244, 369, 372 КПК України,

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Доручити експертам Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, розташованого по вул.С.Разіна,19 в м.Чернігові, проведення комплексної судової трасологічної та вибухово-технічної експертизи.

На вирішення експертам поставити наступні питання:

- Чи є на наданих на дослідження об'єктах, сліди рук, якщо є, то чи придатні сліди рук для ідентифікації за ними особи? Якщо придатні, то чи не залишені вони ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2?

- Чим є наданий на дослідження предмет зовні схожий на запал типу УЗРГМ в спецпакеті №АБ016583?

- Чим є наданий на дослідження предмет зовні схожий на корпус гранати РГД 5 в спецпакеті №АБ004186?

- Чи відносяться дані предмети до категорії боєприпасів, вибухових пристроїв або вибухових речовин?

В розпорядження експертів надати: предмет зовні схожий на запал типу УЗРГМ, поміщено до спецпакету №АБ016583; предмет зовні схожий на корпус гранати РГД 5, поміщено до спецпакету №АБ004186; дактилокарта гр. ОСОБА_3, поміщена до паперового пакунку.

Викласти у висновку експертизи виявлені у ході її проведення відомості, які мають значення для кримінального провадження і з приводу яких експерту не були поставлені запитання.

Дозволити часткове або повне витрачення об'єктів експертизи та зміну їх властивостей.

Дозволити за необхідністю під час проведення даної експертизи використовувати результати попередньо проведених судових експертиз Чернігівським НДЕКЦ МВС України в рамках даного кримінального провадження.

Для ознайомлення експертам надати матеріали кримінального провадження №12019270220000173 від 23.04.2019 року, що стосуються предмета дослідження (за вимогою).

Попередити експертів про кримінальну відповідальність за ст.ст.384, 385 КК України за завідомо неправдивий висновок та за відмову без поважних причин від виконання покладених на них обов'язків.

Висновок експерта передати слідчому СВ Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Силенок Світлані Володимирівні, старшому слідчому СВ Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Іванову Денису Петровичу, старшому слідчому СВ Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Скопич Анастасії Володимирівні, слідчому СВ Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Заїці Андрію Вадимовичу, слідчому СВ Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Сірому Олександру Олександровичу, або за їх дорученням оперуповноваженим Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Паті Максиму Сергійовичу, Ященко Ярославу Борисовичу, Гапоненко Тетяні Сергіївні, Томилко Миколі Володимировичу, Щуковському Анатолію Васильовичу.

Судовому експерту, у разі необхідності, надсилати клопотання згідно ст.69 КПК України старшому слідчому СВ Ріпкинського ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області Іванову Д.П.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Є.А. Жовток

Зареєстровано 03.05.2019
Оприлюднено 03.05.2019
Дата набрання законної сили 25.04.2019

Судовий реєстр по справі 743/767/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 25.04.2019 Ріпкинський районний суд Чернігівської області Кримінальне
Ухвала від 25.04.2019 Ріпкинський районний суд Чернігівської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону