Провадження № 2-а/537/75/2019
Справа № 440/1318/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06.05.2019 року суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Хіневич В.І., розглянувши матеріали адміністративного позову Полтавського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області про скасування постанови,
встановив:
Позивач звернувся до суду із адміністративним позовом, відповідно до якого просить скасувати постанову від 25.03.2019 року ВП № 57309793 про накладення штрафу в розмірі 10200 грн.
Суддя перевірившиматеріали позовувстановив наступне.
Відповідно доп.2ч.5ст.160КАС Українив позовнійзаяві зазначаються
повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв’язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.
З матеріалів позову вбачається, що позивач зазначає в позові відповідачем відділ примусовоговиконання рішеньУправління державноївиконавчої службиГоловного територіальногоуправління юстиціїу Полтавськійобласті,однак відділне єюридичною особою,оскільки входить доскладу Управліннядержавної виконавчоїслужби Головноготериторіального управлінняюстиції уПолтавській області,а томуне можебути відповідачемчи позивачемв суді.
Відповідно до п. 11 ч. 5 ст. 160 КАС України в позовній заяві зазначаються власне письмове підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Відповідно доч.3ст.161КАС України,до позовноїзаяви додаєтьсядокумент просплату судовогозбору увстановлених порядкуі розміріабо документи,які підтверджуютьпідстави звільненнявід сплатисудового зборувідповідно дозакону.
В порушення вимог законодавства позивачем не додано документ, що підтверджує сплату судового збору чи клопотання про звільнення чи відстрочення сплати судового збору.
Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір»,судовий збірсправляється увідповідному розмірівід прожитковогомінімуму дляпрацездатних осіб,встановленого закономна 1січня календарногороку,в якомувідповідна заяваабо скаргаподається досуду,-у відсотковомуспіввідношенні доціни позовута уфіксованому розмірі. Ставкасудового зборуза поданнядо судупозовної заявинемайнового характеруподаної юридичною особоюстановить 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлений на рівні 1921 грн.
Таким чином, вбачається, що позивачем не додано до позовної заяви документу, що підтверджує сплату судового збору у розмірах та порядку встановленому ЗУ «Про судовий збір» за вимогу немайнового характеру в сумі 1921 грн.
Платіжні реквізити для перерахування судового збору :
«Отримувач коштів УК у м. Кременчуці/м. Кременчук/ Код отримувача (код за ЄДРПОУ)37965850Банк отримувача Казначейство України (ЕАП)Код банку отримувача (МФО) 899998Рахунок отримувача 31217206016010Код класифікації доходів бюджету 22030101Призначення платежу : Судовий збір, за позовом
Відповідно дочастини 1статті 169 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановленихстаттями 160,161цього Кодексу, протягом п’яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Приймаючи до уваги вищевикладене, суддя вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху, надавши позивачу строк для виправлення вищезазначених недоліків.
Одночасно роз’яснює, якщо позивач у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтею 160 КАС України, а саме позивач усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленомустаттею 171цього Кодексу. У разі, якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у встановлений строк, заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Керуючись ст. ст. 160, 161, 169, 248 КАС України, суд –
постановив:
Адміністративний позов Полтавського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області про скасування постанови - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення, зазначених в ухвалі суду недоліків протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали.
Роз’яснити позивачу, що якщо у встановлений строк він виконає вимоги, визначені статтею 160 КАС України, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. У разі, якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у встановлений строк, заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя : В. І. Хіневич
Суд | Крюківський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2019 |
Оприлюднено | 08.05.2019 |
Номер документу | 81538329 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Крюківський районний суд м.Кременчука
Хіневич В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні