ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/18249/19-к

Примірник № ___

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 квітня 2019 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Новак Р.В., при секретарі Владіміровій О.К., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смоли І.І. про тимчасовий доступ до речей та документів,-

ВСТАНОВИВ:

До провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Новака Р.В. надійшло клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смоли І.І., погоджене Прокурор відділу процесуального керівництва прокуратури міста Києва Самойловим М.В., про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні Сумської міської ради, розташованої за адресою: м.Суми, площа Незалежності,2.

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження слідчий вказав, що в провадженні Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві перебувають матеріали кримінального провадження №62018100000000044 від 22.12.2018 за викладеними у заяві про скоєння злочину АГС Совість твердженнями щодо ймовірних протиправних дій посадових осіб Міністерства охорони здоров`я України, органів державної влади та місцевого самоврядування, та з інших питань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

Слідчий зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв`язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні Сумської міської ради, розташованої за адресою: м.Суми, площа Незалежності,2, з можливістю вилучення копій документів.

В судове засідання слідчий та представник особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, не з`явились, про місце і час розгляду клопотання повідомлялись належним чином.

Слідчий Смола І.І. подав до суду заяву про розгляд клопотання у його відсутність та зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.

На підставі ч. 4 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання у відсутності особи, у володінні якої знаходиться речі і документи, з огляду на її повідомлення належним чином.

Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 1 ст. 107 КПК України не здійснювалась.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, заслухавши пояснення слідчого, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання,оскільки вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

Разом з тим, клопотання слідчого в частині вилучення оригіналів документів, які зазначені в його клопотанні слідчий суддя вважає необґрунтованим.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смоли І.І. про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити частково.

Надати дозвіл слідчому Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві Смолі Ігорю Ігоровичу, слідчим Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві Либаню Антону Михайловичу, Голубинському Ігорю Леонідовичу, Маслову Денису Борисовичу, Осадчому Павлу Володимировичу, Шеремету Рома Руслановичу, Гришину Максиму Григоровичу, Алехіній Катерині Олегівні, Папі Віктору Васильовичу, Кривенку Ігорю Леонідовичу, Харченку Ярославу Євгеновичу, Паркулабі Андрію Володимировичу, Момоту Валерію Олексійовичу на тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні Сумської міської ради, розташованого за адресою: м.Суми, площа Незалежності,2, з можливістю вилучення копій документів, а саме реєстраційної справи ТОВ Сумський обласний центр служби крові (ЄДРПОУ 05481027) з можливістю вилучення копій документів, а також документів про внесення реєстраційних відомостей про орган управління юридичної особи - ТОВ Сумський обласний центр служби крові (ЄДРПОУ 05481027) - в особі Міністерства охорони здоров`я України.

В задоволенні інших вимог - відмовити.

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам Сумської міської ради надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Новак

Підготовлено в 2-х примірниках.

Прим. 1 - справа №757/18249/19-к.

Прим. 2 - слідчий Смола І.І.

Копія -Сумська міська рада

Виконавець: Новак Р.В.

12.04.2019

Зареєстровано 09.05.2019
Оприлюднено 09.05.2019
Дата набрання законної сили 12.04.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону