ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Дата документу 10.05.2019

Справа № 501/711/19

1-кс/501/387/19

У Х В А Л А

10 травня 2019 року слідчий суддя Іллічівського міського суду Одеської області Вергопуло К.В.,

за участю:

секретаря судового засідання - Стахурської Т.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чорноморську Одеської області клопотання прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області Іванової Олени Дмитрівни про доручення проведення судово-медичної експертизи в кримінальному провадженні №42019160160000019 від 27 лютого 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України,

В С Т А Н О В И В:

10 травня 2019 року до слідчого судді Іллічівського міського суду Одеської області надійшло зазначене клопотання.

В клопотанні зазначено, що Чорноморським ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області проводиться досудове розслідування кримінального провадження № 42019161160000019 від 27.02.2019 за фактом неналежного виконання службових обов`язків посадовими особами Чорноморської міської ради з правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 367 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно Реєстру дозвільних документів ДАБІ по Одеській області, протягом 2018 року ДП "ТУМЕН-ЕЛЕКТРО"отрималосертифікат про готовність об`єкту нерухомості, розташованого за адресою: м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 7 до експлуатації.

Одночасно, у ході опрацювання інформації Чорноморської міської ради шодо укладених договорів про пайову участь встановлено, що існують підстави вважати, що у результаті дій невстановлених осіб умисно занижено вартість кошторисних робіт об`єктів будівництва у результаті чого до місцевого бюджету не надійшли кошти у значних розмірах для створення і розвитку інфраструктури міста Чорноморська.

Так, на виконання ухвали Іллічівського міського суду Одеської області 12.03.2019 про надання тимчасового доступу до речей і документів Іллічівською місцевою прокуратурою отримано завірені належним чином копії проектно-кошторисної документації будівництва адміністративно-побутового корпусу, розширення і технічного переоснащення цеху по виробництву мідних дротів і електротехнічних виробів, розміщення складів сировини та готової продукції, розташованого за адресою: м . Чорноморськ , с.Бурлача Балка , вул.Приморська, 7.

Так, для подальшого встановлення відповідності обсягів та вартості фактично виконаних робіт з будівництва вищезазначеного об`єкта обсягам та вартості, визначеним проектно-кошторисною документацією з будівництва, необхідно призначити проведення будівельно-технічної експертизи

Прокурор просить доручити експертній установі, провести будівельно-технічну експертизу в даному кримінальному провадженні, для проведення якої залучити судово-медичних експертів, відповідної кваліфікації.

Для проведення дослідження прокурор просить поставити питання та направити на дослідження експерту копії матеріалів кримінального провадження.

Прокурор Іванова О.Д., яка була належним чином повідомлена, про місце та час розгляду клопотання в судове засідання не прибула, що відповідно до ч.3 ст.244 КПК України не перешкоджає розгляду клопотання.

Слідчий суддя вважає, що клопотання прокурора підлягає задоволенню.

Відповідно до ч.1 ст.242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Згідно зі ст.43 КПК України експерт залучається за наявності підстав для проведення експертизи за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження.

Слідчий суддя вважає, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

За таких обставин, клопотання прокурора обґрунтоване та підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.110, 242, 243, 244 КПК України,

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області Іванової Олени Дмитрівни - задовольнити.

Доручити Одеському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України провести будівелно-технічну експертизу в кримінальному провадженні №42019160160000019 від 27 лютого 2019 року.

Направити для дослідження експерту копії матеріалів даного кримінального провадження та поставити перед судово-медичним експертом наступні питання:

Чи відповідає розроблена проектно-кошторисна документація будівництва об`єкту, розташованого за адресою: м .Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 7вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва. Якщо не відповідає, у чому підлягає невідповідність?

Чи відповідають виконані будівельні роботи по будівництву об`єкту, розташованого за адресою: м.Чорноморськ, с . Бурлача Балка, вул. Приморська, 7 проектно-технічній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва. Якщо не відповідає, у чому підлягає невідповідність?

Чи відповідає побудований об`єкт, розташований за адресою: м.Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул.Приморська, 7 проектно-технічній документації на його будівництво та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва. Якщо не відповідає, у чому підлягає невідповідність?

Який перелік та обсяги фактично виконаних будівельних робіт з будівництва об`єкту, розташованого за адресою: м.Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул.Приморська, 7 ?

Яка загальна кошторисна вартість виконаних робіт з будівництва об`єкту,розташованого за адресою: м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 7 , на момент укладання договору про пайову участь від 01.12.2017 року ?

Чи відповідають обсяги та вартість фактично виконаних робіт з будівництва об`єкту, розташованого за адресою: м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул. Приморська, 7, обсягам вартості, визначеним проектно-кошторисною документацією?

Чи відповідає проектно-кошторисна документація з будівництва об`єкту, розташованого за адресою: м.Чорноморськ, с.Бурлача Балка, вул.Приморська, 7 за порядком складання і наведеними розрахунками вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва?Якщо не відповідає, у чому підлягає невідповідність?

Попередити експерта про кримінальну відповідальність за ст.ст.384, 385, 387 КК України.

Висновок експерта видати прокурору Іллічівської місцевої прокуратури Івановій О.Д.

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Слідчий суддя

Дата ухвалення рішення 10.05.2019
Оприлюднено 11.05.2019

Судовий реєстр по справі 501/711/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 30.07.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 30.07.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 24.06.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 07.06.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 07.06.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 13.05.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 10.05.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 13.03.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 12.03.2019 Іллічівський міський суд Одеської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 501/711/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону