КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 234/5125/19

Провадження № 1-кс/234/3393/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про надання тимчасового доступу до речей та документів

06 травня 2019 року Слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Лутай А.М.,

при секретарі - Пагуліч Д.Г.

за участю: слідчого - Доценко М.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області майора поліції Доценко Марини Іванівни про тимчасовий доступ до документів по матеріалам досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019050390001206 від 25.03.2019р за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області майор поліції Доценко М.І. 03.05.2019р звернулася до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів, мотивувавши клопотання тим, що 25.03.2019 року о 8.19 до чергової частини Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області надійшло повідомлення від ОСОБА_1 ., ІНФОРМАЦІЯ_1 , про те , що 25.03.2019 року за місцем мешкання за адресою: АДРЕСА_1 він виявив труп своєї колишньої дружини ОСОБА_2 ., ІНФОРМАЦІЯ_2 .

25.03.2019 року вказане повідомлення було зареєстровано до журналу ЕО заяв і повідомлень про кримінальне правопорушення Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області під №10869 та старшим слідчим СВ Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області Доценко М.І., було розпочато досудове розслідування, яке внесене в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12019050390001206 за фактом вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками ВКП Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області спрямованих на встановлення причетних до вбивства гр. ОСОБА_2 , ч.1 ст. 115 КК України, було встановлено колишнього чоловіка гр. ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

ОСОБА_3 пояснив, що з гр. ОСОБА_2 , разом не проживає та не підтримує стосунків. В даний час мешкає з гр. ОСОБА_4 , за адресою: АДРЕСА_2 . Також було встановлено, що 24.03.2019 року гр. ОСОБА_1 , знаходився за вище вказаною адресою з ОСОБА_4 ,

За наявними матеріалами кримінального провадження було встановлено, гр. ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , який є знайомим гр. ОСОБА_2 , Так 24.03.2019 року приблизно о 20.00 ОСОБА_5 , у дворі будинку АДРЕСА_3 , зустрів ОСОБА_2 , з якою став вживати спиртні напої. В цей же день гр. ОСОБА_5 , з гр. ОСОБА_2 , заходили до квартири за АДРЕСА_4 , в якій мешкає ОСОБА_2 ,

Було встановлено, що :

ОСОБА_1 , користується номером мобільного телефону оператора мобільного зв`язку Vodafone НОМЕР_1 ., imei- НОМЕР_2 та Київстар НОМЕР_3 ., imei НОМЕР_4 ., НОМЕР_4 .

ОСОБА_2 , користується номером мобільного телефону оператора мобільного зв`язку Лайфселл НОМЕР_5 ., imei НОМЕР_6 .

ОСОБА_4 , користується номером мобільного телефону оператора мобільного зв`язку Vodafone НОМЕР_7 ., imei НОМЕР_2 та Київстар НОМЕР_8 ., imei НОМЕР_9 .

ОСОБА_5 , користується номером мобільного телефону оператора мобільного зв`язку Vodafone НОМЕР_10 ., imei НОМЕР_11 .

Вказані твердження вище вказаних осіб є сумнівні та потребують більш детальної перевірки.

На теперішній час перевірити та встановити причетність вище вказаних осіб до скоєння вказаного кримінального правопорушення шляхом його безпосереднього допиту не надається можливим у зв`язку з недопущенням ним, в разі його причетності до вищевказаного правопорушення, знищення речових доказів та спроб сховатися від органів досудового розслідування та суду.

Згідно вищенаведеного вище вказані особи можуть мати безпосереднє відношення до вбивства гр. ОСОБА_2 , або мати якусь оперативну інформацію з цього приводу.

Слідчий зазначає, що у зв`язку з необхідністю всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, в ході досудового розслідування виникла необхідність отримати тимчасовий доступ до документів оператора мобільного зв`язку ПрАТ ВФ Україна , ПрАТ Київстар та ТОВ Лайфселл , що містить інформацію про мобільні термінали, які використовувались з мобільними номерами : ПрАТ Київстар - 2 номера: НОМЕР_12 , НОМЕР_13 ., ТОВ Лайфселл - 1 номер: НОМЕР_14 ., ПрАТ ВФ Україна - 2 номера: НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 ., та ІМЕІ: ПрАТ Київстар , ТОВ Лайфселл , ПрАТ ВФ Україна НОМЕР_2 , НОМЕР_2, НОМЕР_9, НОМЕР_11, НОМЕР_4, НОМЕР_4 , НОМЕР_6., а також встановлення ретрансляційних антен, у зоні покриття яких виходили на зв`язок абоненти з номерами: ПрАТ Київстар - 2 номера: НОМЕР_12 , НОМЕР_13 ., ТОВ Лайфселл - 1 номер: НОМЕР_14 ., ПрАТ ВФ Україна - 2 номера: НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 ., та ІМЕІ: ПрАТ Київстар , ТОВ Лайфселл , ПрАТ ВФ Україна НОМЕР_2, НОМЕР_2, НОМЕР_9, НОМЕР_11, НОМЕР_4, НОМЕР_4, НОМЕР_6.

Іншими способами отримати необхідну інформацію та довести інші обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів, не вбачається можливим.

Вислухавши слідчого, який підтримав клопотання, ознайомившись із матеріалами кримінального провадження, вважаю, що клопотання обґрунтоване і підлягає задоволенню з наступних підстав.

Частиною 1 статті 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Згідно ч.1 ст.160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Частиною 5 та 6 статті 163 КПК України визначено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою та не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Відповідно до п.7 ч.1 ст.162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв`язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо.

Відповідно до ст.159 ч.2 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Беручи до уваги вищевикладене, для всебічного, повного та об`єктивного дослідження обставин кримінального провадження, зареєстрованого в ЄРДР за №12019050390001206 від 25.03.2019р, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, не можливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів, вважаю необхідним клопотання слідчого про тимчасовий доступ задовольнити.

Керуючись ст.ст.159-166 КПК України слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області майора поліції Доценко Марини Іванівни про тимчасовий доступ до документів по матеріалам досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019050390001206 від 25.03.2019р за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України - задовольнити.

1. Надати тимчасовий доступ до документів, у тому числі електронних, які перебувають у володінні оператора телекомунікації мобільного зв`язку Vodafone - ПрАТ ВФ Україна , ПрАТ Київстар ., ТОВ Лайфселл , розташованих за адресою: ПрАТ ВФ Україна - місто Київ, вулиця Лейпцизька, 15, Донецька область, м.Краматорськ, вулиця Двірцева, 17, ТОВ Лайфселл - м.Київ, вулиця Солом`янська, 11 а, ПрАТ Київстар - м.Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 53.

2. Зобов`язати посадових та/або службових осіб - оператора, телекомунікації мобільного зв`язку Vodafone - ПрАТ ВФ Україна , ПрАТ Київстар ., ТОВ Лайфселл , розташованих за адресою: ПрАТ ВФ Україна - місто Київ, вулиця Лейпцизька, 15, Донецька область, м.Краматорськ, вулиця Двірцева, 17, ТОВ Лайфселл - м.Київ, вулиця Солом`янська, 11 а, ПрАТ Київстар - м.Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 53, надати ст. слідчому СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області майору поліції Доценко Марині Іванівні, оперуповноваженому ВКП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області старшому лейтенанту поліції Макушову Владиславу Романовичу, оперуповноваженому ВКП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області лейтенанту поліції Проскурову Костянтину Олексійовичу, оперуповноваженому ВКП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області старшому лейтенанту поліції Боруті Дмитру Станіславовичу., оперуповноваженому ВКП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області лейтенанту поліції Решетняку Артуру Сергійовичу., або іншій особі за його дорученням, копію інформації про трафік з`єднань номерів мобільних телефонів ПрАТ Київстар - 2 номера: НОМЕР_12 , НОМЕР_13 ., ТОВ Лайфселл - 1 номер: НОМЕР_14 ., ПрАТ ВФ Україна - 2 номера: НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 ., та ІМЕІ: ПрАТ Київстар , ТОВ Лайфселл , ПрАТ ВФ Україна НОМЕР_2 , НОМЕР_2 , НОМЕР_9 , НОМЕР_11 , НОМЕР_4 , НОМЕР_4 , НОМЕР_6 ., за період з 00 годин 00 хвилин 01.03.2019 до 23 години 59 хвилин 25.03.2019 року, по усім типам з`єднань, із зазначенням адрес ретрансляційних антен, у зоні покриття яких виходив на зв`язок абонент, а також абонента з яким він зв`язувався.

Строк дії ухвали - 30 днів з дня винесення.

Ухвала слідчого судді про доступ до речей і документів підлягає обов`язковому виконанню.

У випадку невиконання ухвали слідчого судді слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Вступна і резолютивна частини ухвали виготовлені в нарадчій кімнаті та проголошені 06.05.2019 року.

Слідчий суддя: А.М.Лутай

Зареєстровано 14.05.2019
Оприлюднено 15.05.2019
Дата набрання законної сили 06.05.2019

Судовий реєстр по справі 234/5125/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 27.05.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 21.05.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 06.05.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 06.05.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 09.04.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 09.04.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 09.04.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 09.04.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 27.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 27.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 27.03.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону