ОРЖИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

1-кс/543/156/19

1-кс/543/156/19

УХВАЛА

"13" травня 2019 р. сел. Оржиця

Слідчий суддя Оржицького районного суду Полтавської області Смілянський Є.А., при секретарі Гапон Т.В., за участі прокурора Стецюн О.І., розглянувши клопотання слідчого відділення Оржицького відділення поліції Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області про накладення арешту на тимчасово вилучене майно

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся з клопотанням про накладення арешту на майно, яке мотивував тим, що слідчими Оржицького ВП Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12019170280000088 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 358 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що 05.05.2019 року працівниками СРПП № 4 Оржицького відділення поліції Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області на автодорозі с.Круподеринці - с.Сазонівка, Оржицького району, Полтавської області було зупинено автомобіль FIAT PUNTO д.н.з. НОМЕР_1 , під керування ОСОБА_1 , під час перевірки якого було встановлено невідповідність номеру шасі з базою НАІС АМТ МВС України.

05.05.2019 року поблизу Оржицького відділення поліції Лубенського ВП ГУНП в Полтавській області за адресою: вул. Незалежності, 14, смт. Оржиця, Полтавська область був проведений огляд автомобіля FIAT PUNTO д.н.з. НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 належного гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 В ході огляду вище зазначений автомобіль було вилучено та поміщено на майданчик тимчасового тримання транспортних засобів Оржицького ВП Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області з метою його збереження та у зв`язку з тим, що він може бути використаний як доказ у цьому кримінальному провадженні.

Власник майна заявив про розгляд клопотання без його участі.

В судовому засіданні прокурор клопотання підтримав.

Слідчим суддею встановлено, що слідчими Оржицького ВП Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12019170280000088 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 358 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що 05.05.2019 року працівниками СРПП № 4 Оржицького відділення поліції Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області на автодорозі с.Круподеринці - с.Сазонівка, Оржицького району, Полтавської області було зупинено автомобіль FIAT PUNTO д.н.з. НОМЕР_1 , під керування ОСОБА_1 , під час перевірки якого було встановлено невідповідність номеру шасі з базою НАІС АМТ МВС України.

05.05.2019 року поблизу Оржицького відділення поліції Лубенського ВП ГУНП в Полтавській області за адресою: вул. Незалежності, 14, смт. Оржиця, Полтавська область був проведений огляд автомобіля FIAT PUNTO д.н.з. НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 належного гр. ОСОБА_2 . В ході огляду вище зазначений автомобіль було вилучено та поміщено на майданчик тимчасового тримання транспортних засобів Оржицького ВП Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області з метою його збереження та у зв`язку з тим, що він може бути використаний як доказ у цьому кримінальному провадженні.

Зазначене майно визнане слідчим речовим доказом. Дані докази мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Згідно ст. ст. 168 та 237 КПК України вилучені вищевказані речі є тимчасово вилученим майном на які згідно п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України необхідно накласти арешт з метою забезпечення збереження речових доказів.

Згідно частини 2 статті 170 КПК України: арешт майна допускається з метою забезпечення:

1) збереження речових доказів.

Згідно п. 3 ч. 2 ст. 167 КПК України тимчасово вилученим майном може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони: є предметом кримінального правопорушення, у тому числі пов`язаного з їх незаконним обігом.

За таких обставин клопотання слід задовольнити.

Керуючись ст. ст. 167, 170 - 173 КПК України, -

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання слідчого задовольнити.

Накласти арешт на тимчасово вилучене майно, а саме: автомобіль марки FIAT PUNTO д.н.з. НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 належний на праві приватної власності гр. ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та передати автомобіль марки FIAT PUNTO д.н.з. НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 , для зберігання до майданчику тимчасового тримання транспортних засобів Оржицького відділення поліції Лубенського ВП ГУ НП в Полтавській області за адресою вул. Незалежності 14, смт. Оржиця, Полтавська область.

Арешт полягає в забороні користуватися та розпоряджатися зазначеним майном.

Ухвала може бути оскаржена протягом п`яти днів після її оголошення до Полтавського апеляційного суду.

Слідчий суддя :

Зареєстровано 14.05.2019
Оприлюднено 15.05.2019
Дата набрання законної сили 13.05.2019

Судовий реєстр по справі 543/448/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 15.05.2019 Оржицький районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 15.05.2019 Оржицький районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 13.05.2019 Оржицький районний суд Полтавської області Кримінальне
Ухвала від 11.05.2019 Оржицький районний суд Полтавської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону