ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"14" травня 2019 р. Справа № 300/1003/19
м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Панікар І.В., розглянувши матеріали адміністративного позову Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкубатор" про надання дозволу,-
В С Т А Н О В И В:
10.05.2019 року Головне управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області звернулося до суду з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкубатор" про надання дозволу.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, зокрема, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Відповідно до частини 6 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, встановлено, що якщо позовна заява подається представником, то у ній додатково зазначаються відомості, визначені у пункті 2 частини 5 цієї статті стосовно представника.
Частиною 10 статті 44 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).
Згідно із частиною 1, 2, 4 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не визначено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Судом встановлено, що позовна заява підписана начальником Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області І. Столярик як керівником, однак копії письмових доказів, зокрема: копії корінця податкової вимоги № 16002-17 від 18.09.2017 року (стор. 1), копія рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 11.10.2018 року за справою №0940/1438/18 (стор. 1, 2, 3, 4, 5, 6); копії виконавчого провадження від 04.02.2019 року (стор. 1, 2); копії постанови про відкриття виконавчого провадження від 04.02.2019 року (стор. 1, 2); копії витягу з "Інтегрованої картки обліку платника орендної плати з юридичних осіб", історія недоїмки (витяги з автоматизованої інформаційної системи ДФС України "Податковий блок"); копії рішення про опис майна у податкову заставу від 06.03.2018 року; копії акта опису майна за № 1/921 від 12.03.2018 року; копії акта про проведення перевірки стану збереження майна № 4 від 03.10.2018 року; копії витягу про реєстрацію в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію обтяжень; копії витягу з центральної бази щодо ідентифікаційних даних платника, що долучені позивачем до адміністративного позову - засвідчені СДРІ ОСОБА_1 Водночас, суду не надано належного документу на підтвердження повноважень зазначеної особи. Як наслідок, вищенаведені документи не є належним чином засвідченими в розумінні положень статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України.
За таких обставин суд дійшов висновку, що позовна заява не відповідає вимогам статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно частини 2 статті 169 Кодексу в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
В зв`язку з вищевикладеним, згідно з вимогами статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачу десятиденний строк для усунення вищевказаних недоліків, який обчислювати з дня вручення копії даної ухвали.
На підставі наведеного, керуючись статтями 160, 161, частинами 1, 2 статті 169 та статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкубатор" про надання дозволу - залишити без руху.
Надати позивачу десятиденний строк з дня вручення цієї ухвали для усунення вказаних недоліків шляхом:
- надання, чинного на момент засвідчення наданих суду копій, документу на підтвердженя повноважень СДРІ ОСОБА_1 (довіреність);
або/чи:
- надання письмових доказів по справі у відповідності до вимог статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України.
Роз`яснити, що в разі неусунення недоліків у вище зазначений строк позовна заява буде повернена.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.
Суддя Панікар І.В.
Суд | Івано-Франківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.05.2019 |
Оприлюднено | 15.05.2019 |
Номер документу | 81694601 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Панікар І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні